Як швидко оформити онлайн-заявку на кредит в МайКредит

Реклама

Якщо людина потребує в грошовій сумі, а зайняти нема в кого, на допомогу можуть прийти банки або мікрофінансові організації. Однак в першому випадку процес отримання грошей буде доступний не всім, тому що банківські структури мають сувору політику кредитування, отже, і вимоги до позичальника. До того ж, це забирає чимало часу. Тому за терміновою необхідністю доцільно звертатися в МФО. Так, на українському фінансовому ринку швидко можна отримати позику в МайКредіт (MyCredit).

Чому довіряють компанії МайКредит?

MyCredit – сервіс, який спеціалізується на видачі мікрокредитів. Понад 10 тис. українців можуть підтвердити надійність організації. Кожен день вона отримує не менше 1 тис. заявок на позику та ряд позитивних відгуків. Фінансовий помічник приймає запити клієнтів цілодобово в свята та вихідні. У МайКредита немає прихованих платежів, робота ведеться максимально прозоро.

На відміну від банків, тут у позичальника є можливість отримати гроші онлайн навіть, якщо він є володарем поганою кредитною історії. Також МайКредит відрізняють від інших компаній:

 • лояльні умови кредитування;
 • надання грошових коштів в дистанційному режимі;
 • демократичні відсотки, комісії;
 • проста процедура оформлення позики;
 • конфіденційність персональної інформації;
 • професійна й оперативна консультація;
 • орієнтація на якість наданих послуг і досконалість технологій;
 • можливість самостійного вибору кредитного продукту, включаючи дату погашення заборгованості.

Але це не всі переваги МФО. Сервісу не потрібні ваші довідки про доходи та зайнятість. Позикові кошти перераховуються на карту відразу, як тільки буде оформлена онлайн-заявка. Періодично організацією проводяться різні акції, щоб позичальник міг заощадити. До того ж, кожен місяць розігруються призи, промокодом, котрі надають знижки на моментальний кредит.

МайКредит фінансує українців під різні потреби: на покупку товару, дожити до зарплати, провести якесь свято, зробити ремонт, пройти лікування, для малого бізнесу і т.п. МФО не поділяє клієнтів на різні соціальні групи, вікові категорії. Оформити та отримати допомогу можуть і студенти з 18 років, і пенсіонери, причому, без поруки.

Якщо особи пенсійного віку не володіють навичками користування інтернетом, співробітники компанії візьмуть заявку по телефону. Весь процес від оформлення до видачі займає не більше 20 хвилин. Приємним здивуванням для пенсіонерів стануть лояльні умови:

 • збільшення термінів повернення;
 • знижена ставка.

Якщо брати до уваги недоліки МайКредита, то це неможливість отримати позику готівкою та обмеження по сумі для новачків – до 3 тис. на 30 днів.

MayCredit

В якому розмірі можна отримати кредит в MyCredit

Гроші в розмірі від 100 до 10 тис. грн. МФО переводить на карти ПриватБанку, Альфа-Банку, Укрсиббанку, ЮніКредит Банку. Денна вартість послуги складе 1,60%. Перша швидка позика в МайКредит надається за ставкою 0,01% в день. Сума безвідсоткового кредиту не може перевищувати 3000 грн., а термін – 35 днів. Дозволяється провести 3-денну відстрочку без нарахування штрафів.

При оформленні не будуть потрібні скан-копії документів, достатньо ввести номер ІПН та серію паспорта. Постійні клієнти мають більше привілеїв: знижка на позику до 20%, участь в бонусних програмах (нарахування кешбекк), підтвердження заявки в автоматичному режимі. МайКредит підготував для позичальників кілька кредитних продуктів, але ними можна скористатися за умови, що ви отримали і своєчасно погасили перший борг:

 • «Кредит вихідного дня», що має на увазі видачу 500 грн. на 5 днів;
 • «Студентський» сумою 1 тис. грн. на 10-денний період;
 • «Гроші під рукою» – 1 тис. грн. на 5 днів;
 • «Гроші до зарплати» – онлайн кредит в розмірі 1,5 тис. грн. на 10 днів;
 • «На здоров’я» величиною 2 тис. грн. з терміном погашення 18 днів;
 • «День народження» – позика на суму 1,6 тис. грн. з поверненням через 15 днів.

Кредит на карту надійде миттєво, якщо ви – український громадянин і досягли повноліття, маєте такі документи: паспорт та ІПН. Для розрахунку переплати клієнти користуються калькулятором. Позичальник має право здійснити пролонгацію онлайн-позики до зарплати на тиждень, 15, 30, 45 днів. Продовжуючи виплату, МайКредит через 90 днів прострочення зупиняє кредит, тобто відсоток не зростатиме, а суму заморозять. Також надається можливість дострокового погашення.

Оформлення та повернення позики в MyCredit

Оскільки мікропозика в МайКредит надається за допомогою інтернету, то й подача заявки відбувається онлайн. Необхідно пройти 4 етапи: вказати параметри (термін, суму), заповнити форму, потім прив’язати картку, та через деякий час перевірити зарахування коштів. Для вибору параметрів мікрокредиту призначений калькулятор, який ви знайдете на сторінці сайту.

Після цього слід клікнути на кнопку «Отримати гроші». МайКредит допустить вас до наступного етапу «Контактним данним». Він полягає у введенні номера мобільного, на який надійде смс з кодом. Його ви повинні вказати в полі, що з’явилося. Надалі телефонний номер стане логіном.

В особистому кабінеті ви зможете бачити всю інформацію, робити необхідні дії (погашати, оформлявати нову позику на карту, продовжувати її). Для реєстрації ще будуть потрібні email і вигаданий вами пароль. В анкеті вказуються:

 • персональні дані (ПІБ, дата народження, адреса, номер і серія паспорта, ІПН та інше);
 • відомості про зайнятість (студент/безробітний/робітник/мати в декреті), доходи.

Щоб отримати позику в MyCredit, потрібно повідомити про себе достовірну, повну інформацію. Після відправлення анкети залишається передостанній, але не менш відповідальний етап – прив’язка картки. Коли МФО упевниться в правдивості даних, картка буде верифицирована. Завершенням стане підписання договору в особистому кабінеті після отримання схвалення та ознайомлення з ним.

Через 2 хвилини гроші будуть в розпорядженні клієнта. Тепер про те, як погасити кредит. Для цього є кілька способів:

 • каса будь-якого української банківської установи;
 • термінали ПриватБанку;
 • EasyPay;
 • мобільний додаток;
 • сервіс МайКредит.

Позику необов’язково погашати одним платежем, ви маєте право повертати заборгованість частинами. Якщо у вас виникли питання, можна завжди звернутися за телефоном для консультації. І ще цікавий момент. Не лякайтеся, коли під час підтвердження карти, з неї буде списана 1 грн. Це необхідно організації, щоб вислати вам код на мобільний для підтвердження того, що ви – не шахрай, і карта ваша, а також активна. Гривня буде повернута вам найближчим часом (але не пізніше 24 годин).

Інструкція по отриманню позики в MyCredit

Контакти MyCredit

Адреса: м. Київ, пл. Арсенальна, б. 1Б

Телефон 050 369 41 11, 0 800 214 111, 067 369 41 11

Сайт: mycredit.ua

Реквізити MyCredit

ТОВ «1 Безпечне Агенство Необхідних Кредитів»

ЕГРПОУ: 39861924

Ліцензія №16103223 від 20.10.2015 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як швидко оформити онлайн-заявку на кредит в МайКредитLoading...