Як швидко оформити онлайн-заявку на позику в Кредит365

Реклама

Кредит365 – сервіс онлайн-кредитування, який за лічені хвилини надає термінову фінансову допомогу будь-якому повнолітньому громадянину України. Він відрізняється від конкурентів тим, що пропонує значно більшу суму в борг на вигідних умовах.

Скільки можна зайняти грошей у Credit365

Щоб багато не переплачувати за позикою, деякі люди звертаються в Credit365. У нього досить цікаві та привабливі умови. Новим клієнтам компанія надає за 15 хвилин на картку до 5 тис. грн. При цьому їм належить 30-відсоткова знижка. Кошти повертають за 7-30 днів. Звернувшись повторно, у вас з’явиться можливість взяти 20 тис. грн.

Угода відбувається без візиту в офіс, кур’єрів. Регулярні позичальники можуть брати участь у програмі по накопиченню бонусів. Їм також дозволяється продовжувати термін користування позикою. Вітається і дострокове повернення.

Що необхідно, щоб взяти позику в Кредит365

Зайшовши на сайт організації, перед вами відкриється кредитний калькулятор, на якому підбираються оптимальні умови кредитування. Відразу ж ви побачите, якого числа погашається заборгованість, її підсумкову величину з урахуванням відсотків. До речі, початкова ставка у Credit365 дорівнює 0,70% в день, в той час як у конкурентів – 1,70-2%.

Натиснувши “Оформити кредит”, ви перейдете на реєстраційну форму, де потрібно буде вказати запитувану інформацію. Таким чином, створюється особистий кабінет. На електронну скриньку і телефон прийде повідомлення з кодом, його використовуйте для повторного входу в аккаунт. На третьому етапі заповнюється онлайн-заявка.

Кредит365

Поставте галочки в полях і клікайте по кнопці “Далі”. Наступний крок – верифікація картки. Сервісу необхідно буде повідомити: CVV-код, її номер (16-значне число) і термін дії. Після підтвердження вказівки правильних даних з картки спишеться певна сума (не перевищує гривні). Ви повинні будете довести, що платіжний інструмент належить саме вам.

Для цього в особистому кабінеті вкажіть суму, яку тимчасово заблокували. І тоді вона стане знову доступною. Ознайомившись з договором, підпишіть його електронним підписом. Заявку розглянуть і протягом декількох хвилин сповістять про результати оформлення позики. Коли її оброблять, перераховуватимуться гроші.

Кредит365 укладає договір з 18-річними українцями/українками (не старше 75 років), якщо у них є картка, документи (ІПН, паспорт). Зверніть увагу, що організація відхиляє заявки осіб, які мають прострочення перед іншими кредиторами. Завантажувати скани документів, як вимагають інші МФО, без потреби.

Контакти Кредит365

Адреса: м. Київ, вул. Михайлівська, б. 15 / 1Б

Телефон: 0 800 210 365

Сайт: credit365.ua

Реквізити Кредит365

ТОВ “АИА ФИНАНС ГРУП”

ЕГРПОУ: 41184403

Ліцензія №1802 від 18.05.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як швидко оформити онлайн-заявку на позику в Кредит365Loading...