Як оформляється кредитна картка GOLD “Максимум” Альфа-Банку

Реклама

Якщо ви перебуваєте в пошуку платіжного інструменту зі значною сумою кредитних коштів і наявністю тривалого пільгового періоду, можливо, вас зацікавить неіменна кредитна карта GOLD “Максимум”, емітентом якої є Альфа-Банк. Вона відноситься до преміального сегменту. Крім переваг від кредитора, держателю дістаються привілеї (спецпропозиції, знижки) від сотні компаній-партнерів платіжної системи MasterCard, наприклад, програма страхування, консьєрж-сервіс та ін.

Тарифи на видачу та обслуговування кредитки GOLD “Максимум”

Отримати GOLD “Максимум” можна з лімітом від 500 до 200 000 грн. За користування грошима щорічно людині доведеться платити 40%. Протягом пільгового періоду, тривалість якого може становити не більше 62 днів, відсотки стягуються в розмірі 0,01% річних. Мінімальний платіж дорівнює 5% (min 50 грн.). Відкриття карткового рахунку не супроводжується комісійними зборами.

Кредитна карта GOLD Максимум

Обслуговування карти GOLD “Максимум” безкоштовне. Зняття готівки коштує 4% (min 20 грн.). Така ж плата передбачена за переказ грошових коштів. Є технологія безконтактної оплати, програма «Миттєва розстрочка», що триває до 24 міс. У період її дії нараховують мізерні відсотки 0,01% річних. Крім цього приємно здивують:

  • кешбек до 20%;
  • безкоштовна доставка;
  • можливість підключення кредитних канікул двічі на рік.

Кому дадуть GOLD “Максимум” Альфа-Банку Україна

Отримати кредитну карту можуть громадяни 21-70 років. GOLD “Максимум” пропонують фізичним особам, які мають трудовий стаж від 3 міс., ІПН, паспорт. Довідка про доходи стане в нагоді, коли запитувана сума перевищує 75 тис. грн. Для замовлення картки зверніться до найближчого відділення банку.

А краще заповнити онлайн-заявку та в оперативному режимі дізнатися рішення за телефоном. Анкета проста, необхідно вказати: ПІБ, мобільний, ІПН, область реєстрації, вид зайнятості. Погоджуючись з умовами оформлення заявки й відправляючи її, ви дозволяєте емітенту кредитної картки GOLD “Максимум” зробити запит в БКІ для отримання звіту по вашій кредитній історії.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформляється кредитна картка GOLD "Максимум" Альфа-БанкуLoading...