10 банків, в яких можна отримати кредит готівкою

Реклама

Українці переживають не найкращі часи. Очікувати чудес не доводиться, тому що ціни на товари, тарифи на комунальні послуги стрімко ростуть, а зарплати не тільки залишаються на колишньому рівні, але ще й затримують. Економістами, аналітиками робиться песимістичний сценарій економіки країни. У такій ситуації громадянам України доводиться замислюватися про кредитування. І хоча ставки банків не зовсім прийнятні, подібні обставини змушують брати кредит готівкою. У даній вибірці ми зібрали пропозиції популярних банків, якими при необхідності зможете скористатися і ви.

БанкСумаТермінСтавка
Альфа Банкдо 500 000 гривеньдо 5 роківвід 39,20% річних
Райффайзен банк Авальдо 300 000 гривеньдо 4 роківвід 40% річних
Банк Кредит Дніпродо 50 000 гривеньдо 5 роківвід 0,001% річних
ОТП Банкдо 50 000 гривеньдо 3 роківвід 10% річних
Ідея Банкдо 200 000 гривендо 5 років9,99% річних
Юнекс Банкдо 50 000 гривеньдо 3 роківвід 12% річних
ПриватБанкдо 50 000 гривеньбезстроково43,20% річних
Ощадбанкдо 250 000 гривеньдо 5 років56% річних
ПУМБдо 200 000 гривендо 3 роківвід 0,01% річних
Кредобанкдо 500 000 гривеньдо 5 років43,67% річних

Хто може взяти кредит готівкою в Альфа-Банку

Велику суму в 2019 році пропонує взяти в борг Альфа-Банк. Він займе до 500 000 гривень, якщо ви відповідаєте його вимогам: наявність українського громадянства та постійної прописки, офіційного працевлаштування, 3-місячного стажу, постійного доходу, паспорта, ІПН, телефону. Також потенційному позичальникові знадобляться: добра кредитна історія, регулярний дохід.

Звернення громадян має відбуватися, якщо їх вік не менше 21 року та не більше 70-ти. Отримання кредиту готівкою без довідки про доходи можна здійснити, коли потрібно не більше 50 000 гривень. Більш велику позику (до 100 000 гривень) надають при підтвердженні доходу за останні 6 міс. А для оформлення 100 00,01 – 500 000 гривень громадянину ще доведеться підготувати:

 • копію трудової книжки;
 • письмову згоду дружини/чоловіка, якщо клієнт перебуває у шлюбі. В іншому випадку потрібно подати заявку за формою банку про те, що він в шлюбі не перебуває;
 • документ, який підтверджує право власності на нерухомість;
 • ПТЗ.

Логотип Альфа-Банку Україна

Гроші позичають на термін 1-5 років. Споживчий кредит отримати просто. Досить оформити онлайн-заявку. Немає потреби в заставному забезпеченні або запрошенні поручителя. Рішення озвучують досить швидко – за годину. Клієнту кредитора дістається безкоштовно карта Gold, послуга з смс-повідомленням.

Загальна вартість банківського кредиту готівкою дорівнює 39,20-115% річних. Якщо позичальник буде сумлінно підходити до виконання своїх боргових зобов’язань, Альфа-Банк може знижувати щороку ставку.

Оформлення в Райффайзен банку Аваль кредиту готівкою онлайн

Якщо у вас є потреба в кредиті готівкою за паспортом, зверніть увагу на пропозицію Райффайзен банку Аваль. Грошова позика відбувається розміром 5-300 тис. грн. Відсоткова ставка щорічно стягується в розмірі 40-60% (визначається в залежності від параметрів позики, статусу клієнта). Готівкою можна користуватися протягом 13-48 міс. Щоб не надавати довідку, яка підтверджує доходи, людина бере в борг до 50 тис. грн.

Особи, які отримують в Райффайзен банку Аваль зарплату, можуть оформляти кредит на більш вигідних умовах:

 • сума досягає 500 тис. грн.;
 • тривалий термін – 24-72 міс.;
 • відсоток всього 34% за рік.

Логотип Райффазен Банку Аваль

Кошти надають на прозорих умовах, без будь-яких прихованих комісій. Вони зараховуються на карту. Але спочатку ви повинні заповнити заявку, пред’явити необхідні документи, відповісти на дзвінок оператора. Якщо по анкеті не надходить відмова, укладається угода, гроші в оперативному порядку стають вашими. Щоб задовольняти вимогам банку, потрібно мати стаж від 1 міс., постійну прописку та громадянство, вік 23-69 років, ідентифікаційний код, паспорт, документ, який свідчить про наявність доходу.

Переваги кредиту готівкою, що належить Банку Кредит Дніпро

Ще одна можливість отримати кредит готівкою без довідок з’являється завдяки Банку Кредит Дніпро. У співпраці з даною кредитно-фінансовою установою є свої плюси. Наприклад, вона може профінансувати людей не на 3-4 роки, як пропонують зазвичай її конкуренти, а на 5 років. При цьому ні заставу, ні поруку не вимагають. Без тяганини дають 3-50 тис. грн.

Логотип Банку Кредит Дніпр

Готівка надається за простою схемою: ви заповнюєте онлайн-заявку, отримуєте попереднє схвалення, з ІПН та паспортом відправляєтеся в відділення, щоб підписати договір і забрати гроші. Крім цих переваг, потрібно відзначити, що оформлення та видача грошей проводиться з великою швидкістю. Позику успішно беруть українці 22-65 років.

Їм потрібен буде телефон, на який прийде повідомлення з рішенням. Необхідно також офіційно працювати на одному місці не менше 3 міс. При сумі кредиту готівкою до 40 тис. грн., ставка складе 42% річних.

Чи варто брати кредит готівкою в ОТП Банку

ОТП Банк має ряд кредитних продуктів, які відповідають потребам населення країни. Так, можна взяти кредит на споживчі цілі (ремонт, купівлю техніки, проведення свята, відпустку тощо), причому в цьому сегменті у нього також є різні програми. Крім того, ви можете оформити позику на житло. Але ми зупинимося на програмі «Експрес», згідно з якою громадянину України дозволяється взяти в борг невелику суму (до 50 тис. грн.), але без довідки про доходи.

Логотип ОТП Банку

Термін кредитування варіюється в межах 12-36 міс. Ставка дорівнює 10%, щомісяця позичальник платить додатково 3,30%. Щоб через годину отримати позитивну відповідь по заявці, претенденту на кредит готівкою необхідно бути в віці 25-60 років. Не стануть відмовляти тим, хто:

 • має постійну реєстрацію;
 • заробляє не менше 3,2 тис. грн.;
 • офіційно працює на одному місці не менше 6 міс.;
 • надасть ІПН, паспорт.

Кредит готівкою в 3 кроки від Ідея Банку

Ідея Банк готовий надавати послуги з кредитування і бізнесу, і фізичним особам. Фінінститут може забезпечити вас 200 тис. грн. на стандартний термін 1-5 років. Практично всі банки, що видають кредит готівкою, стягують річну ставку, а деякі з них – ще й додаткову комісію. На відміну від цих структур, Ідея Банк встановив фіксовану плату.

Логотип Ідея Банку

За кожну витрачену 1 тис. грн. щотижня необхідно віддати кредитору 9,99 грн. Оформляється кредит готівкою через інтернет або у відділенні. Для віддаленого проведення процесу слід вибрати в спеціальній формі потрібний термін користування грошима, величину позики, залишити номер телефону, email та іншу інформацію про себе.

Згодом вам зателефонують з банку й розкажуть, що робити далі. Відвідування офісу все одно обов’язково, адже необхідно показати паспорт, ІПН, підписати договір і забрати кошти. Онлайн-заявка на кредит готівкою подається 23-75-літніми українцями.

Вигідні умови для пенсіонерів в Юнекс Банку

Судячи з неоднозначних відгуків на форумах, Юнекс Банк – комерційна організація з не найкращим сервісом обслуговування. Проте, до нього звертаються за фінансовою допомогою, і вважають за краще це робити дистанційно. Молодим людям (від 21 року) він дає кредит готівкою під 12% на рік, за умови, що кожен місяць вони будуть сплачувати комісію 3,49%.

Логотип Юнекс Банку

Громадянам похилого віку взаємодіяти з Unex Bank вигідніше (ставка 10% річних + комісійний збір 2,49%). Банківська структура позичає 1-50 тис. грн., якими можна користуватися протягом 2-36 міс. Не підтверджуючи дохід, пропонується оформити кредит на 30 тис. грн. Позика на велику суму зобов’язує особу надати відповідну довідку за 6 останніх місяців., а також паспорт, ІПН. Можливо кредитування, якщо ви працевлаштовані неофіційно.

Вимоги ПриватБанку для отримання готівки в кредит

Популярний ПриватБанк пропонує оформити кредит на карту. В його лінійці є кредитки «Універсальна» та «Універсальна Gold». Власнику другої дістається більше привілеїв, персональне обслуговування. Але різниця між платіжними інструментами також полягає в:

 • кредитному ліміті. «Універсальна» випускається з сумою грошей не більше 50 тис. грн. А при відкритті «Універсальної Gold» ви зможете отримати до 75 тис. грн. в своє розпорядження;
 • ставці. У першому випадку це 3,60% (щомісяця), а в другому – 3,50%. У порівнянні з іншими кредитними картками, у продуктів ПриватБанку низький відсоток. І його можна не платити протягом пільгового періоду (до 55 днів), якщо вчасно повернути заборгованість.

Логотип Приватбанка

За оформлення карти комісія не стягується, якщо вона буде простою (тобто неіменна, без фото). А ось на операції зі зняття готівки, перекази тощо накладаються комісії. Є програма, за допомогою якої можна купувати товари в розстрочку, оплачувати частинами. Приємним доповненням є нарахування 7% на залишок власних коштів. Відповідь швидка. Протягом години ви дізнаєтеся вердикт.

У ПриватБанку широка мережа відділень, де через 15 хв. вам видадуть карту. Але можна й зовсім не виходити з дому, вказавши доставку кур’єром. Вимоги до позичальників прості: українське громадянство, прописка, наявність телефону, паспорта, коду. Щоб вам не встановили маленький ліміт, надайте більше документів, наприклад, довідку з роботи, ПТС та ін. Кредит надається повнолітнім і працевлаштованим особам.

Ощадбанк – кредит готівкою на будь-які цілі

Якщо вам потрібен моментальний кредит, зверніться в Ощадбанк, що входить в 50-ку передових кредитно-фінансових установ країни. Він позичить не більше 250 тис. грн. Кредитування здійснюється на строк, що не перевищує 5 років. Організація з державним капіталом не вимагає з клієнта поруку, оцінювати майно для надання в заставу теж не доведеться.

Величина споживчої позики готівкою розраховується, виходячи з:

 • рівня доходів;
 • числа осіб, які перебувають на утриманні позичальника;
 • загальної заборгованості перед іншими кредиторами.

З власниками поганий КІ угода не укладається. Отримувати кредити можуть особи 21-65 років, у яких є: паспорт, ІПН, довідка про доходи за півроку або про пенсію за останні 3 міс.

Які витрати будуть у позичальника банку ПУМБ

Кредит готівкою в Києві та інших містах України активно пропонує міжнародний банк ПУМБ. Він стає фінансовим помічником для повнолітніх громадян, людей середнього віку, пенсіонерів (до 70 років). Кошти позичають на 2-3 роки в розмірі до 200 тис. грн. без разової комісії, страховки, забезпечення.

Видають кредит терміново. Отримати гроші можна протягом години. Але спочатку потрібно заповнити заявку, переговорити з оператором і дочекатися рішення. За програмою «ВСЕЯСНО» передбачено, що ставка дорівнює 0,01% річних, а комісія в день – всього 2,26 грн. (за умови, що кредит беруть на 36 міс.) Таким чином, в місяць ви будете платити 3,99% за кожну тисячу гривень.

Позичальниками стають: українські громадяни з постійним місцем роботи, стабільним доходом, 3-місячним стажем. Питають стандартний пакет документів. Можна обійтися без довідки, що підтверджує заробіток.

На яку суму можна взяти гроші в борг у Кредобанку

Потребу в грошах може задовольнити Кредобанк. Отримати позику у нього можна або у відділенні, або за телефоном 0 800 505 606. При цьому є можливість відправки онлайн-заявки. Якщо ви відвідаєте сайт банку та в розділі «Кредити готівкою» натиснете кнопку «Замовити», відкриється нове вікно, де потрібно вказати бажану суму грошей, термін кредиту.

Калькулятор допоможе автоматично розрахувати приблизний розмір щомісячного платежу. А далі ви вводите запитувану інформацію та оформляєте позику. Реальна ставка дорівнює 43,67%, але може доходити максимум до 127,19%. Вона фіксована, визначається в індивідуальному порядку. Кредитує установа на термін 6-60 міс. Борг дають до 500 тис. грн.

Добре ставиться Кредобанк до відповідальних позичальників, які:

 • у віці 21-75 років;
 • на останньому місці відпрацювали не менше 3 міс.;
 • не мають заборгованостей перед іншими кредиторами;
 • постійно працюють і стабільно отримують дохід, достатній для обслуговування кредиту готівкою.
ПродуктВеличина кредиту (на руки)Підтвердження доходу
«Швидка готівка»до 35 тис. грн.необов’язково
«Великі гроші»до 300 тис. грн.довідка за 3 міс.
«VIP»50 – 100 тис. грн.довідка за 3 міс.
«VIP+»100,1 – 500 тис. грн.виписка з банку за останній рік нарахування з/п

На завершення

Кредит готівкою – найбільш популярна банківська програма. До неї вдаються фізичні особи, як показують дослідження, в основному на повсякденні витрати, покупки, облаштування житла, лікування.

10 банків, в яких можна отримати кредит готівкою - зображення

Але через невпевненість в завтрашньому дні та високу вартість послуги, громадяни менше стали позичати гроші в банках. Зате вони часто стали звертатися в МФО, в яких можна взяти позику на менший термін, а значить, і переплатити менше. Мікрофінансові організації, до речі, також надають мікрокредити готівкою.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
10 банків, в яких можна отримати кредит готівкоюLoading...