Як оформити онлайн-заявку на кредит в АлексКредит

Реклама

Читати статтю на російській мовіАлексКредит – це українська МФО, націлена на задоволення фінансових потреб населення за певну плату. Отримати гроші з її допомогою ви можете відразу, коли вони вам знадобляться. Компанія не буде змушувати вас довго чекати. Короткострокову позику миттєво переведуть на картку. Прозорість умов і безпеку даних AlexCredit гарантує.

Перейти на офіційний сайт AlexCredit та оформити онлайн-заявку на кредит >

Чому варто вибрати АлексКредит?

У AlexCredit вартість позики нижче, ніж у більшості конкурентів. Порівняйте самі. В основному у МФО встановлені ставки в межах 1,9-2% за день, а даний сервіс обслуговує, стягуючи 1,70%. Сума, яку може зайняти новачок, становить 3 тис. грн. Це, звичайно, небагато, але зате плата мізерна – 0,01% в день. Користуватися грошовими коштами дозволяється протягом 5-30 днів. 

Ті, хто подають заявку на другу позику, можуть отримати до 10 тис. грн. Гроші перераховують на банківську картку з високою швидкістю. Буквально 10 хвилин необхідно на всю процедуру. АлексКредит не примушує до відвідування офісу, підготовці пакету документів. Без відмови обслуговуються українські громадяни, які досягли 18 років. Щоб стати клієнтом МФО, їм потрібні: інтернет, ПК, паспорт, картка банку, ІПН. 

Кредит в АлексКредит

Коли ви зайдете на сайт, відкриється головна сторінка з калькулятором. Визначтеся з термінами та розміром позики, натисніть “Подати заявку”. Далі необхідно пройти 5 етапів:

  • подати особисту інформацію;
  • вказати місце працевлаштування та адресу;
  • ввести номер карти;
  • виконати ідентифікацію особистості;
  • отримати результат.

Швидкий займ нададуть без пояснення причин його оформлення. Рівень заробітку, стан КІ, зайнятість впливають на підсумкове рішення. Система відхиляє запити осіб, якщо оцінка цих факторів, буде негативна. Завантаження фото з відкритим паспортом – обов’язкова вимога, тому що це допомагає виключити шахрайство. Після успішного розгляду онлайн-заявки, договір вам надішлють на електронну пошту.

Детальна інструкція, як легко отримати позику в AlexCredit

Контакти АлексКредит

Адреса: м. Дніпро, р-н Соборний, вул. Стартова, 9-А, 2 пов.

099 618 64 64, 093 618 64 64

Сайт: alexcredit.ua

Реквізити АлексКредит

ТОВ “АлексКредит”

ЕГРПОУ: 41346335

Ліцензія № 930 від 08.08.2017 р. 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Немає оцінок)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в АлексКредитLoading...