Як оформити онлайн-заявку на кредит в Компаньйон Фінанс

Реклама

Позика в Компаньйон Фінанс – це оптимальне та швидке рішення ваших грошових проблем. Фінансовий помічник бере за свої послуги небагато, пропонує кілька варіантів мікрокредитів, надає гроші як у відділеннях, так і онлайн. Компанія – одна з перших почала працювати в сфері небанківського кредитування, а до сьогоднішнього дня домоглася популярності, позитивних відгуків від задоволених клієнтів, розширила свою мережу.

Особливості кредитування в Компаньйон Фінанс

Щоб успішно конкурувати з іншими МФО на українському фінансовому ринку, Компаньйон Фінанс цілодобово обробляє онлайн-заявки, намагається якомога швидше реагувати на запити громадян, забезпечувати їх гарним обслуговуванням, індивідуальним підходом. Вона дає можливість оформити позику готівкою, на картку. Для задоволення потреб потенційних позичальників працюють в 20 містах понад 150 відділень.

Як оформити онлайн-заявку на кредит в Компаньон ФінансКак оформити онлайн-заявку на кредит в Компаньйон Фінанс

Прихованих пунктів в договорі ви не знайдете. Вас ніхто не приголомшить вимогою по заставі, запрошенню третіх осіб для поручительства. Також не буде неприємною несподіванкою необхідність збору великого пакета документів (за винятком паспорта та коду).

У даній МФО є кілька тарифів, доступних українському населенню:

  • “Стандартний” – видається онлайн/оффлайн на суму 500-15000 гривень, мінімальний період користування становить 65 днів. Мікрокредит продовжується не більше 26 разів.
  • “Пенсійний” – надається в офісі на той самий строк величиною 500-7000 гривень з разовою комісією.
  • “Зручний” – гроші займають через інтернет на 5-15 тис. грн. на 65-180 днів. Передбачена відразу оплата комісії. Погашення здійснюється двічі на місяць.
  • “SMS кредит” – доступний регулярним позичальникам, оформляється за телефоном (відправляється смс на 212). Мінімальна сума – 500 грн. Дозволяється користуватися мікрокредитом 65 днів.

Ставки варіюються в діапазоні 0,01-1,99% за день. Кредитування здійснюється щодо повнолітніх українських громадян, що володіють: телефоном, електронною скринькою, згаданими документами.

З чого почати?

Заповнення заявки відбувається або за допомогою телефона, або на сайті. Ті ж дії відбуваються і в відділенні, коли ви приходите, щоб отримати в борг готівку. Спочатку на кредитному калькуляторі вибирається розмір позики, його тривалість. Натиснувши на кнопку “Отримати кредит”, ви опинитеся в особистому кабінеті.

Тепер приступайте до заповнення заявки. Для ідентифікації картки у вас заморозять деяку суму до гривні. Потім ви повинні будете відправити смс із зазначенням списаної суми. Через пару хвилин вона повернеться на рахунок. Крім того, Компаньйон Фінанс запросить фото з вашим паспортом. На електронну скриньку надійде договір, якщо відповідь позитивна. У наступний раз оформлення відбувається простіше та швидше.

Компаньйон Фінанс – швидкі гроші при першій необхідності

Контакти Компаньйон Фінанс

Адреса: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, б. 6 А, оф. 602

Телефон: 0 800 30 00 88

Сайт: kf.ua

Реквізити Компаньйон Фінанс

ООО “КФ.ЮА”

ЕГРПОУ: 41940643

Ліцензія № 691 від 03.05.2018 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в Компаньйон ФінансLoading...