Як швидко оформити онлайн-заявку на позику в CreditKasa

Реклама

Для здійснення своїх фінансових планів часто не вистачає власних заощаджень. Виручити можуть рідні та знайомі, проте на них розраховувати не завжди доводиться, тому що часто вони самі на мілині. Банківські позики не всім доступні. Що ж тоді? На допомогу прийдуть МФО. На українському ринку можна знайти чимало таких фінансових помічників. Серед них відповідальною компанією є КредитКаса. Мікрокредитний сервіс надає послуги в стислі терміни й на вигідних умовах. Тому в цій статті ми розглянемо, як взяти позику в CreditKasa.

Відмінні характеристики кредитування в КредитКасса

Ви можете сміливо довіритися CreditKasa, оскільки ця фінансова компанія офіційно зареєстрована та має дозвіл на здійснення діяльності. Вона спеціалізується на видачі швидких позик через інтернет. Онлайн-кредит оформляється та надається за 8-10 хв. Позичальник може отримати від 400 грн. до 10 тис. грн. Терміни погашення становлять 1-27 днів.

Переваги КредитКасса:

 • відсутність додаткових платежів, комісій;
 • забезпечення конфіденційності персональних даних;
 • оформлення без бюрократичної тяганини, черг;
 • позичання коштів на будь-які цілі;
 • беззаставні онлайн-позики до зарплати без поруки та підтвердження платоспроможності;
 • можливість отримання грошей при наявності заборгованості перед іншою кредитно-фінансовою організацією;
 • надання грошей без відсотків.

Недоліки:

 • висока ставка – 2% в день;
 • розмір першого кредиту не перевищує 7 тис. грн.

КредитКаса

Вимоги до позичальника

Мікропозик в Кредит Каса отримати можуть лише громадяни України. Вони повинні бути дієздатними та правоздатними. Вік претендента на гроші онлайн в борг повинен складати 18-60 років. Крім того, у Кредит Каса є ще ряд вимог до потенційного клієнта: дія від власного імені, наявність картки, постійного доходу. Однак ніякі документи, що підтверджують це, не потрібні.

Зате знадобляться: паспорт, ідентифікаційний код, телефон, на який можуть передзвонити, щоб уточнити всі деталі. Перераховується позика на картку українського банку, якщо на балансі не менше 5 грн. Оскільки у МФО лояльні умови мікрокредитування, працевлаштування позичальника може бути неофіційним. Допускається, щоб він працював на себе. Стаж не питають.

Яким чином взяти позику в CreditKasa

Щоб компанія могла позичити вам гроші, необхідно спочатку зайти на офіційний сайт. Потім скористайтеся кредитним калькулятором, оберіть потрібну суму, термін моментального кредиту. Натисніть «Оформити». Перед вами відкриється спеціальна форма для реєстрації, де слід вказати ПІБ, номер мобільного. Також сервіс попросить вас повідомити дані про себе.

Але спочатку прийде на телефон код в якості пароля. Онлайн-заявка повинна містити: інформацію про величину доходу, номер ІПН, паспортні дані, адресу електронної скриньки. Ще КредитКасса зажадає завантажити скани документів, верифікувати картку, ознайомитися з договором і погодитися з ним. Далі надійде дзвінок від співробітника компанії.

Після того як ви обговорите всі деталі, протягом 3 хв. анкету оброблять, перевірять і відразу ж винесуть рішення. Якщо вашу заявку схвалять, мікрокредит зарахується миттєво. При повторному зверненні весь процес пройде ще швидше. Про надходження грошей ви будете повідомлені на телефон. Також можна дізнатися про це, зайшовши в особистий кабінет.

Як повернути надану позику в CreditKasa

Майбутньому позичальникові важливо знати, як погасити кредит. Для цієї мети МФО передбачила кілька способів:

 • через особистий кабінет;
 • завдяки платіжним терміналам;
 • шляхом звернення до відділення будь-якого банку та ін.

Сервіс, в залежності від ваших обставин, пропонує: дострокове погашення, повернення готівки частинами. Крім того, швидку позику в Кредит Касі дозволяється продовжувати, якщо клієнт буде вносити плату за користування нею. Надається необмежена кількість пролонгацій. Новий кредит ви зможете отримати виключно при погашенні старого. Якщо виникне прострочення, за кожен день буде нараховуватися пеня 2%.

Кредитодавець може примусово стягнути борг зі злісного неплатника. У договорі прописано, що він має право звернутися до колекторів або списувати з вашого рахунку гроші до повного погашення заборгованості.

На замітку

КредитКаса в основному дає позики на картку терміново без відмови. Однак вона залишає за собою право не схвалювати ваш запит, причому причина не повідомлюється. Але, як свідчать відгуки, відмова зазвичай надходить через внесення в онлайн-заявку недостовірних даних, допущення помилок, невідповідність віку. Якщо ви опинилися в подібній ситуації, спробуйте через кілька хвилин повторно звернутися за фінансовою допомогою.

Контакти CreditKasa

Адреса: м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

Телефон: +38 099 373 37 57, 063 373 37 57, 044 333 52 22

Сайт: creditkasa.com.ua

Реквізити CreditKasa

ТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”

ЄДРПОУ: 38548598 від 13.02.2013 р.

ІПН: 39669867

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як швидко оформити онлайн-заявку на позику в CreditKasaLoading...