Як оформити онлайн-заявку на кредит в ЄвроГроші

Реклама

Читати статтю на російській мовіУкраїнське населення має великий вибір різних МФО, які заощаджуючи час позичальника, видають мікропозики на простих умовах. Їх послуги дуже затребувані, тому що дозволяють людині дожити до зарплати, коли виникли непередбачені грошові витрати. Більшість кредитних компаній йдуть на зустріч людям, влаштованим неофіційно, молоді. Такою є і європейська організація Eurogroshi.

Перейти на офіційний сайт Eurogroshi та оформити онлайн-заявку на позику >

Зручність та простота в отриманні грошей в ЄвроГроші 

У ЄвроГроші ви можете оформити мікрокредит за 15 хвилин. На картку переведуть новачкам до 4 тис. грн., а регулярні позичальники мають право зайняти до 10 тис. грн. Така сума надається на термін від дня до місяця. Якщо звертатися перший раз, ставка буде не менше і не більше 1,90% за добу. Постійні клієнти отримують знижки, тому їм позика буде дешевше. Ті, хто повернути кошти не встигають, вдаються до пролонгації. 

Євро Гроші

Вирішити фінансові питання ви зможете, якщо виповнилося 18 років, є паспорт, код. На шляху до отримання мікрокредиту вас розділяє всього 3 кроки:

  1. Вибір на калькуляторі потрібної суми, періоду користування грошима.
  2. Заповнення заявки і верифікація картки.
  3. Озвучування вердикту та підпис в кредитному договорі.

Врахуйте, віковий ценз не дозволяє отримати позику пенсіонеркам старше 65 років і чоловікам, чий вік перевищує 60 років. Обов’язково треба мати українське громадянство. Обслуговуються онлайн всі регіони України, окрім Криму та Донецької, Луганської областей. 

Онлайн-кредит на карту в ЄвроГроші 

Контакты ЄвроГроші

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 1А

Телефон: 044-228-42-82

Сайт: eurogroshi.com.ua

Реквизиты ЄвроГроші

ТОВ “КРЕДИТНА УСТАНОВА” ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА “

ЕГРПОУ: 40203427

Свідоцтво ІК 177 від 21.07.2016 р.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Немає оцінок)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в ЄвроГрошіLoading...