Як взяти кредит в еКредіт (Україна): складання онлайн-заявки

Реклама

Українська сфера кредитування постійно розвивається. Тепер громадяни мають можливість отримати онлайн-кредит, тим самим, не витрачати настільки дорогоцінний час на відвідування офісу тієї чи іншої банківської установи. Наприклад, МФО eKredit приймає моментальне рішення по заявці. Така оперативність дає шанс позичальникам швидко отримати позику, коли вона так потрібна.

На яких умовах еКредіт надає українцям позики

еКредіт – це сервіс, призначений для забезпечення громадян України мікропозик. Підійде він тим особам, які потребують невелику суму грошей. Так, компанією надається від 500 до 1,5 тис. грн., якщо заявку на позику подає новий клієнт. Діючі мають можливість отримати до 3 тис. грн. Вартість мікрокредиту становить не більше 1,90% за добу.

Термін користування засобами також нетривалий – 3-15 днів. При цьому ніякі додаткові комісії та платежі не стягуються. Позика видається на карту будь-якого українського банку. Операція з оформлення проводиться онлайн, швидко, зручно. Слід виконати 4 простих кроки:

  • авторизуватися і в акаунті вказати термін, на який надати гроші, конкретну суму;
  • заповнити анкету даними з паспорта, ІПН, повідомити контактну та іншу запитувану інформацію;
  • перевірити електронну пошту, щоб дізнатися вердикт еКредіт. У деяких випадках на телефон потенційного позичальника може надійти дзвінок для уточнення деяких деталей;
  • додати картку для перекладу позики.

Як взяти кредит в еКредіт (Україна): складання онлайн-заявки

Кошти надійдуть автоматично. На винесення рішення по кредитуванню приділяється близько 20 хвилин. Причому, особи отримують позики цілодобово в будь-який день тижня. еКредіт йде на угоду з особами від 18 років, які є українськими громадянами, які володіють: телефоном, email, ІПН, паспортом і банківською картою. МФО дозволяє пролонгувати мікрокредит необмежену кількість разів.

Контакти

Адреса: м Київ, вул. Січових Стрільців, д. 77, к. 702

Телефон: +380 (44) 379-26-59

Сайт: ecredit.in.ua

Реквізити

ТОВ “ФК” ПЛАЗА ФІНАНС ”

ЄДРПОУ: 40514332

Ліцензія №10069 від 30.10.2017 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як взяти кредит в еКредіт (Україна): складання онлайн-заявкиLoading...