Як оформити та подати онлайн-заявку на кредит у Бистрозайм

Реклама

Сучасні технології вже давно «окупували» банківську сферу усього світу, не є винятком і українська галузь кредитування. Тепер оформити моментальну позику можна, не виходячи з власного будинку, або на робочому місці під час перерви. Кредит у Бистрозаймі тому доказ, адже, зайшовши на офіційний сайт цього сервісу, громадяни зможуть за лічені хвилини отримати бажані гроші.

Умови кредитування в Бистрозаймі

Умови, на яких можна отримати грошові кошти, цілком прийнятні. Новачкам взагалі дають безвідсоткову позику. МФО позичає від 300 до 10 тис. грн. максимум на 65 днів. Гроші перераховують на карту або надають готівкою. У даного сервіса є спеціальні пропозиції для клієнтів:

  • на розваги до 800 грн. з погашенням через тиждень;
  • покупка продуктів – до 3 тис. грн. на 16 днів;
  • проведення свят – 2 тис. грн. на термін до 10 днів;
  • особам похилого віку – 1,5 тис. грн. на місяць;
  • ремонт – до 8 тис. грн. з користуванням до 48 днів.

Швидкозайм

У Бистрозайма налічується 70 відділень по всій Україні, тому проблем з отриманням мікрокредиту не виникне. Вона працює на фінансовому ринку більше 7 років. Для постійних клієнтів діють різні акції, передбачені знижки. Можлива пролонгація позики. Процентна ставка становить 1,40% в день.

Вимоги до позичальників: які документи потрібні?

Щоб підписати договір з Бистрозаймом, необхідно відповідати деяким вимогам. А саме: мати українське громадянство, вік старше 18 років (не більше 75-ти). Але це ще не все. Компанія співпрацює з особами, які мають паспорт, ідентифікаційний код. Для онлайн-оформлення позики знадобляться: ПК і доступ до інтернету.

Пенсіонери при зверненні в МФО повинні пред’явити пенсійне посвідчення. Довідки про доходи, трудова книжка та інші папери готувати українським громадянам не потрібно. Надається можливість запозичення грошей особам з поганою КІ. Бистрозайм не потребує застави, поручителів.

Як можна взяти гроші в борг у Бистрозаймі

Якщо вам потрібна позика готівкою, варто звернутися до найближчого відділення. Клієнтам надається послуга 7 днів на тиждень. З собою необхідно взяти перелічені документи. Під вашу диктовку співробітник компанії заповнить заявку. Всього на весь процес піде не більше 20 хв. Підписавши договір, ви зможете відразу забрати займ.

Щоб отримати мікрокредит на карту, дотримуйтесь інструкції:

  1. Зайдіть на портал Бистрозайм.
  2. За допомогою онлайн-калькулятора виберіть бажану суму та термін.
  3. Перейдіть до заповнення заявки, вказавши: персональні та контактні дані (номер телефону, електронну пошту, адресу проживання), інформацію про доходи на поточному місці роботи.
  4. Надішліть її на розгляд.
  5. Протягом 10 хвилин чекайте відповіді. Якщо вона позитивна, гроші будуть негайно переведені на картку.

Видача через сервіс здійснюється цілодобово. Замість комп’ютера, людина може скористатися для оформлення позики мобільним додатком. Відмови малоймовірні. У 90% випадків заявки схвалюються.

Перший безвідсотковий мікрокредит у Бистрозаймі

Контакти Бистрозайма

Адреса: м. Запоріжжя, ул. Незалежної України, б. 39-А, оф. 25

Телефон: 0 800 507 570

Сайт: bistrozaim.ua

Реквізити Бистрозайма

ТОВ “Простые займы”

ЕГРПОУ: 40858239

Ліцензія №3601 від 29.08.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити та подати онлайн-заявку на кредит у БистрозаймLoading...