Як оформити онлайн-заявку на кредит в АлексКредит

Реклама

АлексКредит – це українська МФО, націлена на задоволення фінансових потреб населення за певну плату. Отримати гроші з її допомогою ви можете відразу, коли вони вам знадобляться. Компанія не буде змушувати вас довго чекати. Короткострокову позику миттєво переведуть на картку. Прозорість умов і безпеку даних AlexCredit гарантує.

Чому варто вибрати АлексКредит?

У AlexCredit вартість позики нижче, ніж у більшості конкурентів. Порівняйте самі. В основному у МФО встановлені ставки в межах 1,9-2% за день, а даний сервіс обслуговує, стягуючи 1,70%. Сума, яку може зайняти новачок, становить 3 тис. грн. Це, звичайно, небагато, але зате плата мізерна – 0,01% в день. Користуватися грошовими коштами дозволяється протягом 5-30 днів.

Ті, хто подають заявку на другу позику, можуть отримати до 10 тис. грн. Гроші перераховують на банківську картку з високою швидкістю. Буквально 10 хвилин необхідно на всю процедуру. АлексКредит не примушує до відвідування офісу, підготовці пакету документів. Без відмови обслуговуються українські громадяни, які досягли 18 років. Щоб стати клієнтом МФО, їм потрібні: інтернет, ПК, паспорт, картка банку, ІПН.

Кредит в АлексКредит

Коли ви зайдете на сайт, відкриється головна сторінка з калькулятором. Визначтеся з термінами та розміром позики, натисніть “Подати заявку”. Далі необхідно пройти 5 етапів:

  • подати особисту інформацію;
  • вказати місце працевлаштування та адресу;
  • ввести номер карти;
  • виконати ідентифікацію особистості;
  • отримати результат.

Швидкий займ нададуть без пояснення причин його оформлення. Рівень заробітку, стан КІ, зайнятість впливають на підсумкове рішення. Система відхиляє запити осіб, якщо оцінка цих факторів, буде негативна. Завантаження фото з відкритим паспортом – обов’язкова вимога, тому що це допомагає виключити шахрайство. Після успішного розгляду онлайн-заявки, договір вам надішлють на електронну пошту.

Детальна інструкція, як легко отримати позику в AlexCredit

Контакти АлексКредит

Адреса: м. Дніпро, р-н Соборний, вул. Стартова, 9-А, 2 пов.

Телефоны: 099 618 64 64, 093 618 64 64

Сайт: alexcredit.ua

Реквізити АлексКредит

ТОВ “АлексКредит”

ЕГРПОУ: 41346335

Ліцензія № 930 від 08.08.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в АлексКредитLoading...