Кредитна карта для готівки від Ідея Банку CARD BLANCHE BLUE

Реклама

Ідея Банк представляє свою кредитну карту CARD BLANCHE BLUE як кредитку з великими можливостями. Замовити її та оформити можна безкоштовно. Крім стандартних функцій власник кредитки буде отримувати на залишок власних коштів пасивний дохід до 10%.

Чому варто обзавестися кредитною карткою CARD BLANCHE BLUE

Продукт Ідея Банку в першу чергу відрізняється великим лімітом. При добрій платоспроможності та кредитній історії клієнту можуть схвалити до 200 тис. грн. Друга конкурентна перевага карти полягає в знятті готівки без комісії (в будь-яких касах і банкоматах). Третій важливий аспект – можливість заробляти на CARD BLANCHE BLUE.

Кредитна карта Card Blanche Blue Ідея Банку

Позичальнику на позитивний баланс по поточному рахунку банк нараховуватиме до 10% коштів. Тип карти – Mastercard World, що дає її власнику новий рівень безпеки проведення всіх операцій та комфорт. Ставка за використання ліміту знижена до 2% в міс. А якщо їм не користуватися, то й платити нічого не потрібно. Детальна інформація про тарифи кредитної картки CARD BLANCHE BLUE з урахуванням страховки та без неї міститься на сайті банку.

Тарифи на видачу кредитної картки Ідея Банку

Що необхідно для отримання кредитки CARD BLANCHE BLUE Ідея Банку

Якщо вам цікавий даний кредитний продукт, його оформити ви зможете як у відділенні, так й онлайн. Але в будь-якому випадку підготуйте: ІПН, паспорт, довідку про доходи, якщо потрібен ліміт більше 50 тис. грн. Понад 75 тис. грн. схвалюють особам, які додатково ще пред’являть закордонний паспорт або свідоцтво про реєстрацію авто на їх ім’я. Пенсіонерам знадобиться пенсійне посвідчення.

Кредитну картку дають українцям віком 23-65 років. При онлайн-оформленні слід:

  1. Заповнити заявку персональною інформацією, ввести код підтвердження для авторизації.
  2. Почекати рішення. Воно приходить через хвилину на телефон.
  3. Прийняти дзвінок від банківського оператора, уточнити всі деталі.

Якщо кредитну карту попередньо схвалять, з перерахованими документами з’явитеся в офіс, підпишіть договір, і CARD BLANCHE BLUE стане вашою.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Кредитна карта для готівки від Ідея Банку CARD BLANCHE BLUELoading...