Що пропонує українським громадянам Банк Кредит Дніпро

Реклама

Читати статтю на російській мовіВ Україні налічується понад 77 діючих банків, що належать до різних груп: державні, комерційні, з пакетами акцій іноземних банків. Серед фінустанов з приватним капіталом особливе місце займає Банк Кредит Дніпро, визнаний єдиним інвестиційно привабливим. Крім того, його надійність, стабільність підтверджується іншими номінаціями, які він отримав.

Перейти на офіційний сайт банку Кредит Дніпро та оформити кредит >

Коротко про діяльність Банку Кредит Дніпро

На фінансовому ринку Банк Кредит Дніпро з’явився в 1993 році. Акціонером його виступає компанія, що належить В. Пінчуку, «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед». Рейтингові агентства присвоїли йому задовільні рейтинги: кредитний – «uaA-» (прогноз «в розвитку») і депозитний «4+». Досягнень у банку багато. Тільки за перший квартал 2019 року він став володарем нагороди Prostobank Awards в номінації «Кредит готівкою».

Фінінститут очолив цей рейтинг, обійшовши 30 найбільших українських банків, хоча за капіталом до таких не належить. Він обслуговує як приватних осіб, так і представників сфери бізнесу. Першим надає стандартні послуги:

 • здійснення платежів і переказів;
 • депозити;
 • кредитування (карткове та готівкою);
 • конвертація валют;
 • операції з цінними паперами та ін.

Юридичні особи й підприємці, корпоративні клієнти звертаються до Банку Кредит Дніпро за: розрахунково-касовим обслуговуванням, фінансуванням, вчиненням документарних операцій та депозитів, зарплатними проектами, рішеннями для агробізнесу, IT.

Кредит готівкою від Банку Кредит Дніпро

По онлайн-заявці у кредитної установи ви можете отримати від 3 до 50 тис. грн. на термін 12-60 міс. При сумі до 40 тис. грн. річна ставка складе 42%. Але вона розраховується в індивідуальному порядку. Приблизну величину щомісячного платежу ви можете дізнатися, скориставшись кредитним калькулятором на сайті банку. Оформлення кредиту готівкою супроводжується:

 • великою швидкістю та простотою, необхідні тільки паспорт, ІПН;
 • відсутністю забезпечення;
 • озвучуванням рішення по телефону.

Взяти споживчий кредит можуть особи з українським громадянством, перерахованими документами, мобільним. Вони повинні відповідати віковому цензу – 22-65 років, мати офіційне працевлаштування та 3-місячний стаж на одному робочому місці.

Як оформити кредит готівкою в Банку Кредит Дніпро

Якщо вам підходить пропозиція банку, і ви відповідаєте вимогам до позичальників, слід:

 1. Перейти на сайт кредитора.
 2. Визначитися з сумою й термінами.
 3. Заповнити поля онлайн-заявки, вказавши прізвище, ім’я, ІПН, телефон, вид працевлаштування. Натиснути “Відправити”.
 4. Дочекатися попереднього вердикту.
 5. Надати ідентифікаційний код та паспорт.
 6. Уважно вивчити договір і, якщо вас все влаштовує, підписати його.

Можливе дострокове погашення без комісій, обмежень. Погашення відбувається через кіоски самообслуговування, в інтернет-банкінгу, переказом з карти.

Онлайн-заявка на кредит у Банку Кредит Дніпро

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, б. 32

Телефон: 8 800 507 700, 056 787 88 88

Сайт: creditdnepr.com.ua/ru

Реквізити

Ліцензія НБУ №70 від 22.10.2018 р.

ЕГРПОУ: 14352406

ІПН: 143524004022