«Хочу-картка» Райффайзен банку Аваль: особливості, переваги

Реклама

В асортименті Райффайзен банку Аваль є 4 кредитки. З них найбільш популярна «Хочу-картка», призначена для щоденних розрахунків. Вона стане добрим платіжним інструментом, оскільки має пільговий період, програму винагород.

Умови кредитної картки «Хочу-картка»

Згідно з тарифами, «Хочу-картка» випускається з лімітом не більше 100 тис. грн., чого цілком достатньо для нагальних потреб. Оскільки будь-яка кредитка обходиться дорожче споживчого кредиту, її річна вартість складе 45,07%. Але за відкриття плати немає. До 20 числа вноситься щомісячний платіж, який дорівнює 5% від залишку боргу. Крім того, при знятті готівки стягується комісійний збір 3% + 15 грн.

Хочу-картка

Також передбачена сплата страхового внеску (0,7% від суми заборгованості). Пільговий період триває 57 днів. Тим, хто стане володарем кредитної картки «Хочу-картка» з серпня 2018 року, покладається зарахування балів за безготівковий розрахунок по покупкам та оплаті послуг. Ці бали потім можна обміняти на подарунки. До того ж, бонуси дають:

  • за реєстрацію в програмі – 500;
  • до дня народження – 1000.

За витрачені 12 грн. повертають 1 бал. Примітно, що при оплаті карткою в інтернеті й точках продажі Райффайзенк банк Аваль не стане брати з вас комісію. Користуватися грошима можна протягом 4 років.

Оформлення кредитної карти «Хочу-картка»

Як позичальників кредитор вбачає українських громадян з постійною реєстрацією. Їх вік повинен бути не менше 23 років. Для жінок межа – 56 років, для чоловіків – 61 рік. Тільки пенсіонери за віком можуть оформити картку, якщо не старше 68 років. Кредитну карту дають офіційно працевлаштованим особам зі стажем не менше 1 міс. З документів потрібні: ІПН, паспорт, довідка про доходи, якщо ліміт більше 25 тис. грн.

Замовити «Хочу-картка» зручно по онлайн-заявці. В анкету впишіть: ПІБ, ІПН, номер контактного телефону, тип зайнятості. Погодьтеся з умовами заявки та обробкою ваших даних. Далі натисніть «Хочу картку». Анкета буде відправлена, після чого її в стислі терміни оброблять, а вас проінформують про результати.

Зручне погашення кредитної картки через інтернет-банкінг

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 4.50 out of 5)
«Хочу-картка» Райффайзен банку Аваль: особливості, перевагиLoading...