Як оформляється карта Монобанку за допомогою онлайн-заявки

Реклама

Віртуальний банк Monobank – перший в Україні, хто працює без відділень. Він доступний своїм клієнтам 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Monobank об’єднав в собі банківську карту від Universal Bank і «розумний» мобільний додаток. Карта монобанк пропонується з кредитним лімітом до 100 000 грн., безкоштовними переказами грошей і поверненням до 20% від суми покупок.

Чим може зацікавити карта монобанк

Кредитна карта монобанк підходить користувачам смартфонів. Вона оснащена технологією PayPass для миттєвих безконтактних розрахунків. Власники карт в візуально-зрозумілому і привабливому мобільному додатку можуть здійснювати такі операції:

 • оформляти розстрочку на зроблені або плановані покупки;
 • безкоштовно переказувати гроші іншим особам, в тому числі зі свого списку контактів;
 • без комісії оплачувати комунальні та бюджетні платежі, мобільний телефон;
 • отримувати кешбек Monobank до 20% від покупок в вигляді грошей, а не бонусів;
 • користуватися кредитними коштами протягом 62 днів пільгового періоду;
 • отримувати додатковий дохід у вигляді відсотка на залишок особистих коштів або відсотків по депозиту.

Вимоги до клієнта прості: вік від 16 до 70 років, наявність паспорта та ідентифікаційного коду.

Як оформляється карта монобанк за допомогою онлайн-заявки

Як оформити кредитну карту монобанк?

Дізнатися, як оформляється, і як можна забрати карту майбутньому власнику, допоможе мобільний додаток Monobank. Для цього потрібно:

 1. Завантажити його в AppleStore для iOS або в Google Play для Android. Посилання на додаток можна запросити у вигляді смс з офіційного сайту monobank.com.ua.
 2. Сфотографувати через додаток паспорт та ідентифікаційний код.
 3. Вибрати спосіб отримання карти – в точці видачі або доставка кур’єром, зачекати дзвінка з банку для призначення зустрічі.

При видачі картки співробітник банку або кур’єр звірить оригінали документів з фото із додатка і розповість, як активувати карту. Онлайн-підтримку клієнт отримає через месенджери: Viber, Facebook і Telegram. Доставка відбувається безкоштовно.

Отримати карту монобанк можна в: Києві, Харкові, Львові, Запоріжжі, Одесі, Дніпрі, Вінниці, Кропивницькому, Кривому Розі, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Вишгороді, Дрогобичі, Житомирі, Кам’янському, Маріуполі.

Тарифи та умови карти

Карта Monobank передбачає наступні тарифи:

 • процентна ставка – 3,20%;
 • обов’язковий щомісячний платіж – 5% від суми використаного ліміту, але не менше 100 грн.;
 • зняття готівки – 0,50% (за особисті кошти) і 4% (за позикові гроші);
 • нарахування відсотків на залишок особистих коштів – 10%.

Кешбек

Власникам карти повертається до 20% від суми покупок за місяць. Кешбек передбачається за зроблені операції в категоріях: «Подорожі», «Кіно», «Супермаркети, продукти, ресторани», «Краса і здоров’я», «Спорт і розваги». За деякими категоріями розмір кешбека буде постійним, за іншими – змінюватися, залежно від купівельної активності клієнта.

Наостанок

Кредитка монобанк – технологічно розвинений продукт. Вона має свої переваги і недоліки. Розробникам вдалося в одному платіжному інструменті об’єднати кілька банківських продуктів, надавши при цьому цілодобовий доступ до операцій. Виникає питання: “Чи готові клієнти обійтися без відділень і живого спілкування з банківськими працівниками?” Якщо порівняти з досвідом звикання до банкоматів, то у Monobanka є майбутнє.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформляється карта Монобанку за допомогою онлайн-заявкиLoading...