Як оформити і подати заявку на позику в Creditplus онлайн

Реклама

Кредитплюс являє собою простий, зрозумілий та зручний сервіс, який спеціалізується на наданні фінансових послуг. Офіційна компанія має відповідну ліцензію. Її статутний капітал, рівний 20000000 грн., дозволяє обслуговувати велику кількість клієнтів. Вона зарекомендувала себе на ринку мікрокредитування взимку 2018 року, але вже викликала довіру з боку користувачів. Давайте розберемося, чому.

Основні умови кредитування, пропоновані Creditplus

Організація працює в сфері короткострокових позик. Вона видає їх в розмірі 500-10000 грн. Виконати свої боргові зобов’язання позичальник зобов’язується за 3-30 днів. Першим клієнтам гроші КредитПлюс позичає за вартістю 0,01% на добу сумою 6000 грн. Тільки при повторному зверненні позика збільшиться до максимуму, а денна ставка буде дорівнювати 1,80% (річна – 657%).

Позикові кошти перераховуються на картку, інших способів видачі не передбачено. Компанія надає грошову допомогу без забезпечення. Тому не потрібно залучати поручителів, оцінювати майно для застави. Також не будуть потрібні довідки про доходи, підтвердження платоспроможності. Онлайн-сервіс дає можливість дострокового погашення боргу.

Пролонгація мікрокредиту здійснюється на термін, що не перевищує часовий проміжок, на який він був виданий. Тобто, якщо ви брали в борг, скажімо, 5000 грн. на 20 днів, то й пролонгація може становити лише 20 днів і не більше. Співпрацюючи з Creditplus, ви отримуєте ряд переваг:

 • висока швидкість роботи системи;
 • різноманітність варіантів погашення заборгованості;
 • лояльність до постійних клієнтів;
 • прозорість умов позики, відсутність прихованих комісійних зборів і додаткових платежів;
 • вільне розпорядження позиковими коштами без звіту про цільову спрямованість;
 • доступність сервісу в будь-який час, не дивлячись на свята, вихідні;
 • кредитування практично всіх категорій громадян, які проживають в будь-якому місті країни. Географічне розташування, як і рід діяльності, на видачу кредиту на впливають;
 • можливість поліпшити кредитну історію.

Як оформити і подати заявку на позику в CreditPlus онлайн

Кому компанія Creditplus видає позики

Позичальником КредитПлюс стає людина, вік якої перевищує 18 років. Максимальний віковий ценз дорівнює 65 рокам. Майбутній боржник організації – це обов’язково громадянин України. Йому/їй необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний код. Крім того, клієнтам Creditplus знадобляться: діюча банківська картка для зарахування кредиту, телефон, електронна скринька та доступ до інтернету.

Зверніть увагу, що баланс картки не може бути менше 1 грн. Ця вимога обумовлена ​​перевіркою її на предмет активності. Ця гривня буде списана, після чого прийде на вказаний контактний номер повідомлення з кодом. При його введенні в спеціальну форму списана сума буде повернута.

А сервіс, який надає мікропозики, упевниться, що власником картки є саме ви. Для взяття більшої суми на вигідних умовах сама компанія рекомендує не допускати значних прострочень і не псувати кредитну історію. Скани документів не потрібні.

Що потрібно, щоб взяти позику в КредитПлюс

Спочатку заходимо на офіційний сайт компанії. Далі необхідно скористатися кредитним калькулятором. З його допомогою ви вибираєте параметри кредиту. Він покаже загальну суму до виплати, кінцеву дату повернення. Ознайомившись з представленими даними, можна натискати «Отримати гроші». Відкриється реєстраційна форма, в якій повинна бути основна інформація про вас.

Реєстраційна форма

Вивчіть Порядок надання кредиту. Дайте згоду на обробку ваших даних, поставивши галочку у відповідній графі. Не хвилюйтеся за конфіденційність. МФО Creditplus гарантує, що відомості про вас не будуть розголошуватися, а система забезпечує їх безпеку. Клікайте по кнопці «Далі». На номер телефону, який ви повідомили в анкеті, прийде повідомлення з кодом, його ви вводите в спеціальне поле, натискаєте «Підтвердити».

Наступний крок – онлайн-заявка , яку слід заповнити паспортними даними, інформацією про сімейний стан, роботу. Ще потрібно буде вказати:

 • дату народження;
 • додаткові контакти;
 • адресу (прописка, фактичне проживання);
 • місячний дохід;
 • наявність поточних заборгованостей перед іншими кредиторами та т.п.

Крім цих дій, мікрофінансовій організації знадобиться ваша фотографія. Зробіть її на веб-камеру або завантажте наявний файл. Тепер потрібно верифікувати картку. Зайдіть в особистий кабінет, щоб ввести її номер. У новому вікні вкажіть більш детальну інформацію про неї. Далі буде заблокована 1 грн., як згадувалося раніше в статті. На завершення сервіс повторно відкриє вашу заявку, щоб ви могли перевірити всі відомості, ввести промокод, якщо він є.

Заявка на кредит

Тут же варто вказати мету отримання позики. Сайт Creditplus запропонує свій перелік, з якого виберіть найбільш підходящий пункт. Надішліть заявку. Залишається дочекатися рішення. Розгляд анкети може займати 15-30 хвилин. Про відповідь вас повідомлять за телефоном і на email.

Якщо в процесі оформлення у вас виникнуть труднощі, зверніться в техпідтримку. Коли вердикт схвальний, позичальник уважно читає електронний кредитний договір і підписує його. Після цього позика надійде на картку найближчим часом.

Як повернути гроші Creditplus

Всього у МФО 4 способи погашення боргу. Відгуки клієнтів КредитПлюс свідчать про те, що найбільш зручним варіантом є списання платежу з банківської картки, на яку було перераховано кредит. Для цього доведеться здійснити вхід в особистий кабінет. Другий спосіб повернення – термінали ПриватБанку. Також можна використовувати з цією метою Приват24.

І ще швидкі позики погашаються через каси українських банків. Якщо вам зручніше використовувати банківський переказ, не забудьте перед візитом в кредитно-фінансову установу переписати з сайту компанії реквізити для оплати. При невиконанні своїх боргових зобов’язань встановлені штрафні санкції. Розмір пені становить 3% на добу, а штрафу, починаючи з 4 дня прострочення, – 100 грн.

На замітку

Creditplus відгуки отримує в основному позитивні. Хоча зустрічаються і негативні коментарі. Але в цілому їх небагато, напевно, тому що організація ще відносно молода. Потрібно відзначити, що вона успішно завойовує український фінансовий ринок, незважаючи на велику конкуренцію. До каналів зв’язку відносяться: чат, телефон та електронна скринька info@creditplus.com.ua. Сервіс доступний цілодобово, заявка може бути відправлена, коли ви захочете. Однак її обробка здійснюється в робочий час. А саме: 9: 00-20: 00 (в будні дні) і 10: 00-18: 00 (у вихідні).

Контакти КредитПлюс

Адреса: м. Київ, вул. Багговутівська 23

Телефон: 044 337 29 28, 095 625 02 02

Сайт: creditplus.ua

Реквізити КредитПлюс

ТОВ “Авентус УКРАЇНА”

ЕГРПОУ: 41078230

Ліцензія №870 від 28.02.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити і подати заявку на позику в Creditplus онлайнLoading...