Доступні та швидкі позики онлайн в МФО Cashpoint

Реклама

На ринку мікрокредитування України Cashpoint займає не останнє місце. Ця компанія в найкоротші терміни надає позики українському населенню. По всій країні працюють понад 370 відділень, але оформлення мікрокредиту можливо онлайн. При цьому гроші видають на руки, тобто за ними все одно доведеться прийти в найближчий офіс.

Параметри позики мікрофінансової організації Cashpoint

Під брендом Cashpoint фінансові послуги надає ТОВ «Бі Ел Джи Мікрофінанс». Компанія гарантує відсутність прихованих комісій, фіксовану ставку, високу швидкість обробки заявки. До неї можуть звернутися особи, які не бажають або нездатні підтвердити дохід. Без застави й поручителів Кешпоінт позичає новим клієнтам 200 – 7 000 гривень, а постійним – до 20 000 гривень.

Логотип Cashpoint

Позики короткострокові, їх погашають через 7-15 днів. Завдяки програмі лояльності допускається продовження цього терміну на 3, 7 і 15 днів. Отримати кошти можна цілодобово. Cashpoint в результаті гнучкого підходу іноді дає позики людям з поганою кредитною історією. Відсотки, які стягуються за користування грошима компанії, високі. У день ставка становить 2,50%, а в рік – не більше 2123%.

Допущення прострочень обійдеться ще дорожче, оскільки є пеня, штрафні санкції. З таких позичальників Cashpoint вимагає повернення всієї суми, підключає колекторів. Тобто мати з нею справу краще тоді, коли ви впевнені, що справно будете виконувати свої боргові зобов’язання. На сайті знаходиться типова форма договору позики, з якою рекомендується ознайомитися. Готівку видають громадянам у віці 21 рік і старше, які мають паспорт, ІПН (оригінали).

Як отримати в Cashpoint мікропозику

Перейшовши за посиланням, вкажіть суму та термін позики на кредитному калькуляторі. Натисканням кнопки «Відправити» ви підтвердите заявку. Далі дотримуйтесь алгоритму:

  1. Введення персональних даних з метою авторизації на сайті МФО. Буде потрібно повідомити електронну скриньку, придумати пароль для входу в особистий кабінет.
  2. Заповнення анкети.
  3. Вибір на карті відповідного відділення.
  4. Очікування відповіді й отримання мікрокредиту в обраному офісі. Якщо з документами все в порядку, Cashpoint протягом 5 хвилин надасть кошти.

МФО Cashpoint

Ви можете відразу прийти у відділення та провести процедуру оформлення безпосередньо там за один візит. Також доведеться заповнити заявку, продемонструвати ІПН і паспорт. Консультант перевірить її. У разі схвалення позика готівкою стане вашою. На все ви витратите максимум 20 хв.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, буд. 101, кв. 601

Телефон: 0 800 30 30 32, 050 341 79 02

Офіційний сайт: cashpoint.ua

Реквізити

Ліцензія АЕ №199979 від 20.05.2015 р.

ЕДРПОУ: 37615055

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Немає оцінок)
Доступні та швидкі позики онлайн в МФО CashpointLoading...