Умови та переваги споживчих кредитів в Кредобанку

Реклама

У банківському секторі України на даний момент працюють 77 установ, з них 23 – з іноземним капіталом. До таких відносять Кредобанк (Kredobank). Він також є одним з 20 прибуткових і великих фінінститутів країни, пропонує юридичним і фізичним особам фінансові послуги, в тому числі споживче кредитування.

Пам’ятка майбутньому клієнтові по продуктам «Кредити готівкою»

Швидкий кредит в АТ «Кредобанк» – це можливість вирішення матеріальних питань. Банк позичає до 500 000 грн. на будь-які цілі (відпочинок, облаштування житла, навчання, лікування, проведення урочистих подій і т.д.).

Кредобанк: переваги та умови споживчих кредитів

Конкурентними перевагами Кредобанку та його продуктів є:

  • відсутність необхідності оформляти страховку;
  • отримання до 35 000 грн. без довідки, що підтверджує доходи;
  • немає комісії за видачу коштів та їх дострокове повернення;
  • фіксовані щомісячні платежі і ставка.

Забезпечення не застосовується. Погашення здійснюється протягом 1-5 років по системі ануїтет. Залежно від необхідних параметрів кредиту Кредобанк може встановити відсотки в розмірі: 36,99%, 52,99%, 69,99%, 84,99%. Додаткові витрати полягають у сплаті 200 грн. за відкриття рахунку.

Діючі умови кредитування Кредобанку

Також Kredobank дозволяє перевести і об’єднати раніше оформлені невигідні кредити завдяки програмі «Рефінансування». До того ж, він може дати деяку частину на особисті витрати. Перекредітовать можна до 500 000 грн. (Без урахування додаткової суми). Термін кредитування – той же. До 50 000 грн. отримують, не прийнявши заробіток.

Действующие условия по рефинансированию в Кредобанке

Процентна ставка коливається від 36,99 до 55,99% в рік. Рефінансувати Кредобанк готовий, якщо позичальник покаже кредитні договори первинних кредиторів / довідки про обслуговування кредитів з реквізитами / квитанції за останні 6 міс. оплати + реквізити банка.Імейте на увазі, великі позики надають зарплатних клієнтам, по рахунку яких можна зробити виписку за останній рік перерахування з / п.

Як замовити та отримати кредит готівкою в Кредобанку

Для взаємодії з даним кредитором вам необхідно відповідати таким вимогам:

  • українське громадянство;
  • вік в межах 21-75 років,
  • стаж на останньому робочому місці – не менше 3 міс.;
  • офіційне працевлаштування;
  • наявність паспорта, ІПН, довідки про доходи за 3 міс., якщо вирішили взяти більше 35 000 грн.

Кредобанк пропонує 3 варіанти оформлення позики: найближчий офіс, дзвінок на номер гарячої лінії, онлайн-заявка. Мережа відділень широка. Їх можна знайти на сайті банку. У кожного відділення свій робочий графік, але зазвичай це пн-пт з 09:00 по 18:00. Вихідні – субота, неділя.

Простіше замовити кредит через онлайн-заявку. Перейшовши за посиланням, ви побачите просту форму, де потрібно заповнити поля персональною інформацією, погодитися з умовами її використання.

Онлайн-заявка на кредит в Кредобанке

Зверніть увагу, що погана кредитна історія, наявність діючих позик в інших банках можуть стати перешкодою на шляху кредитування в Кредобанку. Рішення по онлайн-заявці та процес оформлення можуть зайняти кілька годин.

Кредобанк – «пора перекредитоваться»

Контактні дані

Адреса: м. Львів, вул. Сахарова, буд. 78.

Телефон: 0 800 505 606.

Офіційний сайт: kredobank.com.ua.

Реквізити

Ліцензія НБУ №43 від 11.10.2011 р..

ЕДРПОУ: 09807862.

Код банку (МФО): 325365.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 4.00 out of 5)
Умови та переваги споживчих кредитів в КредобанкуLoading...