Як взяти позику в Dinero на вигідних умовах онлайн

Реклама

На українському фінансовому ринку чимало непоганих компаній, що надають послуги в сфері кредитування. В їх числі знаходиться Дінеро – організація, що забезпечує клієнтів грошовою допомогою в терміновому порядку. Тому, якщо у вас виникли непередбачені обставини, що вимагають грошей, приділіть пару хвилин, щоб дізнатися, як взяти позику в Dinero, і чому воно того варте.

Які переваги несе в собі співробітництво з Dinero

Дінеро не бажає обтяжувати бюрократичною тяганиною своїх клієнтів, тому не вимагає довідки про доходи з місця роботи. Процес подачі заявки максимально спрощений, забирає у користувача не більше 15 хвилин. Не є обов’язковими гарантії у вигляді застави. Також надається позика без поручителів. Відповідь по вашому запиту буде відома в найкоротший час.

Ось ще кілька позитивних сторін, які грають на користь оформлення кредиту в Dinero:

  • у організації прозорі умови кредитного договору;
  • видається перша позика без відсотків, однак її розмір не перевищує 10000 грн .;
  • відсутні додаткові комісії;
  • гроші перераховуються на картку;
  • укладення угоди здійснюється онлайн.

Сама компанія позиціонує себе як кредитора з кращими цінами на короткострокові позики. Людина, яка взяла кредит, при бажанні може продовжити дату оплати на 7, 14, 30 діб. При повторному кредитуванні МФО дає в борг до 15000 грн. Його повернути слід протягом 7-30 днів. Якщо ви побажаєте взяти позику повторно на 30 днів, ставка буде 1,13% в день, при замовленні грошей на 14 діб – 0,65%, і при семиденному мікрокредиті – 0,85%. До того ж, Dinero славиться хорошим відсотком схвалення – до 90%.

Як взяти позику в Dinero

Вимоги до потенційного позичальника

Оформити позику на картку в Dinero можуть повнолітні особи. Максимальна вікова межа не повідомляється. Це обов’язково повинен бути дієздатний громадянин України. Організація обслужить людину без відмови, якщо вона буде мати:

  • діючий паспорт;
  • активну картку будь-якого українського банку;
  • мобільний;
  • ідентифікаційний номер.

Шанси на схвалення онлайн-заявки більше у тих, чиє фінансове досьє бездоганно, відсутні серйозні прострочення по іншим позикам. Якщо кредитна історія все ж зіпсована, це ще не привід для відчаю. Завдяки індивідуальному підходу та лояльності в подібній ситуації можна сподіватися на кредитування.

Як отримати онлайн-позику в Дінеро

Перед підписанням договору, доведеться виконати кілька нескладних кроків. В першу чергу потрібно вибрати термін і суму мікрокредиту. Для цього слід скористатися калькулятором на офіційному сайті компанії. В результаті відобразиться повна картинка. Ви будете знати, скільки необхідно заплатити МФО за позику.

Зверніть увагу, що платіж вноситься одноразово (в останній день кредитної угоди). Далі заповнюється анкета. В ній вказують докладні, достовірні дані про себе. Онлайн-сервіс закликає клієнтів надавати якомога більше персональної інформації. Допустивши навіть одну помилку, ви ризикуєте отримати негативний вердикт. Тому уважно перевірте коректність ведення відомостей.

Якщо в ході оформлення анкети у позичальника виникають питання, краще зв’язатися з співробітниками Dinero. Вони готові проконсультувати, допомогти в правильному та грамотному заповненні. Зв’язуються за допомогою форми зворотного зв’язку або дзвінка. На цьому закінчується реєстраційний етап, після чого буде перенаправлення на особистий кабінет, де відкриється ряд послуг.

Потрібно заповнити онлайн-заявку, підтвердити згоду на обробку даних, прив’язати картку. Ще в особистому кабінеті позичальник ознайомлюється з договором і підписує його. Карта, на яку надійдуть позикові кошти, повинна бути відкрита виключно на ім’я заявника.

Якщо до вашого прохання про надання платної фінансової допомоги поставляться позитивно, та ви отримаєте попереднє схвалення, завантажте скан документів. Відразу після цього буде озвучено остаточне рішення Dinero. Оскільки сервіс працює цілодобово, надходження позики може статися в будь-який час дня та ночі.

Як погасити позику

Щоб повернути кредит, стояти в чергах не доведеться. Тут все також легко. Клієнту дається на вибір не менше 3 варіантів: за рахунок прив’язаною банківської картки та особистого кабінету, грошового переказу, готівки, внесеної через будь-який термінал. Якщо не виконувати своїх боргових зобов’язань в строк, за кожен день прострочення буде нараховуватися пеня 1,5%.

Наостанок

Аналізуючи відгуки про Dinero, можна сказати, що МФО досить молода, однак стрімко розвивається та працює за всіма правилами, вимогам. До неї з успіхом звертаються студенти віком від 18 років, особи працевлаштовані неофіційно, пенсіонери і т.д.

Оформлення заявки на позику в Дінеро: покрокове керівництво

Контакти Дінеро

Адреса: м. Київ, вул. Сурикова, 3А

Телефон: 050 326 2233, 073 326 2233

Сайт: dinero.ua

Реквізити Дінеро

ТОВ “Фінансова компанія” Дінеро”

ЕГРПОУ: 41350844

Ліцензія №941 від 19.09.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як взяти позику в Dinero на вигідних умовах онлайнLoading...