Як оформити онлайн-заявку на кредит в Глобал Кредит

Реклама

У більшості людей склалося стереотипна думка, що коли потрібні гроші в борг, зайняти їх краще в банку. Однак банківська процедура з видачі кредитів не така доступна всім категоріям громадян. Наприклад, особи без офіційного працевлаштування не зможуть отримати кошти, оскільки кредитно-фінансова організація обов’язково зажадає підтвердити платоспроможність. До того ж, рідко отримати позику можна в день звернення, зазвичай доводиться чекати 2-5 днів. Але є МФО, які займаються швидким кредитуванням. Однією з таких є Глобал Кредит. Про неї піде далі мова.

Мікропозик в Глобал Кредит: позитивні та негативні сторони

Наведемо невелику довідку. Globalcredit працює з 2012 року на ринку фінансових послуг. До цього моменту по всій Україні у неї налічується понад 70 філій і підрозділів. Компанія функціонує, ґрунтуючись на наступних принципах:

 • швидке надання платної грошової допомоги. Якщо людина звертається за позикою вперше, на її видачу у нього піде не більше 20 хвилин. Повторні клієнти отримують моментальний кредит;
 • довіра, великий відсоток схвалення заявок;
 • відкритість і чесність;
 • автоматизація розрахунків;
 • лояльність до всіх клієнтів;
 • забезпечення якісним сервісом.

Є у Глобал Кредит інші переваги. По-перше, організація кредитує без довідок і виписок. Вам не потрібно пред’являти великий пакет документів. По-друге, мікрокредит не потребує забезпечення (застави, поручительства). При роботі з МФО позичальник не виявить будь-яких прихованих комісій. Оформити позику й отримати її можна навіть вночі, тому що Глобал Кредит працює цілодобово.

Організація дає можливість уникнути штрафних санкцій, коли не виходить повернути суму вчасно. Для цього достатньо буде зайти в особистий кабінет і активувати відстрочку, але оплатити відсотки за користування кредитом все ж доведеться. При взятті позики немає необхідності в декларуванні цілей її використання. Оскільки компанія спеціалізується на інтернет-кредитуванні, можна отримати гроші онлайн.

Для цього не потрібно буде навіть залишати будинок, надійде мікрокредит на картку. Ще пропонується взяти позику готівкою. Організація позичає кошти людям з поганою кредитною історією, пенсіонерам, студентам. Ще до плюсів МФО можна віднести періодичне проведення акцій, можливість отримання грошових призів, знижок. Вишукуючи її недоліки, можна відзначити високий відсоток користування позиковими засобами.

Глобал Кредит

Умови кредитування в Globalcredit

Такі характеристики має мікрокредит в Глобал Кредит:

 • невелика сума, як правило, не перевищує 10 тис. грн. Мінімальний розмір позики 200 грн. Понад 5 тис. грн. можуть взяти постійні клієнти;
 • термін, на який надається послуга, – 1-30 днів;
 • ставка – 2% в день. Перший оцінюється в 0,01% за добу.

Для оформлення людині потрібні: паспорт, ІПН, діюча карта будь-якого українського банку, електронна скринька та мобільний. Щоб запит був розглянутий без відмови, необхідно при заповненні анкети (будь-то онлайн-кредит або оформлення в відділенні) вказувати достовірну інформацію про себе. Тоді ймовірність схвалення буде 95%.

Вимоги до позичальника

Кандидатом на отримання позики виступає людина, що володіє українським громадянством. Її вік повинен становити 18-71 рік. До того ж, позичальникові необхідно мати постійне джерело заробітку. Навіть, якщо громадянин отримує неофіційну з/п, – це ще не привід для відмови. Пенсіонерам, які бажають взяти кредит в Globalcredit, слід пред’явити довідку про те, що вони отримують пенсію.

Молодим особам і людям середнього віку досить мати на руках такі документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Позичальник має право на дострокове погашення та продовження позики.

Як оформляються онлайн-позики до зарплати

Щоб зайняти у Глобал Кредит, є 2 способи: у відділенні організації, через інтернет. У першому випадку вас чекає спілкування з менеджером. При собі потрібно буде мати оригінали згаданих документів. Через деякий час після того, як ви надасте особисті дані співробітникові компанії, вас сповістять про рішення. Якщо воно буде позитивним, швидку позику в Глобал Кредит видадуть готівкою.

Якщо ви хочете скористатися онлайн-кредитуванням, потрібно зайти на офіційний сайт. В першу чергу використовуйте кредитний калькулятор. Він допоможе вам дізнатися при виборі необхідного терміну та суми день, коли необхідно буде повернути борг, величину переплат. Наступний крок – реєстрація в особистому кабінеті. Далі заповнюється та відправляється онлайн-заявка.

Близько 15 хвилин вона буде в обробці. Як тільки надійде схвальний вердикт, зарахується позика на картку. Особи, які своєчасно повернули попередній кредит і не допустили жодного прострочення, отримують фінансову допомогу за спрощеною схемою за 1 хвилину Послуга називається смс-кредит, постійні клієнти користуються нею за телефоном. Потрібно відправити повідомлення на номер 717, в якому написати величину позики, термін кредитування.

Як погасити кредит

Щоб повернути заборгованість МФО Глобал Кредит, ви можете вдатися до таких варіантів:

 • відвідати відділення позикодавця та внести готівку;
 • скористатися терміналами ПриватБанку, TYME, EasyPay, City24, IBOX;
 • зробити переказ за допомогою особистого кабінету й банківської карти.

На замітку

На сайті компанії ви зможете дізнатися контакти найближчого відділення. Почитавши відгуки на форумах, переконуєшся, що Глобал Кредит викликає неоднозначні емоції. Одні користувачі хвалять її, інші – скаржаться на псування кредитної історії. Але, погодьтеся, таке звинувачення може мати тільки недобросовісний позичальник. А відомості про виконання клієнтом боргових зобов’язань передаються в Бюро кредитних історій будь-яким фінансовим закладом, тому що це регламентується законодавством.

Доступні позики від Глобал Кредит

Контакти Globalcredit

Адреса: м. Київ, Харківське шосе, б. 53

Телефон: 097 097-88-88, 044 466-28-88

Сайт: globalcredit.ua

Реквізити Globalcredit

ТОВ “Глобал Кредит”

ЕГРПОУ: 38266014

Ліцензія АВ 614820 від 04.02.2013 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в Глобал КредитLoading...