5 кращих МФО, в яких можна взяти позику без довідок про доходи

Реклама

Банківські структури досить прискіпливі до клієнтів. Перед тим, як видати кредит, вони проведуть ретельну перевірку майбутнього позичальника, аналіз основних параметрів: репутації, кредитного рейтингу, зайнятості та фінансової спроможності. І якщо людина малозабезпечена, неофіційно працевлаштована, безробітна, двері їй в банк буде практично закрита. Але не в МФО. В фінансових компаніях отримати позику без довідок про доходи простіше, хоча вони також досконально перевіряють своїх клієнтів.

МФОСумаТермінСтавка
КЛТ Кредитдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 0,80% в день
СОС Кредитдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
БИСТРОЗАЙМ UAдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 1,40% в день
Глобал Кредитдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Кредит365до 20 000 гривеньдо 30 дніввід 0,70% в день

Чи можна отримати позику без довідок про доходи в KLT CREDIT

Якщо ви перебуваєте в пошуках організації, яка дає позику без довідок про доходи, зверніть увагу на умови кредитування КЛТ Кредит. Сервіс вже через 5-15 хв. після відправлення анкети, забезпечує українського громадянина коштами. Він орієнтований на українців, які потребують швидкої фінансової допомоги без зайвого клопоту та питань. Компанія займає до 10 тис. грн. на 7-65 днів. Гроші надходять на банковські карти.

КЛТ КРЕДИТ

Нові позичальники обслуговуються за денною ставкою 0,80%. З другої позики надається знижка 25%. Стандартна ставка – 1,62% в день. KLT CREDIT не має потреби в поручителів, заставі. Щоб оформити позику без довідок про доходи, людина повинна бути старше 18 років, володіти: дієздатністю, паспортом, кодом, мобільним телефоном та електронною скринькою.

Однією з основних вимог для прийняття запиту без відмови є достовірне заповнення онлайн-анкети . МФО несе відповідальність за конфіденційність. Вона не стягує додаткових зборів і не має прихованих комісій. КЛТ Кредит працює цілодобово. Якщо вам знадобиться більша сума, після відправлення анкети ще потрібно двічі відвідати офіс.

Позика без довідки про доходи в SOSCREDIT

SOSCREDIT відрізняється зручністю та високою швидкістю обслуговування. У режимі 24/7 ви можете отримати на карту без підтвердження доходів займ на суму, яка не перевищує 15 тис. грн., за вартістю 1,60% в день. Період кредитування – до 1 місяця. Є можливість пролонгації. Відсоток схвалення в організації досягає 80%. На прийняття рішення йде не більше 1 хв.

SOSCREDIT

Оформлення позики та підписання договору проводиться онлайн. СОС Кредит не вимагає застави, поруки та багато документів. Досить наявності паспорта та ІПН. Новим клієнтам покладається позика під 0,01% в день величиною 3 тис. грн. Акція діє перші 10 діб. Передбачені й інші програми лояльності. Гроші в борг отримують навіть особи з поганою кредитною історією.

До позичальника висуваються такі вимоги:

  • повноліття;
  • українське громадянство;
  • наявність коду, паспорта;
  • підключення до мережі;
  • картка будь-якого банку України.

БИСТРОЗАЙМ UA: кредит готівкою без довідки про доходи

В основному мікрофінансові організації надають кредитні кошти на картку. Однак Бистрозайм дозволяє отримати готівку. Для цього буде потрібно звернутися до відділення компанії, заповнити заявку та забрати гроші в касі. Коли процедура здійснюється в інтернеті, також оформляється анкета, вказується номер картки. Через 20 хв. ви зможете розпоряджатися позикою.

БИСТРОЗАЙМ UA

Ті особи, які беруть позику вперше, не платять за неї. Видається від 300 грн. до 10 тис. грн. на термін в межах 7-30 днів (максимально можливий термін – 2 міс.). Необхідні: код, документ, що засвідчує особу. Бистрозайм пропонує часткове, дострокове погашення, різні знижки та акції. Можна виграти 1000 грн. Організація функціонує 7 днів на тиждень. Ставка становить 1,40% в день. Претендент на швидку позику – це житель України, який досяг 18-річного віку (не старше 75 років).

Як взяти позику без довідки про доходи в Globalcredit

Глобал Кредит – це компанія, яка також дасть позичальнику в борг або готівкою, або на картку гроші в розмірі від 200 грн. до 10 тис. грн. При повторному зверненні позика передбачається сумою понад 3 тис. грн. Погасити його необхідно протягом 1-30 днів. Тому дана МФО призначена для людей, які потребують короткострокових кредитах. Вона має широку мережу відділень, отже, проблем з видачею коштів не виникне.

Globalcredit

Співпраця з Globalcredit займаэ всього 15 хв. Ніяких виписок, заставу, поручителів надавати не потрібно. На руках клієнт повинен мати паспорт і код. Крім того, будуть потрібні:

  • телефон;
  • постійний дохід (але його підтверджувати немає необхідності);
  • електронна скринька;
  • громадянство України.

Кредитування здійснюється з 18 років. Максимальний віковий ценз – 71 рік. Відсотки за користування коштами становлять 0,01-2% в день. Якщо ви бажаєте оформити позику на картку, слід заповнити заявку, виконати верифікацію картки, дочекатися схвалення, підписати договір. Гроші будуть зараховані миттєво. Отримати готівку пропонується в найближчому відділенні з оригіналами документів.

Там менеджеру потрібно буде подати особисту інформацію. Вердикт озвучать найближчим часом. Якщо він буде позитивним, можна використовувати кредит в своїх цілях. МФО обслуговує: пенсіонерів, студентів, власників поганою кредитною історії.

Кращі пропозиції від Credit365

Спеціалізований сервіс інтернет-кредитування Credit365 дає можливість українським громадянам, яким виповнилося 18 років, на вигідних умовах позичити кошти на будь-які потреби. Клієнти можуть взяти позику на картку, якщо у них немає прострочень по минулим позикам. Перша позика обмежена – від 500 грн. до 4 тис. грн. Покладається знижка 30% на комісію.

Кредіт365

Договір підписується онлайн. Відвідувати офіс не потрібно. Якщо ви вже брали мікропозик в Credit365 та успішно його погасили, повторно послуга буде надана з тією ж знижкою та за тим же принципом. Але сума зростає до 20 тис. грн. А ще починає діяти бонусна програма. Щоб користуватися позикою довше, можна продовжити термін кредитування.

Ставка знижена й дорівнює 0,70% в день, але може бути більше в залежності від розміру позики. Позичальнику знадобляться: ІПН, паспорт, телефон. Кілька кредитів отримати не можна. Зате в МФО можна оформити позику, якщо є поточні в інших організаціях і банках України.

Підсумок

Кредит без довідок про доходи

Звичайно ж, на українському ринку є й інші великі гравці, які видають короткострокові позики за спрощеною схемою та з мінімальною кількістю документів. Ми зібрали для вас найбільш популярні, щоб вам не витрачати час на пошуки, був вибір.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 кращих МФО, в яких можна взяти позику без довідок про доходиLoading...