Як отримати онлайн позику у компанії Містер Мані

Реклама

Містер Мані (Mister Money) – це сучасний сервіс, за допомогою якого ТОВ «ЯБС-ГРУП» видає мікрокредити українцям вже більше року. Понад 25 000 осіб отримали фінансову допомогу на загальну суму не менше 110 млн грн. Близько 80% позичальників звертаються повторно, тому що компанія пропонує прості умови мікрокредитування без дзвінків, довгих очікувань, прихованих комісійних зборів. Позика в Містер Мані надається цілодобово власникам банківських карт.

Скільки та на який термін дає в борг Mister Money

МФО від інших учасників українського ринку мікрокредитування відрізняється невеликою величиною мікрокредитів. Максимальна сума становить 5 000 ₴. Новачкам позичають всього 2 000 ₴. Взяти в борг пропонується на термін від 1 до 30 днів. Для перших клієнтів ставка встановлюється в розмірі 1,90% за день (річна 693,50%). Таким чином, якщо позичальник бере на місяць, скажімо, 2 000, він переплатить 3 140 грн.Логотип Містер Мані

Незалежно від суми позики перший день користування ним стоїть 30 грн. Але оскільки у Містер Мані є програма лояльності, постійні клієнти (особи, які успішно погасили 3 мікрокредиту), платять за 4-ий в день 1,30% (474,50% річних). Для них при тих же параметрах позики переплата буде 2 780 грн., а вартість першого дня користування нею – 20 грн. Гроші перераховують на картку. Рішення озвучується через 5 хвилин.

Кому схвалює заявки на позику Містер Мані

Компанія взаємодіє з повнолітніми громадянами України, які діють від власного імені, отримують постійний дохід, мають паспорт, ідентифікаційний код, позитивну кредитну історію. Можливо взяти в борг, якщо особа вже обслуговує інші кредити. Онлайн-позику оформляють в 6 етапів:

  1. Вибір оптимальної суми й терміну, використовуючи кредитний калькулятор. Він відразу покаже дату повернення заборгованості та, скільки потрібно віддати МФО Містер Мані.Онлайн-заявка в Містер Мані
  2. Реєстрація на сайті кредитора. Вона необхідна тільки один раз, в подальшому вхід в особистий кабінет здійснюється за паролем та логіном.
  3. Заповнення анкети достовірними персональними даними. Також буде потрібно зробити фото на веб-камеру з відкритим паспортом (перша сторінка). Якщо на пристрої немає веб-камери, робити фотографію необов’язково. Однак вона підвищує шанси на схвалення, на надання знижок при наступних позиках.
  4. Введення номера особистої банківської карти, її верифікація.
  5. Отримання рішення. Система перевіряє людину, з огляду на ПІБ, вік, стать, адресу проживання, співвідношення доходів до витрат, відомості з БКІ та ін.
  6. Підписання договору в електронному вигляді й отримання позикових коштів.

Контакти

Адреса: м. Київ, бул. Вацлава Гавела, буд. 4

Телефон: 0 800 750 395

Офіційний сайт: mrmoney.com.ua

Реквізити

Свідоцтво ФК №885 від 25.04.2018 р.

ЕДРПОУ: 40660160

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як отримати онлайн позику у компанії Містер МаніLoading...