Швидке отримання кредиту готівкою в ОТП Банку

Реклама

Одні з кращих умов кредитування має ОТП Банк. Він не вимагаючи забезпечення, пропонує оформити кредит на будь-які цілі без їх декларування. Кредитна пропозиція відрізняється простотою оформлення, досить швидким прийняттям рішення по онлайн-заявці й помірною ставкою.

Кредит готівкою «Експрес» в ОТП Банку: параметри продукту

Серед усіх кредитів ОТП Банку в оперативному порядку та без підтвердження доходу можна отримати кредит готівкою за програмою «Експрес». Вона передбачає видачу 5-50 тис. грн. на термін, що не перевищує 3 років. Вартість користування грошима дорівнює 10% річних.

ОТП Банк

Щомісяця стягується комісія величиною 3,30%. Протягом години озвучується вердикт. У ролі позичальника може виступати особа, яка є громадянином/громадянкою України. Також потрібно мати постійну реєстрацію.

ОТП Банк кредитує осіб, вік яких становить 25-60 років. Крім того, необхідно офіційне працевлаштування протягом півроку на одному робочому місці. Хоча довідку про доходи не питають, вимоги до нього є – від 3,2 тис. грн. в міс.

Як в ОТП Банку взяти кредит готівкою

Щоб оформити кредит готівкою «Експрес» в ОТП Банку, слід заповнити онлайн-форму, де вказати необхідні термін і суму. Відразу ви побачите орієнтований розмір щомісячного платежу. Потім потрібно натиснути «Оформити заявку». Система запросить ввести особисті дані. Після цього можна клікати на кнопку «Замовити».

Онлайн-заявка на кредит готівкою в ОТП Банку

Якщо ОТП Банк схвалить анкету, вам видадуть кредитну карту. З документів запитують паспорт і код. Погашення здійснюється різними способами: через банкомат, оплатою у відділенні, переведенням на рахунок за реквізитами, за допомогою термінальних мереж або дистанційного сервісу OTP Smart.

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Жилянська, б. 43.

Телефон: 593 80 10, 044 490 05 00.

Сайт: ru.otpbank.com.ua.

Реквізити

Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011 р.

ІПН: 216851626652.

ЄДРПОУ: 21685166.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 4.00 out of 5)
Швидке отримання кредиту готівкою в ОТП БанкуLoading...