Переваги від онлайн-кредитування в МФО Є Гроші

Реклама

Людині, яка гостро потребує грошей, дуже важливо в короткий термін отримати фінансову допомогу. У банку доведеться чекати кілька днів, надавати повний пакет документів. Знайомі не завжди здатні дати в борг. Тому багато громадян України вирішують свої грошові проблеми через МФО. Незважаючи на чималі відсотки, їх послуги доступніші, та мікрокредит можна отримати швидко, в будь-який час. Більш того, це не пов’язано з візитом до офіса, вся процедура проводиться через інтернет. Таку можливість дає компанія Є Гроші.

Чому варто вибрати Є Гроші

Мікрофінансова компанія Є Гроші надає позики на простих і прозорих умовах. Вона пропонує населенню 3 види програм:

 • «Перший» – видаються 100 – 5 000 грн. на 1-31 день під 1,90% за добу;
 • «Вигідний для всіх» – сума коливається в діапазоні 500 – 20 000 грн., термін складає 1-31 день. Ставка дорівнює 1,99%;
 • «На бізнес» – від 500 до 10 000 грн. з користуванням протягом 1-31 дня. 5 днів можна не платити відсотки, а починаючи з 6-го, щодня стягується 1,50% від розміру позики.

Логотип Є Гроші

Є Гроші – одна з небагатьох українських МФО, які надають безвідсоткові позики на термін до 14 днів. Крім цього позитивними моментами у співпраці з організацією є:

 • надійність. E Groshi має відповідне свідоцтво на здійснення діяльності. На сайті можна знайти всю юридичну інформацію про неї, контакти, фінансові звіти, що говорить про відкритість компанії та її легальность;
 • програми лояльності для постійних позичальників, що дозволяють заощадити;
 • регулярне проведення акцій, надання знижок;
 • помірна процентна ставка;
 • можливість отримати гроші при небездоганній кредитній історії;
 • немає необхідності в декларуванні цілей використання позикових коштів;
 • кредитування тільки за кодом і паспортом;
 • можливість пролонгувати мікрокредит та ін.

Є Гроші відрізняється лояльністю. Звичайно, ймовірність отримати позику у офіційно працевлаштованих позичальників з гарною КІ більше. Але МФО не пред’являє такі вимоги як обов’язкові.

Процес оформлення мікропозик в E Groshi

Позики в Є Гроші доступні тим, хто має українське громадянство, вік старше 18 років, телефон, 2 документа, в числі яких ІПН і паспорт, карту будь-якого банку. Вид діяльності клієнта, його сімейний стан, рівень доходу не впливають. Щоб компанія змогла позичити вам гроші, необхідно скористатися будь-яким пристроєм з виходом в інтернет.

Онлайн-заявка в Є Гроші

Перейдіть на сайт Є Гроші та виберіть на кредитному калькуляторі термін, суму позики. Далі традиційно слідує заповнення анкети своїми даними. На третьому етапі вам озвучать рішення та переведуть кошти на картку. Головне, анкету заповнювати максимально повно й достовірно.

Керівництво по онлайн-оформленню позики в Є Гроші

Контакти

Адреса: м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, буд. 92

Телефон: 0 800 300 320

Офіційний сайт: e-groshi.com

Реквізити

Свідоцтво ФК №974 від 16.01.2018 р.

ЕДРПОУ: 41538600

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 4.00 out of 5)
Переваги від онлайн-кредитування в МФО Є ГрошіLoading...