Як оформити онлайн-заявку на кредит в Moneyveo

Реклама

Лідером в сегменті онлайн-кредитування на українському фінансовому ринку є організація Манівео. Вона дуже багато схвалює заявок, щоб якомога більше людей вирішили свої проблеми з грошима просто та швидко. Тому допомогу отримують цілодобово. Доказом успішності й надійності МФО виступають такі показники: понад 430 тис. постійних клієнтів, більше 1,5 млн виданих позик та інше.

Умови, на яких можна оформить позику в Moneyveo

У Манівео вас обслужать за 8 хвилин. За цей час на вашу карту перерахувати можуть від 50 до 15 тис. грн. Однак новачкам не варто розраховувати на суму понад 4 тис. грн. Тільки при другому зверненні та своєчасному виконанні зобов’язань пропонується взяти мікрокредит максимального розміру. Користуються позиковими коштами 1-30 днів. За це платять 0,01-1,70% на добу.

Але постійні клієнти отримують послуги з економією, тому що беруть участь у програмі лояльності, яка передбачає знижки до 50%. Крім цього МФО надає акції, розігрує призи, переводить на телефон гроші. Пролонгація та дострокове повернення – опції, доступні кожному позичальнику. Томити очікуваннями компанія не стане, питати довідку про доходи – теж.

Moneyveo

Оскільки орієнтується Манівео в першу чергу на клієнтів, отримати мікрокредит можуть:

  • громадяни з поганою КІ;
  • молодь;
  • люди, що працюють неофіційно;
  • мами в декретній відпустці;
  • тимчасово непрацюючі;
  • особи пенсійного віку.

Якщо у вас є неоплачена заборгованість перед іншими кредиторами, Манівео не стане ігнорувати заявку. До того ж, організація дає 3 пільгових дня, якщо виникло прострочення.

Вимоги до клієнтів

Для оформлення позики Манівео вимагає, щоб людина досягла 18-річного віку (не старше 90 років). Якщо у вас є ІПН, паспорт, електронна скринька та телефон, проблем з отриманням мікрокредиту не виникне. Заповніть протягом декількох хвилин заявку, почекайте рішення. Відповідь, до речі, відправлять на електронну скриньку та смс-повідомленням. Як тільки система виносить позитивний вердикт, гроші миттєво надходять на карту.

Контакти Манівео

Адреса: м. Київ, вул. Лейпцизька, б. 15 Б, пов. 1

Телефон: 0 800 21 93 93

Сайт: moneyveo.ua

Реквізити Манівео

ТОВ “Манівео Швидка фінансова допомога”

ЕГРПОУ: 38569246

Ліцензія №2091 від 01.09.2015 р.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
Як оформити онлайн-заявку на кредит в MoneyveoLoading...