5 кращих МФО, в яких можна взяти позику без паспорта онлайн

Реклама

Практично кожна людина стикалася з такими обставинами, коли немає грошей, а вони потрібні терміново без зволікань. Ситуація ще й ускладнюється тим, що на руках немає основного документа, яка посвідчує особу. Але проблема не безвихідна. В Україні знайдуться МФО, котрі надають позику без паспорта. Про них і піде мова.

МФОСумаТермінСтавка
Топ Кредит Лідердо 15 000 гривеньдо повного погашення1,90% в день
ШвидкоГрошідо 10 000 гривеньдо 14 днів2% в день
КЛТ Кредитдо 10 000 гривеньдо 65 днів1,62% в день
Кредитплюсдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,90% в день
Globalcreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Позики онлайн без паспорта в Топ Кредит

На думку більшості користувачів, умови Топ Кредиту є одними з кращих. По-перше, максимальна сума кредитування досягає 15 тис. грн. З терміном справи йдуть також. Навряд чи ви ще знайдете таку компанію, яка б надавала кредити на стільки днів, скільки вам буде потрібно для повного погашення заборгованості (мінімальний період – від 65 днів).

ТОП Кредит

Разом з цим, Топ Кредит стягує прийнятну щоденну ставку, рівну 1,90%. У МФО можливо оформити онлайн позику без паспорта. Необхідно мати: доступ в інтернет, будь-яку активну картку українського банку, телефон, вік в межах 18-70 років. Для організації важливо, щоб позичальник підтвердив, що він – реальна особа та діє від свого імені. Для цієї мети й потрібен мобільний.

Позика без паспорта видається українським громадянам терміново. Пред’являти довідки про доходи не доведеться, як і повідомляти про цілі отримання, використання позикових коштів. Сервіс онлайн-кредитування славиться високим відсотком схвалення заявок. Понад 34 тис. українців було перераховано кредит. Повертається борг в будь-який день, але не коли закінчився термін дії договору.

Зверніть увагу, що хоча користування грошима необмежено часовим інтервалом, проте, кожні 10 днів слід платити відсотки. Позика на картку без паспортних даних перераховується новачкові в розмірі, що не перевищує 3 тис. грн. При бажанні ви можете достроково погасити заборгованість.

Чи можна отримати позику без паспорта в ШвидкоГроші

Мікрокредитування в ШвидкоГроші доступно для пенсіонерів, матерів в декреті, осіб, влаштованих неофіційно, громадян без прописки. Складнощі в оформленні не виникнуть у бажаючих, взяти позику без паспорта. Компанії достатньо, якщо ви в онлайн-заявці просто вкажете паспортні дані та номер ІПН. Вона позичає від 600 до 10 тис. грн.

ШвидкоГроші

Отримати кредитні кошти можна готівкою або на картку. Їх необхідно повернути через 2 тижні. Плата становить 2% в день. ШвидкоГроші не зобов’язує підтверджувати свою платоспроможність, кликати поручителів, платити додаткові комісії. Видача грошей відбувається не більше ніж за 20 хвилин. Дозволяється достроково повернути позики, перераховані без паспорта онлайн на картку, або збільшити пролонгацію.

Обов’язковими вимогами, що пред’являються до позичальника, є:

 • українське громадянство;
 • вік старше 18 років;
 • наявність мобільного;
 • постійний трудовий дохід.

Заявки багатьох людей розглянуті без відмови, що дозволяє сподіватися на позитивний результат. Навіть погана кредитна історія ще не говорить про негативний вердикт.

Кому КЛТ Кредит видає позику без паспорта онлайн

Альтернативним варіантом банку, де не вийде оформити позику грошей без паспорта, послужить КЛТ Кредит. Сервіс затребуваний серед людей різного рівня достатку, оскільки практикує віддалену видачу кредитів розміром від 500 до 10 тис. грн. Перша позика надається за зниженою ставкою 0,80% в день. Її величина дорівнює 2,5 тис. грн. Звертаючись вдруге, позичальник може взяти позику на картку більшого розміру.

КЛТ Кредит

Щоденна комісія тоді складе 1,62%. Максимальний термін повернення – 65 днів. Фінансові послуги МФО надає цілодобово. Для постійних клієнтів розроблена програма лояльності, що дозволяє заощаджувати на відсотках. Розгляд заявки триває 15 хвилин. Компанії не потрібні ваші додаткові документи, кредитування здійснюється без довідок. Можна не мати паспорта, але вказати паспортні дані та номер ідентифікаційного коду необхідно.

Тому, якщо у вас є ксерокопія документа або відомі ці дані, отримати кошти буде нескладно. Підписується договір через смс-код, що надходить на телефон. Щоб стати позичальником, потрібно бути громадянином або громадянкою України віком від 18 років. Людина повинна володіти діючою банківською карткою. Є опція по достроковому погашенню.

Як отримати позику на картку без паспорта в Кредитплюс

Видає позики онлайн на картку в Україні Кредитплюс. Це організація, яка стане вашим фінансовим помічником в найкоротші терміни. Вона дає до 4 тис. грн. на 3-30 днів. Для новачків вартість користування ними щодня становить в розмірі 0,90%, а особи, які регулярно вдаються до послуг Кредитплюс, беруть до 10 тис. грн. під 1,80% в день.

Кредітплюс

Ви можете швидко отримати позику без паспорта, тим більше, якщо відомості про вас вже внесені в базу даних компанії, тобто ви є постійним клієнтом. МФО не ставить обов’язковою вимогою завантаження фотографій, скан документів, як зазвичай роблять інші кредитори. Ось інструкція подальших дій для тих, хто має намір укласти угоду з Кредитплюс:

 • заповніть заявку паспортними даними, номером ІПН і телефону;
 • верифікуйте картку;
 • дочекайтеся протягом декількох хвилин вирішення;
 • підпишіть договір електронним способом в разі схвалення;
 • отримаєте гроші. Їх негайно переведуть на картку.

Щоб позики брати на більш вигідних умовах, слід своєчасно погашати старі, не допускати хоча б значних прострочень, тим самим формуючи позитивну історію. Але якщо вона у вас на даний момент зіпсована, можливість для подальшої співпраці є. Кредити онлайн призначені для осіб, зареєстрованих і проживаючих на території країни, які мають картку, доступ в інтернет. Вікові обмеження 18-65 років.

Чи дає гроші в борг без паспорта Глобал Кредит

Globalcredit – одна з небагатьох МФО, що надають позики готівкою й онлайн. Однак вона спеціалізується на короткостроковому кредитуванні. Повернути заборгованість необхідно через 30 днів після укладення угоди. Розмір кредиту досягає 10 тис. грн., і він доступний при повторному зверненні. Перша позика дається під 0,01% в день, наступні – під 2%.

Глобал Кредит

Оскільки компанія лояльно ставиться до всіх, в числі її клієнтів знаходяться:

 • особи з поганою КІ;
 • пенсіонери;
 • підприємці;
 • студенти;
 • фрілансери, тобто люди без офіційного працевлаштування.

Також вдається оформити позику безробітним, оскільки Глобал Кредит не питає довідки про доходи. Не будуть потрібні застава, поручителі. Сервіс позичає гроші на будь-які картки українських банків, в тому числі кредитні карти, аби вони були активними і належали позичальнику, а не третій особі. Щоб позичити кошти у організації, знадобляться: телефон, електронна пошта, ІПН і діючий паспорт.

Його громадянину України не потрібно сканувати або фотографувати. Якщо ви можете ввести паспортні дані, позика буде вашою. Мінімальний вік позичальника повинен перевищувати 18 років. Бажано мати джерело регулярного доходу, наприклад, соціальну допомогу. Якщо запитувати кредит онлайн, доведеться через кредитний калькулятор вказати необхідну суму і термін, створити власний аккаунт, оформити заявку. Після її обробки та схвалення позика миттєво надійде вам на картку.

В підсумку

Позика без паспорта онлайн

Ми спробували підібрати для вас найбільш оптимальні умови кредитування від провідних українських МФО, де ймовірність отримати безвідмовну позику без паспорта вище. Спробуйте подати онлайн-заявку в кілька компаній, щоб гарантувати добрий результат.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 кращих МФО, в яких можна взяти позику без паспорта онлайнLoading...