Як оформити онлайн-заявку та отримати кредит в КредитАП (CreditUP)

Реклама

Якщо ви перебуваєте в пошуках МФО, котра дає невелику грошову суму під прийнятний відсоток, зверніть увагу на CreditUP. Ця компанія, як і її конкуренти, намагається оперативно обробляти запити українських громадян, надає можливість отримання коштів на картку онлайн. Більш того, звернутися до неї особи можуть в будь-який час доби, день тижня, без пред’явлення довідок, що підтверджують дохід.

На що можна розраховувати в КредитАП

Умови, на яких можна отримати кредит на карту терміново без відмови в МФО КредитАП, цілком задовільні. Наприклад, процентна ставка не перевищує 1,90% в день. Терміни кредитування стандартні – 3-30 днів. В борг дається 1 000- 8 000 грн. Однак новачкам покладається не більше 3,5 тис. грн. Застава, порука не є необхідністю при співробітництві з CreditUP.

КредітАП (CreditUP)

Всі клієнти організації стають учасниками програми лояльності, завдяки якій ви зможете за послуги, надані Кредит АП, отримувати бонуси. Бали надалі можна конвертувати в гривні, використовувати для обміну на інші опції. Перші бонуси надходять вже при реєстрації і схваленні позики. Також бали даються особі в день народження.

CreditUP може запропонувати різні варіанти позик:

  • 2,5 тис. грн. з погашенням через тиждень, щоб влаштувати свято (комісія дорівнює 290 грн.);
  • 1 тис. грн. для тих, хто полюбляє полювання, на 7 днів (переплата 120 грн.);
  • 1,7 грн. з метою ремонту, дається сума на 11 днів зі сплатою 270 грн.;
  • 1,4 тис. грн. на покупку медикаментів. Повернення здійснюється через 12 днів, комісія складає 250 грн.;
  • 900 грн. студентам. Термін користування грошима дорівнює 8 дням, послуга коштує 120 грн.;
  • позика до зарплати розміром 2 тис. грн. на 2 тижні. Вона оцінюється в 450 грн.;
  • 700 грн. на відмінне проведення вихідних (на 4 дні, комісія 30 грн.).

За рахунок спеціальної форми, розміщеної на сторінці компанії, кожен має право за хвилину дізнатися ймовірність схвалення його заявки. Сервіс готовий кредитувати громадян, у яких вже є інші кредити. Але одночасно кілька позик оформити не дозволяється.

Вимоги до позичальників

Місцезнаходження людини не має ніякого значення, оскільки гроші перераховуються на карту, а процедура з оформлення відбувається за допомогою комп’ютера або мобільного пристрою, інтернету. Крім цього знадобляться ще 2 документи: паспорт, код. Позики CreditUP надає тільки українським громадянам. Їх вік повинен бути не менше 18 років, і не старше 60-ти.

Обов’язково вказуються електронна скринька, телефон. Позичальники компанії отримають фінансову допомогу, якщо не допускали в минулому великих прострочень. Звичайно, оформити мікрокредит у МФО з поганою кредитною історією можливо, але зі злісними неплатниками вона укладати угоду не буде. А скоринг та інформація з бюро кредитних історій дозволить провести об’єктивний аналіз потенційного клієнта.

Онлайн-заявка: як в КредитАП отримують термінові позики?

Щоб оформити мікрокредит, достатньо зайти на офіційний портал мікрофінансової організації та заповнити заявку. Створити особистий кабінет – це первинне завдання, яке поставлене перед людиною. Це досягається за допомогою кредитного калькулятора, через який ви повідомляєте кредитору, скільки грошей вам потрібно, на який термін. Коли ви перейдете до наступного етапу, вас попросять вказати персональну інформацію в анкеті.

Ще необхідно ввести номер картки, куди перерахувати позику, завантажити фото, щоб чітко виднілося ваше обличчя. Сканувати документи не треба. За короткий час система проведе перевірку, винесе вердикт. Якщо вам дадуть позитивну відповідь, це означає, що саме час підписувати електронний договір. Після кошти переведуть на зазначену картку.

КредитАП – швидкий та оптимальний спосіб отримання грошей

Контакти CreditUP

Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48

Телефон: 050 304-77-55, 0 800 60-35-61

Сайт: creditup.com.ua

Реквізити CreditUP

ТОВ “Веллфін”

ЕГРПОУ: 39952398

Ліцензія №3047 від 08.12.2015 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку та отримати кредит в КредитАП (CreditUP)Loading...