6 кращих МФО, в яких можна взяти позику 10000 гривень онлайн

Реклама

У даній статті представлені актуальні пропозиції кредитно-фінансових організацій, що видають швидко позику 10000 гривень. Зверніть увагу, що основна маса цих та подібних компаній допускає до кредитування на таку суму лише при повторному оформленні. Це пов’язано з ризиками, які несуть МФО, адже вони, на відміну від банків, надають послуги позичальникам, які мають не найкращу репутацію, наприклад, безробітним, особам з поганою КІ. Упевнившись у вашій благонадійності, вони задовольнять ваші потреби на більш велику позику.

МФОСумаТермінСтавка
ЄвроГрошідо 15 000 гривеньдо 30 днів1,90% в день
Moneyveoдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
КредитКассадо 10 000 гривеньдо 27 дніввід 0,01% в день
Динеродо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Топ Кредитдо 15 000 гривеньдо повного погашення1,90% в день
Глобал Кредитдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

На який термін надається кредит до 10000 гривень в ЄвроГроші

Всього за 15 хвилин ви можете отримати фінансову допомогу від компанії ЄвроГроші. Вона позичає на 5-30 днів під 1,90% на добу від 1000 до 10000 гривень. Для укладення угоди з нею позичальникові не потрібно виходити з дому, тому що МФО спеціалізується на видачі онлайн-позик, тому гроші надходять на банківську карту. Приємно здивує клієнта не тільки оперативність, але й відсутність прихованих платежів, дія різних програм лояльності.

Зображення з логотипом МФО ЄвроГроші

Український громадянин має право оформити позику, якщо досяг 18-річчя, має: паспорт та ідентифікаційний код, мобільний телефон, email, картку. При необхідності пропонується пролонгація на 30 днів. Кошти можна повернути достроково. Новачкам ЄвроГроші дає в борг 4 тис. грн.

Позика на картку від Moneyveo: позитивні сторони кредитування

Постійні клієнти Манівео миттєво беруть позику 10000 гривень і менше під 1,70% в день на добу або місяць. Якщо договір підписується вперше, позичальникові покладається всього 4 тис. грн., проте за мізерною вартістю 0,01% в день. Позикові кошти надаються виключно на картку на прозорих умовах і без довідок. Щоб людина могла отримати кредит 10000 гривень, їй необхідно бути повнолітньою, мати: паспорт, ІПН, телефон, картку та електронну скриньку.

Логотип Манівео

При подальшій співпраці особа бере участь в програмах лояльності, акціях. Але й це не всі переваги Moneyveo. Крім того, до її достоїнств зараховують:

 • наявність пролонгації;
 • простоту оформлення;
 • цілодобову роботу;
 • швидке прийняття рішення (не більше 5 хвилин) та ін.

Взяти позику можуть люди з різним рівнем доходу, статусом: безробітні, пенсіонери (максимальна вікова межа дорівнює 90 рокам), мами в декреті, особи, що володіють поганою кредитною історією, і хто допускав прострочення, студенти. Кредитування здійснюється без перевірок та дзвінків. Причому, зауважте, за це компанія не завищує ставку.

На яких умовах КредитКасса видає позику 10000 гривень

Якщо вам знадобилися десять тисяч гривень, їх позичить сервіс KreditKassa. Термін кредитування в неї варіюється в межах 1-27 днів. Щоденна плата за першу позику становить всього 0,01%. Організація обслуговує клієнтів без черг і бюрократичних зволікань, додаткових комісій. Позичальники не вдаються тут до поруки або заставного забезпечення.

Фото логотипу CreditKasa

Кредит на 10000 грн. отримати може людина, мінімальний вік якої 18 років. Потрібні: паспорт, ідентифікаційний код, телефон, підключення до інтернету та електронна скринька, заповнена онлайн-заявка. Гроші будуть переведені на картку. Постійні клієнти користуються позиковими коштами за вартістю 2% в день.

Як Дінеро дає позику на суму 10000 гривень

При першому зверненні МФО схвалює 10000 гривень без %. Далі вже стає доступною сума в 15000 гривень під 0,65-1,13% за день (в залежності від терміну). Мікрокредит беруть на тиждень-два або місяць. На цей же період в разі виникнення проблем з оплатою дозволяється пролонгувати позику. Гроші перераховуються миттєво. Оформити заявку, отримати відповідь і позику на карту український громадянин зможе за 15 хвилин.

Фото логотипу МФО Dinero

Фінансова допомога надається особам, яким виповнилося 18 років. Обов’язковими вимогами до позичальника є:

 • громадянство України;
 • наявність ІПН і паспорта, будь-якої картки, відкритої в українському банку;
 • відсутність великих прострочень по кредитам, узятим в інших кредитно-фінансових інститутах.

Dinero не питає про цілі отримання й використання позики. Все, що вам потрібно, це вибрати оптимальні суму та термін кредитування, заповнити докладно анкету, дочекатися рішення. Якщо відповідь буде позитивною, залишиться верифікувати картку й підписати договір. У цій компанії у вас є можливість отримання кредиту без перевірки кредитної історії та відмови.

Кому належить позика 10 000 гривень в ТОП Кредит

Гроші в борг пропонує взяти ТОП Кредит. Дана МФО також надає на карту позику протягом 15 хвилин на суму до 15 тис. гривень. Примітно, що з її допомогою можна взяти кошти на тривалий час – від 65 днів і до моменту повного повернення заборгованості. За всі ці дні слід платити по 1,90%. У TOP Credit передбачено повне й часткове дострокове погашення.

Логотип МФО Топ Кредит

Для співпраці з організацією не потрібні довідки про доходи, поручителі, застава. Вона лояльно ставиться до своїх клієнтів, тому серед них зустрічаються й українці, що працюють неофіційно, студенти, позичальники з поганою КІ. Онлайн-сервіс створює для них комфортні умови видачі грошей. Отримати позику вдасться особам, вік яких відповідає обмеженням 18-90 років. Їм знадобляться: документ, що засвідчує особу, ІПН, мобільний та банківська картка.

Чи надають кредит 10000 грн. в Глобал Кредит

Глобал Кредит – ще одна компанія, яка видає до 10000 гривень, але така сума доступна при повторному зверненні. Грошові кошти можна забрати в відділенні готівкою або попросити про переказ онлайн на картку. Нові позичальники мають право взяти мікрокредит без відсотків (0,01% в день). Позика в користуванні українця може бути протягом 30 днів. Громадяни, які звертаються в черговий раз, обслуговуються за щоденною ставкою 2%.

Логотип Глобал Кредит

Щоб стати позичальником, необхідно:

 • бути повнолітнім;
 • мати паспорт і код;
 • володіти банківською карткою;
 • вказати номер мобільного й адресу електронної скриньки;
 • коректно заповнити та надіслати онлайн-заявку.

Глобал Кредит видає експрес-позики, це означає, що ви отримаєте гроші в лічені хвилини. Організація не змушує клієнтів до підтвердження платоспроможності, тому сподіватися на укладення угоди можуть безробітні, фрілансери, домогосподарки, студенти.

В підсумку

Позику 10000 гривень онлайн

Маючи кілька варіантів МФО, тепер ви можете порівняти їх умови кредитування й вибрати для себе найбільш підходящі. Звичайно, вигідною співпраця буде з Манівео або Дінеро, оскільки вони стягують невеликий відсоток. А взагалі, підсумувавши вищесказане, можна заявити, що отримати позику 10000 гривень – досить просте завдання.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 4.50 out of 5)
6 кращих МФО, в яких можна взяти позику 10000 гривень онлайнLoading...