Як оформити онлайн-заявку і отримати кредит в Мілоан

Реклама

В Україні налічується понад 670 мікрофінансових організацій, які працюють в сегменті інтернет-кредитування. Їх щомісяця відвідують близько 1,5 млн. громадян. Тобто кожного 6-го українця цікавить мікропозика. Популярністю користується і така компанія, як Miloan. Вона відносно нова, але вже встигла завоювати довіру. Кредит в Мілоан дозволяє вирішити тимчасові фінансові труднощі.

Основні переваги укладення угоди з Мілоан

Профіль Мілоан – це видача експрес-позик через інтернет і надання консультаційних послуг. Зателефонувавши в організацію, ви зможете з’ясувати свій кредитний рейтинг, дізнатися, чи дадуть вам кредит на картку. Компанія відрізняється швидким прийняттям рішення, високим відсотком схвалення. Ще Miloan приваблива тим, що пропонує новачкам взяти першу позику без відсотків.

МФО працює за принципами:

 • оперативність;
 • простота та зручність;
 • доступність;
 • цілодобовий та моментальний кредит на будь-які цілі;
 • безпека даних;
 • якість сервісу;
 • прозорі умови кредитування та ін.

Не можна не згадати про негативні сторони компанії. Її недоліки полягають в наступному:

 • необхідність повідомлення номери телефонів людей, яким можна зателефонувати, щоб уточнити дані про позичальника при тому, що кредитування здійснюється без поручителів;
 • некоректна робота системи. Згідно відгуків, іноді виникали моменти, коли платіж зараховувався не в день внесення, а пізніше. В результаті у клієнта виникало прострочення, але з вини компанії. Звичайно, відстояти своє право можна, проте до чого зайві клопоти. Тому рекомендується на 2-3 дні раніше платити за мікропозик в Мілоан.

Як оформити онлайн-заявку і отримати кредит в Мілоан

Погодьтеся, мінуси несуттєві. Зате МФО надає послугу без застави та великого пакета документів. Позичальником може стати людина, у якої не бездоганна кредитна історія. До того ж, організація пропонує її поліпшити. Якщо у вас є заборгованость перед іншими кредиторами, тим не менш, сервіс готовий забезпечити вас необхідною сумою. Але для цього необхідно буде підтвердити платоспроможність.

Постійним клієнтам покладається до 50% знижок на кредит в Miloan. Є й інші програми лояльності, періодично проводяться акції. Оформлення позики може проводитися за телефоном. Отримати відразу 2 та більше онлайн-позики до зарплати не вийде.

Умови кредитування та вимоги до позичальника

МФО дає в борг від 500 грн. до 12 тис. грн. з погашенням за 1-30 днів. Денна ставка коливається в межах 0,01-1,70%. Перший кредит у Мілоан видається в розмірі 5 тис. грн. При кожному наступному зверненні доступна сума збільшується. Завдяки кредитному калькулятору можна побачити кількість коштів, які є обов’язковими до повернення з урахуванням відсотка, а також дату погашення.

Кредит на картку терміново без відмови надається дієздатним особам з українським громадянством, вік яких старше 20 років, але не більше 65-ти. Крім того, у клієнта організації повинні бути:

 • власна активна картка будь-якого українського банку;
 • постійна робота (можна неофіційна), дохід;
 • електронна скринька та телефон.

Зверніть увагу, що онлайн-кредит не зможуть отримати жителі Криму, Донецької та Луганської областей. Потрібні такі документи: паспорт та ІПН.

Як оформити позику в Мілоан

Якщо онлайн-заявка подається перший раз, спочатку потрібна реєстрація. На офіційному сайті мікрокредитного сервісу слід ввести в спеціальному полі ПІБ, ідентифікаційний код, номер мобільного та email. Прізвище та ініціали прописуються українською мовою. Потім ви даєте згоду на обробку персональних даних.

Також буде запропоновано погодитися з розсилкою матеріалів рекламно-інформаційного характеру. Але в даному випадку це відбувається за бажанням користувача. Реєстрація буде завершена, коли особа введе код, отриманий в смс-повідомленні. Наступний етап – заповнення анкети. Перш ніж видати гроші онлайн, МФО запросить дані про вас у БКІ. Тому повідомляйте тільки правдиву інформацію.

Ще треба додати картку, на яку надійде після схвалення мікрокредит. Щоб перевірити приналежність карти майбутньому позичальникові та її активність, Мілоан заблокує 1 грн. Далі на телефон надійде смс з кодом, після введення якого, сума розблокується. Пару хвилин доведеться почекати, поки оператор передзвонить для уточнення питань.

Про те, чи буде видана вам швидка позика в Miloan, ви довідаєтеся не пізніше ніж через 10 хв. У разі позитивного рішення на електронну скриньку надішлють договір. Про статус заявки позичальника проінформують знову-таки повідомленням на телефон. Як тільки ви підписуєте договір, готівкові перераховуються на картку.

Як погасити кредит

Оплатити вартість позики дозволяється декількома варіантами: карткою як з входом в особистий кабінет, так і без нього. У першому випадку платіж спишеться з тієї карти, на яку надійшли гроші. Інші способи – погашення готівкою через термінал ПриватБанку, інтернет-сервіс Приват24. Фізособа може продовжити термін позики. Пролонгація здійснюється на 3, 7 і 15 днів.

Контакти Miloan

Адреса: м. Київ, вул. В. Чорновола, 12/1

Телефон: +38 044 337 36 67

Сайт: miloan.ua

Реквізити Мілоан

ТОВ “Мілоан”

ЕГРПОУ: 40484607

Ліцензія №2843 від 10.11.2016 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку і отримати кредит в МілоанLoading...