6 кращих МФО, в яких можна взяти позику 10000 гривень онлайн

Реклама

Читати статтю на російській мовіУ даній статті представлені актуальні пропозиції кредитно-фінансових організацій, що видають швидко позику 10000 гривень. Зверніть увагу, що основна маса цих та подібних компаній допускає до кредитування на таку суму лише при повторному оформленні. Це пов’язано з ризиками, які несуть МФО, адже вони, на відміну від банків, надають послуги позичальникам, які мають не найкращу репутацію, наприклад, безробітним, особам з поганою КІ. Упевнившись у вашій благонадійності, вони задовольнять ваші потреби на більш велику позику.

МФОСумаТермінСтавкаОформлення
ЄвроГрошідо 15 000 гривеньдо 30 днів1,90% в деньонлайн
Moneyveoдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
КредитКассадо 10 000 гривеньдо 27 дніввід 0,01% в деньонлайн
Динеродо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
Топ Кредитдо 15 000 гривеньдо повного погашення1,90% в деньонлайн
Глобал Кредитдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн

На який термін надається кредит до 10000 гривень в ЄвроГроші

Всього за 15 хвилин ви можете отримати фінансову допомогу від компанії ЄвроГроші. Вона позичає на 5-30 днів під 1,90% на добу від 1000 до 10000 гривень. Для укладення угоди з нею позичальникові не потрібно виходити з дому, тому що МФО спеціалізується на видачі онлайн-позик, тому гроші надходять на банківську карту. Приємно здивує клієнта не тільки оперативність, але й відсутність прихованих платежів, дія різних програм лояльності.

Зображення з логотипом МФО ЄвроГроші

Український громадянин має право оформити позику, якщо досяг 18-річчя, має: паспорт та ідентифікаційний код, мобільний телефон, email, картку. При необхідності пропонується пролонгація на 30 днів. Кошти можна повернути достроково. Новачкам ЄвроГроші дає в борг 4 тис. грн.

Оформити онлайн-заявку на позику в ЄвроГроші >

Позика на картку від Moneyveo: позитивні сторони кредитування

Постійні клієнти Манівео миттєво беруть позику 10000 гривень і менше під 1,70% в день на добу або місяць. Якщо договір підписується вперше, позичальникові покладається всього 4 тис. грн., проте за мізерною вартістю 0,01% в день. Позикові кошти надаються виключно на картку на прозорих умовах і без довідок. Щоб людина могла отримати кредит 10000 гривень, їй необхідно бути повнолітньою, мати: паспорт, ІПН, телефон, картку та електронну скриньку.

Логотип Манівео

При подальшій співпраці особа бере участь в програмах лояльності, акціях. Але й це не всі переваги Moneyveo. Крім того, до її достоїнств зараховують:

 • наявність пролонгації;
 • простоту оформлення;
 • цілодобову роботу;
 • швидке прийняття рішення (не більше 5 хвилин) та ін.

Взяти позику можуть люди з різним рівнем доходу, статусом: безробітні, пенсіонери (максимальна вікова межа дорівнює 90 рокам), мами в декреті, особи, що володіють поганою кредитною історією, і хто допускав прострочення, студенти. Кредитування здійснюється без перевірок та дзвінків. Причому, зауважте, за це компанія не завищує ставку.

Оформити онлайн-заявку на позику в Манівео >

На яких умовах КредитКасса видає позику 10000 гривень

Якщо вам знадобилися десять тисяч гривень, їх позичить сервіс KreditKassa. Термін кредитування в неї варіюється в межах 1-27 днів. Щоденна плата за першу позику становить всього 0,01%. Організація обслуговує клієнтів без черг і бюрократичних зволікань, додаткових комісій. Позичальники не вдаються тут до поруки або заставного забезпечення.

Фото логотипу CreditKasa

Кредит на 10000 грн. отримати може людина, мінімальний вік якої 18 років. Потрібні: паспорт, ідентифікаційний код, телефон, підключення до інтернету та електронна скринька, заповнена онлайн-заявка. Гроші будуть переведені на картку. Постійні клієнти користуються позиковими коштами за вартістю 2% в день.

Подати онлайн-заявку на позику в КредитКасса >

Як Дінеро дає позику на суму 10000 гривень

При першому зверненні МФО схвалює 10000 гривень без %. Далі вже стає доступною сума в 15000 гривень під 0,65-1,13% за день (в залежності від терміну). Мікрокредит беруть на тиждень-два або місяць. На цей же період в разі виникнення проблем з оплатою дозволяється пролонгувати позику. Гроші перераховуються миттєво. Оформити заявку, отримати відповідь і позику на карту український громадянин зможе за 15 хвилин.

Фото логотипу МФО Dinero

Фінансова допомога надається особам, яким виповнилося 18 років. Обов’язковими вимогами до позичальника є:

 • громадянство України;
 • наявність ІПН і паспорта, будь-якої картки, відкритої в українському банку;
 • відсутність великих прострочень по кредитам, узятим в інших кредитно-фінансових інститутах.

Dinero не питає про цілі отримання й використання позики. Все, що вам потрібно, це вибрати оптимальні суму та термін кредитування, заповнити докладно анкету, дочекатися рішення. Якщо відповідь буде позитивною, залишиться верифікувати картку й підписати договір. У цій компанії у вас є можливість отримання кредиту без перевірки кредитної історії та відмови.

Заповнити онлайн-заявку на позику в Дінеро >

Кому належить позика 10 000 гривень в ТОП Кредит

Гроші в борг пропонує взяти ТОП Кредит. Дана МФО також надає на карту позику протягом 15 хвилин на суму до 15 тис. гривень. Примітно, що з її допомогою можна взяти кошти на тривалий час – від 65 днів і до моменту повного повернення заборгованості. За всі ці дні слід платити по 1,90%. У TOP Credit передбачено повне й часткове дострокове погашення.

Логотип МФО Топ Кредит

Для співпраці з організацією не потрібні довідки про доходи, поручителі, застава. Вона лояльно ставиться до своїх клієнтів, тому серед них зустрічаються й українці, що працюють неофіційно, студенти, позичальники з поганою КІ. Онлайн-сервіс створює для них комфортні умови видачі грошей. Отримати позику вдасться особам, вік яких відповідає обмеженням 18-90 років. Їм знадобляться: документ, що засвідчує особу, ІПН, мобільний та банківська картка.

Надіслати онлайн-заявку на позику в ТОП Кредит >

Чи надають кредит 10000 грн. в Глобал Кредит

Глобал Кредит – ще одна компанія, яка видає до 10000 гривень, але така сума доступна при повторному зверненні. Грошові кошти можна забрати в відділенні готівкою або попросити про переказ онлайн на картку. Нові позичальники мають право взяти мікрокредит без відсотків (0,01% в день). Позика в користуванні українця може бути протягом 30 днів. Громадяни, які звертаються в черговий раз, обслуговуються за щоденною ставкою 2%.

Логотип Глобал Кредит

Щоб стати позичальником, необхідно:

 • бути повнолітнім;
 • мати паспорт і код;
 • володіти банківською карткою;
 • вказати номер мобільного й адресу електронної скриньки;
 • коректно заповнити та надіслати онлайн-заявку.

Глобал Кредит видає експрес-позики, це означає, що ви отримаєте гроші в лічені хвилини. Організація не змушує клієнтів до підтвердження платоспроможності, тому сподіватися на укладення угоди можуть безробітні, фрілансери, домогосподарки, студенти.

Оформити онлайн-заявку на позику в Глобал Кредит >

В підсумку

Позику 10000 гривень онлайн

Маючи кілька варіантів МФО, тепер ви можете порівняти їх умови кредитування й вибрати для себе найбільш підходящі. Звичайно, вигідною співпраця буде з Манівео або Дінеро, оскільки вони стягують невеликий відсоток. А взагалі, підсумувавши вищесказане, можна заявити, що отримати позику 10000 гривень – досить просте завдання.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Немає оцінок)
6 кращих МФО, в яких можна взяти позику 10000 гривень онлайнLoading...