5 кращих МФО, куди можна швидко подати онлайн-заявку на позику

Реклама

Коли ми стикаємося з матеріальними труднощами, вирішити їх, як і будь-яку проблему, хочеться з мінімальними витратами часу. Іноді цього вимагають самі обставини. І багато фінансових компаній сьогодні надають свою допомогу. Їхні послуги користуються попитом, тому що інтернет-кредитування – це швидко, просто та зручно. Кожен сервіс працює за стандартним принципом, пропонуючи спочатку заповнити онлайн-заявку на позику, а потім в разі схвалення, – підписати електронний договір за рахунок смс.

МФОСумаТермінСтавка
Ccloan.uaдо 10 000 гривеньдо 29 дніввід 0,01% в день
Top Creditдо 15 000 гривеньдо повного погашеннявід 1,90% в день
Алекс Кредит Лідердо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Компаньйон Фінансдо 15 000 гривеньвід 65 дніввід 0,01% в день
БИСТРОЗАЙМ UAдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 1,40% в день

Як взяти кредит онлайн на карту в Ccloan.ua

Якщо вам терміново потрібні гроші, дати їх в борг може Ccloan.ua. Організація позичає від 400 до 10 тис. грн. на 5-29 днів. Перші клієнти можуть по акції отримати кредит онлайн на банківську картку за мізерною вартістю 0,01% за добу. Українське населення, яке звертається повторно в СС Лоун, за позику віддає в день 1,33%. Річна ставка встановлена ​​в розмірі 478,80%.

Оформлення кредиту здійснюється за 10 хв. і без великого переліку документів. Без відмови ваш запит буде прийнятий, якщо правильно заповнити онлайн-заявку, повідомити номер телефону, адресу електронної скриньки та завантажити фото ІПН, паспорта. МФО видає позики цілодобово. Дозволяється пролонгувати їх на 29 днів. За прострочення щодня нараховується до 3%.

СС Лоун

Стати позичальником може:

 • громадянин України;
 • особа старше 20 років;
 • людина, яка пройшла реєстрацію й відправила онлайн-заявку з достовірними даними;
 • держатель іменної картки.

Після того, як ви зареєструєтесь, необхідно погодитися з умовами договору, попередньо ознайомившись з правилами надання позик. Ще буде потрібно погодитися з обробкою персональних даних, конфіденційність яких Ccloan.ua гарантує. Фотографувати документи слід в руках у розгорнутому вигляді на веб-камеру. Наступний крок – верифікація картки та вибір бажаних параметрів позики.

Онлайн-заявка на кредит буде оброблена в найкоротший час автоматичною системою, а вердикт надійде на телефон і email. Крім того, цю інформацію можна отримати, зайшовши в особистий кабінет. Якщо анкета схвалена, гроші перерахують на картку. Зверніть увагу, в СС Лоун не можна одночасно отримати кілька позик.

Гроші в борг у Top Credit

У Top Credit швидкий кредит нараховується на картку будь-якого українського банку. Позичальнику для цього знадобляться: телефон, паспорт, код і, власне, картка. Вік не може бути менше 18 років і старше 70-ти. Максимальний розмір позики становить 15 тис. грн. Рішення компанія виносить по онлайн-заявці не пізніше, ніж через 15 хв., а позика перераховується миттєво. З додаткових послуг, що надаються Top Credit, виділяють:

 • пролонгацію;
 • часткове погашення;
 • дострокове повернення боргу.

Найпопулярніший кредит

Кошти видаються на 65 днів і більше. За мікрокредит щодня потрібно платити 1,90%. МФО дозволяє протягом необмеженого терміну користуватися ним, якщо кожні 10 днів відбуватиметься оплата відсотків.

Переваги кредитування по онлайн-заявці в Alex Сredit

АлексКредит пропонує всім українським громадянам, які досягли повноліття і мають дебетову/кредитну картку, мобільний та електронну скриньку, отримати позику на будь-які потреби. Операція з видачі відбувається максимально швидко та легко, і що не менш важливо, – безпечно. Онлайн-платформа надає короткостроковий грошовий кредит на суму від 100 до 10 тис. грн.

Алекс Кредит

Новачкам доступні 3 тис. грн. і 100% знижка. Термін кредитування 5-30 днів, щоденні відсотки – 1,70%. Гроші видаються тільки на картку. Мікропозик продовжується на платній основі на 10, 20, 30 днів. У будь-який момент людина має право достроково погасити заборгованість або повертати її частинами. Ось позитивні сторони укладення угоди з Alex Сredit:

 • МФО не змушує довго чекати з винесенням рішення по онлайн-заявці;
 • позика надається без довідок і поручителів;
 • більшість анкет розглядається без відмови;
 • оформлення займає не більше 10 хв .;
 • відсутні приховані платежі, несподівані комісії і ін.

Хто може оформити через онлайн-заявку мікропозик в Компаньйон Фінанс

Щоб отримати кредит онлайн в Україні звертаються і в Компаньйон Фінанс. Ця організація позичає до 15 тис. грн. на термін від 65 днів. Але більшу суму дозволяється оформити постійним позичальникам. А першим клієнтам покладається безвідсоткова позика до 4 тис. грн. під 0,01% в день. МФО також оперативно надає послугу та дає гарантії щодо захисту даних клієнта, всіх фінансових операцій.

Пред’являти масу довідок, кликати поручителів, ламати голову над заставним забезпеченням – не потрібно. Позика дається при наявності паспорта та коду, подачі заявки. Його одержувачем стає особа 18 років і старше з українським громадянством. Лояльно Компаньйон Фінанс відноситься до людей, які мають негативну кредитну історію. Сервіс працює цілодобово, без вихідних.

компаньйон Фінанс

Онлайн-заявку на позику можна подати за телефоном. Це найшвидший спосіб отримання грошей. Такі умови виграшні ще й тому, що відбувається процес без перевірок. Передбачено дострокове погашення. Доступні нові позики при наявності поточної. Гроші можна отримати готівкою в відділенні (в даному випадку величина разової комісії складе 300 грн.).

Також пропонується позика на банківську картку. У МФО 4 тарифи. “Пенсійний” видається під 1% за добу величиною 500-7000 гривень. “Стандартний”, “СМС Кредит” і “Зручний” надають на суму 500-15000 гривень, але ставка по першим двом пакетам становить 1,85% в день, а за останній – 1%. Також відмінності полягають в тому, що:

 • “Стандартний” тариф оформлюється по онлайн-заявці або у відділенні, але виключно на картку. Його можна продовжувати до 26 разів;
 • “СМС Кредит” можуть отримати діючі клієнти, відправивши повідомлення на 212;
 • “Зручний” беруть тільки за допомогою відправки онлайн-заявки на позику. Термін користування не перевищує 180 днів. Але допускається пролонгація при зниженій ставці. Відразу оплачується мінімальна комісія, а потім платежі вносяться двічі на місяць.

Позики до зарплати в БИСТРОЗАЙМ UA

Доступним способом отримання грошових коштів забезпечує українців компанія Бистрозайм. Якщо ви вирішите укласти договір з нею, видача мікрокредиту не супроводжуватиметься пред’явленням застави, порукою. Вона видає позики онлайн на короткий термін (7-30 днів) в розмірі 10 тис. грн. і менше. Цілі використання коштів не питають. МФО надає кредит готівкою в відділенні або переводить його на банківську карту.

БИСТРОЗАЙМ UA

Грошова підтримка Бистрозайма призначена для жителів України (як фізосіб, так і підприємців), вік яких відповідає таким вимогам – 18-75 років. Обов’язковою є для тих громадян, хто хоче взяти позику, наявність ІПН, паспорта. Онлайн-заявка та її обробка здійснюється за 20 хв. Відповідь надходить протягом півгодини. Діють програми лояльності, дозволяється достроково або частково погасити заборгованість. При першому кредиті його денна вартість буде дорівнювати 1,40%.

На закінчення

Подати онлайн-заявку на позику

Перед тим як відправити онлайн-заявку на позику, не полінуйтеся уважно вивчити особливості кредитної програми та порівняти її умови з іншими. За відгуками користувачів, в даному списку МФО більш затребуваною є АлексКредит. Ряд позитивних відгуків про компанії викликан високим відсотком схвалення, швидкістю прийняття рішення й іншими параметрами.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 кращих МФО, куди можна швидко подати онлайн-заявку на позикуLoading...