Кредитна картка «ХочуКа» Юнекс Банку та її характеристики

Реклама

Українські банки пропонують масу кредитних карт. Кожен намагається вигідно представити свій продукт, виділити його відмінні функції, додаткові опції. Для споживачів це і добре, і погано. З одного боку – є з чого вибрати, з іншого – пошук відповідного варіанту ускладнюється. Хочеться, щоб карта була вигідною. Однак таке рідко зустрічається, адже кредитка коштує дорожче кредиту. До того ж, затьмарюють всілякі комісії. Проте, мало кого дані факти зупиняють, і вони готові платити за зручність та інші переваги, які несе в собі цей платіжний інструмент. Подивимося, чим же приваблива кредитна карта «ХочуКа» Юнекс Банку.

Умови кредитування по картці «ХочуКа» Unex Bank

Клієнтам Юнекс Банк може надати кредитну карту з лімітом до 75 тис. грн. На будь-які операції поширюється 55 днів пільгового періоду. Ставка фіксована та дорівнює 48% річних. Щомісяця платіж відбувається в розмірі 7% від суми боргу. Відкриття та обслуговування «ХочуКа» – безкоштовне. Але якщо рахунок неактивний, позичальник зобов’язаний сплачувати щомісяця 50 грн.

Кредитна карта Хочук

За термінове оформлення також передбачена комісія (200 грн.). На переказ грошей і зняття готівки накладається комісійний збір величиною 4% + 5 грн. А безготівковий розрахунок, включаючи інтернет, не тарифікується. Кредитна лінія триває рік. Її можна продовжити на той самий строк. Для власників продукту періодично проводяться акції.

Процес оформлення кредитки «ХочуКа»

Щоб стати власником кредитної картки Юнекс Банку, необхідно заповнити стандартну онлайн-анкету, повідомивши ПІБ, номер телефону, ІПН. Буде потрібно вказати рід діяльності, вік. Кредитор йде назустріч українським громадянам, які не молодше 21 року й не старше 65 років.

На другому етапі озвучується вердикт шляхом дзвінка працівника банку. Але спочатку буде проведена ідентифікація вашої особистості. На жаль, доставки кредитної картки немає. За нею потрібно з’явитися у відділення або точку продажу. Крім ІПН знадобиться паспорт.

5 переваг кредитної картки “ХочуКа”

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Кредитна картка «ХочуКа» Юнекс Банку та її характеристикиLoading...