6 популярних МФО, які видають експрес-позики онлайн

Реклама

Сьогодні люди, яким терміново потрібні гроші, беруть експрес-позики онлайн. Це стало поширеною практикою. Але дивного в цьому нічого немає, оскільки інтернет-кредитування доступніше будь-якого кредитного продукту. Позичальникам стало зручніше й простіше завдяки фінансовим компаніям, які дають їм таку можливість. Назріває питання: «Які ж українські МФО швидко обслуговують клієнтів?» А цьому й буде присвячена ця стаття.

МФОСумаТермінСтавка
Манівео Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
CreditUPдо 7 000 гривендо 30 днів1,90% в день
ШвидкоГрошідо 10 000 гривеньдо 14 днів2% в день
Динеродо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Ваша Готiвочкадо 7 000 гривендо 16 дніввід 0,01% в день
ЄвроГрошідо 10 000 гривеньдо 30 днів1,90% в день

Експрес-кредити онлайн на картку в Манівео

Послуги по швидкому кредитуванню в інтернеті надає сервіс Манівео. Він видає до 15 тис. грн. під прийнятну ставку 1,70% в день. При цьому користуватися кредитними коштами можна протягом 1-30 днів. Якщо людина звернулася вперше, компанія готова надати їй під щоденну ставку 0,01% 4 тис. грн. Постійні клієнти мають переваги у вигляді знижок на мікропозику.

Маніве

У Манівео ви миттєво та просто отримаєте гроші, якщо заповните онлайн-заявку. Причому для цього вам не знадобляться довідки, застава та порука. Потрібні тільки паспорт та ІПН. При необхідності можна буде продовжити термін експрес-позики. Грошові кошти переводяться на картку позичальникам, вік яких не менше 18-ти й не старше 90 років. Експрес-позика онлайн терміново без відмови цілодобово може бути видана безробітним, студентам, матерям, які перебувають в декреті, особам, у котріх кредитна історія погана.

За скільки часу надаються швидкі позики в CreditUP

У будь-який час доби кожен житель України, який має документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код, вік від 18 років, може оформити в CreditUP експрес-позику розміром від 300 до 3,5 тис. грн. У міру зростання довіри до позичальника МФО збільшує ліміт до 7 тис. грн. Термін кредитування варіюється в діапазоні 1-30 днів. Працювати з компанією вигідно, оскільки вона:

 • швидко видає позики (середній час видачі становить 8 сек. після схвалення онлайн-заявки);
 • дає можливість своїм клієнтам брати участь в програмах лояльності. КредитАП компенсує деяку частину витрат назад позичальнику;
 • обслуговує осіб в автоматичному режимі;
 • мікрокредит надає без дзвінків;
 • стягує відносно невеликий відсоток 1,90% в день;
 • перераховує кошти на картку;
 • дозволяє пролонгувати експрес-позику необмежену кількість разів за умови оплати відсотків.

CreditUP

Спеціально під різні потреби споживачів CreditUP пропонує їм взяти гроші на: лікування, ремонт, навчання, відпочинок з друзями, проведення свята, життя до зарплати. Щоб укласти угоду з організацією, знадобляться ще телефон та електронна скринька, які виступають в якості ідентифікатора. ймовірність видачі грошей людина може дізнатися лише за 1 хвилину.

Кому ШвидкоГроші видає експрес-позики онлайн

Лояльно ставиться до клієнтів і також надає експрес-позики компанія ШвидкоГроші. Вона досить затребувана серед позичальників, оскільки має й інші переваги. Наприклад, МФО славиться прозорістю умов, простотою оформлення мікрокредиту. Для співпраці з нею не доведеться шукати поручителів, думати про заставу. Кредитується позичальник без довідок.

ШвидкоГроші

Можна зайняти від 400 до 10 тис. грн. Сервіс спеціалізується на видачі короткострокових експрес-позик, тому погасити заборгованість потрібно буде через 2 тижні. Плата за користування грошима складе 2% в день. Всім новачкам ШвидкоГроші дає кредити готівкою, а вже з другого звернення перераховує експрес-позику на картку. Вимоги пред’являються наступні:

 • наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • відповідність віку 18-60 років;
 • джерело стабільного доходу;
 • українське громадянство.

На яку суму можна отримати експрес-позику в Дінеро

Dinero позичає до 10 тис. грн. новим клієнтам і до 15 тис. грн. – повторним. При цьому новачкам покладається перша позика без відсотків. Повернення коштів відбувається протягом 7, 14, 30 днів. На цей же термін дозволяється платно пролонгувати кредит. Компанія примітна тим, що обслуговує клієнтів без додаткових комісій, довгої перевірки документів. Про вердикт повідомляється людині, що заповнила заявку, відразу.

Релігія

Тобто нудитися очікуваннями не доведеться. Вся процедура пройде не більше ніж за 15 хвилин. Послуги Дінеро надає повнолітнім українським громадянам, які мають чинний паспорт, код, банківську картку. Обов’язковою вимогою для надання експрес-позики є відсутність істотних прострочень. Але, незважаючи на це, стати позичальником МФО можна при наявності поганої кредитної історії. Ставки визначаються, виходячи з періоду мікрокредиту, – 0,65-1,13% в день.

На яких умовах Ваша Готiвочка дає гроші в борг

Сервіс Ваша Готiвочка також можна віднести до МФО, які надають позики українцям в терміновому порядку. Але зайняти у нього пропонується тільки на 16 днів. Якщо цього тимчасового періоду клієнтові не вистачає, він замовляє пролонгацію. Експрес-позика видається на 200-7000 гривень. Щодня нараховуються відсотки – 2% або 0,01% (новачкам). Компанія надає швидку, платну фінансову допомогу готівкою.

Ваша Готiвочка

Але вона може перевести позику онлайн на карту. Позичальниками сервісу Ваша Готiвочка є чоловіки та жінки не старше 70 років, молодь, вік якої перевищує 18 років. Необхідно бути громадянином України. Відповідь по анкеті та зарахування коштів триває понад чверть години. А постійні клієнти підписують договір ще швидше та без відмов, якщо раніше справно виконувались боргові зобов’язання.

Укладення угоди з МФО відбувається без довідок та поручителів, цілодобово і навіть з поганою КІ. При собі майбутній позичальник повинен мати оригінали ІПН, паспорта. Передбачено дострокове погашення.

Чи можна отримати експрес-позику онлайн на картку в ЄвроГроші

На вигідних умовах є можливість отримати кредит в ЄвроГроші. Ця організація терміново перераховує його на будь-яку банківську картку. Термін кредитування дорівнює 1-30 дням. Ставка не перевищує 1,90% на добу. Якщо людина не встигає повернути заборгованість, можна застосувати пролонгацію. Експрес-позика онлайн переводяться всього за 15 хвилин в розмірі 1-10 тис. грн.

Єврогроші

Вирішити свої фінансові проблеми за допомогою ЄвроГроші може українець у віці 18-60 років або українка, якій виповнилося 18-65 років. Позичальнику слід мати карту MasterCard/VISA, обов’язково відкриту на власне ім’я. З документів потрібні паспорт, ІПН.

Щоб взяти в борг, повинна бути коректно заповнена онлайн-заявка на експрес-позику. Але перш на калькуляторі потрібно вибрати розмір і термін мікрокредиту. Протягом декількох хвилин компанія розгляне ваш запит і повідомить про рішення. Якщо воно позитивне, ви веріфіціруете картку, підписуєте електронний договір і отримуєте гроші.

В підсумку

Експрес позики онлайн

Онлайн на картку в Україні швидко зараховують позики багато МФО, набагато менше тих, які дозволяють зайняти кошти готівкою. Можливо, компаній, представлених в статті, вам буде недостатньо, тоді радимо подивитися ще на одну вибірку, в якій наведено сервіси, що видають швидкі позики.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 4.50 out of 5)
6 популярних МФО, які видають експрес-позики онлайнLoading...