8 кращих МФО, щоб взяти позику без перевірки кредитної історії

Реклама

Якщо у вас в минулому були прострочення по виплаті кредиту, не погашена до сих пір заборгованість, це негативно відобразиться на вашому фінансовому досьє. Згодом такі дії стануть проблемою при наступному кредитуванні. Банки, як правило, будуть відмовляти в наданні грошової допомоги, оскільки вас вже розцінюють як неблагонадійного позичальника. Але не варто впадати у відчай. Взяти позику без перевірки кредитної історії можна. Дозволяють це зробити МФО, які роблять запит в БКІ, але не враховують вашу КІ при винесенні рішення.

МФОСумаТермінСтавка
БИСТРОЗАЙМдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 1,40% в день
Top Creditдо 15 000 гривеньдо повного погашення1,90% в день
Moneyveo Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 35 дніввід 0,01% в день
SOSCREDITдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
ШвидкоГрошідо 10 000 гривеньдо 14 днів2% в день
КЛТ КРЕДИТдо 10 000 гривеньдо 65 днів1,62% в день
CreditUPдо 7 000 гривендо 30 днів1,90% в день

Чи можна отримати кредит без перевірки кредитної історії в Бистрозаймі

З 2011 року на інтернет-мікрокредитуванні спеціалізується компанія Бистрозайм. Вона дає в борг від 300 до 10 тис. грн. на 65 днів. Нові позичальники обмежені в періоді погашення. Для них він становить 7-30 днів, зате такі клієнти можуть взяти безвідсоткову позику. У МФО людина може зайняти гроші на карту. Але також організація надає позики готівкою терміново без перевірки кредитної історії. Ставка стягується щодня в розмірі 2%.

Зображення з логотипом МФО Бистрозайм

Для підписання договору необхідні: доступ в інтернет, ІПН, документ, що засвідчує особу. Застава не потрібна. Не будуть питати й довідку про доходи. Кредитує Бистрозайм українських громадян з 18 до 75 років. Але якщо це підприємець, вікові обмеження будуть дещо вищі – 21 рік. А ось студенти змушені залучати батьків в якості довіреної особи та поручителя.

Умови отримання позики в Top Credit

У Топ Кредит пропонується всім повнолітнім жителям України за спрощеною схемою всього за 15 хвилин позичити до 15 тис. грн. з можливістю пролонгації, хоча позика дається на досить тривалий час – від 65 днів. Максимальний термін – до повного виконання позичальником своїх боргових зобов’язань. Плата за кожну добу користування мікрокредитом дорівнює 1,90%.

Картинка з логотипом МФО Top Credit

Дозволяється його частково або в повній мірі достроково погасити. Топ Кредит миттєво зараховує кошти на дебетову/кредитну/соціальну/пенсійну картку. Для заповнення онлайн-заявки клієнту потрібні будуть паспортні дані та номер ідентифікаційного коду. На співпрацю з організацією має право навіть людина з поганою кредитною історією.

Як взяти позику без перевірки кредитної історії в Moneyveo

Якщо ситуація змушує вас взяти позику без перевірки кредитної історії, зверніться за допомогою в Манівео. Ця компанія дозволяє оформити її на 15 тис. грн. кожному постійному клієнтові під щоденні відсотки 1,70%. Перший же мікрокредит не перевищує 4 тис. грн. і оцінюється в 0,01% в день. Термін кредитування ви вибираєте самі – від 1 до 30 діб.

Логотип МФО Манівео

Отримати швидку позику без перевірки кредитної історії можуть особи з українським громадянством, паспортом і кодом на будь-яку банківську картку. Гроші надходять миттєво. Про вердикт Манівео повідомляє вже через хвилину. Вся операція відбувається без дзвінків. Процедура оформлення проста:

 • спочатку ви кілька хвилин заповнюєте заявку;
 • потім чекаєте рішення, яке надійде на електронну скриньку та вказаний номер телефону;
 • далі треба верифікувати картку та підписати договір, якщо відповідь позитивна;
 • останній етап – отримання коштів.

Фінансова допомога надається 18-90-річним українцям цілодобово: безробітним, пенсіонерам, молоді, особам, які працюють неофіційно. Для оформлення не потрібні: поручителі, довідки, застава. Пролонгація допускається в необмеженій кількості раз, але при оплаті відсотків за фактичні дні користування. У МФО є програма лояльності та акції.

Чи враховується кредитна історія в MyCredit при кредитуванні

В Україні позику видає МайКредит – онлайн-сервіс, що дає в борг від 100 до 10 тис. грн. Для новачків діє акція – перша позика під 0% розміром 3 тис. грн. Інші клієнти зобов’язані щодня платити 1,60%. Мікрокредит розрахований на 35 днів, але при необхідності його можна пролонгувати. Рішення виноситься буквально за 10 хвилин. У MyCredit великий відсоток схвалення. Організація не примушує позичальника сканувати документи (паспорт і ІПН).

Фото логотипу МФО МайКредіт

Достатньо ввести в онлайн-анкету номер коду та паспортні дані. Люди, які регулярно вдаються до послуг компанії, беруть участь в кешбек-програмах. Вдасться отримати гроші на картку без перевірки кредитної історії тим, хто досяг 18 років, має українське громадянство, телефон, електронну скриньку. Постійні клієнти можуть оформити позику по знижці 20%. Без відмови будуть обслужені: інваліди, студенти, пенсіонери.

Хто може в SOSCREDIT отримати позику без перевірки кредитної історії

Втішним підсумком буде кредитування в SOSCREDIT. Більш того, справно виконуючи свої боргові зобов’язання перед цією МФО, ви зможете поліпшити свою КІ. Система автоматично приймає рішення й не відмовляє людям, перед якими банки «закривали двері». Сервіс видає першу позику без відсотків, але на 10 днів. А якщо вам необхідний терміновий кредит на більш тривалий період (до місяця), з одинадцятого дня розрахунок буде, як для постійних клієнтів, – 1,60% на добу.

Картинка МФО Соскредіт

СОС Кредит не вимагає великого пакета документів, можна обійтися паспортом та ІПН. Взяти позику пропонується на картку сумою до 15 тис. грн. Позичальник повинен:

 • пройти реєстрацію;
 • визначитися з необхідними параметрами та вказати їх на калькуляторі;
 • заповнити анкету, внісши персональну інформацію, завантаживши документи в електронному вигляді;
 • ввести номер картки, на яку потрібно отримати позикові кошти;
 • дочекатися протягом декількох хвилин результату перевірки;
 • підписати договір за допомогою смс;
 • перевірити зарахування.

Кожен бажаючий, оформити позику без перевірок кредитної історії, може її пролонгувати. А для зменшення вартості мікрокредиту рекомендується дострокове погашення. Ще є знижки, передбачені програмою лояльності. Позичальниками стають українські громадяни у віці 18 років і старше.

Кредит онлайн в ШвидкоГроші із зіпсованим фінансовим досьє

Якщо ви погодитеся на співробітництво з ШвидкоГроші, у вашому розпорядженні буде від 400 до 10 тис. грн. Організація надає таку суму під 2% в день. При первинному зверненні видається позика готівкою без перевірки кредитної історії в одному з відділень. Потім МФО допускає клієнта до онлайн-кредитування на картку.

Зображення МФО ШвидкоГроші

В основному згадані компанії видають кредити на термін до 30 днів, але ШвидкоГроші підходить тим, хто потребує грошей на короткий проміжок часу. Погасити борг необхідно буде через 2 тижні. Клієнтами компанії є громадяни старше 18 років. Максимальна межа – 60 років. Для укладення угоди людина зобов’язана мати: дохід, паспорт, ідентифікаційний код, телефон та електронну скриньку.

Як відбувається позичання грошей в KLT CREDIT

Не стане перешкодою відсутність довідки про доходи, доброї кредитної історії при кредитуванні в KLT CREDIT. Організація обслуговує клієнтів за допомогою інтернету, тому онлайн-позика надходить грошовим переказом на картку в найкоротший час. Вона позичає до 10 тис. грн. під 1,62% в день. На відміну від ШвидкоГроші, ця компанія займається видачею довгострокових кредитів (до 65 днів).

МФО клі Кредит - фото логотипу

Приймаються сервісом онлайн-заявки з будь-якою кредитною історією. Вони обробляються в режимі 24/7. Для новачків діють такі умови:

 • сума – до 3 тис. грн.;
 • термін – до місяця;
 • ставка – 0,80% в день.

Кожен, хто живе в Україні, позику отримує, якщо йому виповнилося 18 років. Співпраця з КЛТ Кредит відбувається миттєво при наявності паспорта та коду. Але спочатку позичальник вказує на калькуляторі величину позики та термін, після чого заповнює спеціальну форму. Менеджер проведе її перевірку за 5-10 хвилин і повідомить йому про це. Якщо надходить схвалення, залишається лише підписати договір. Вся інформація про отримання позики міститься в особистому кабінеті.

Чому варто взяти мікропозику в CreditUP

Претендувати на позику в CreditUP при наявності неідеальної кредитної історії може будь-який українець, який досяг повноліття, має ІПН, паспорт, мобільний, email. Як і більшість кредитних організацій, КредитАП з високою швидкістю видає гроші за прийнятною ставкою – 1,90% в день. Сума позики становить від 300 до 7 тис. грн., а термін – 1-30 днів.

Логотип МФО КредітАП

МФО надає послуги без перевірок кредитної історії, дзвінків, довідок і підтвердження доходу, застави та поручителів. Кошти надходять на картку за хвилину. Допускається необмежена кількість пролонгацій. Оформити позику можна в будь-який час. Компанія схвалює близько 75% заявок. У CreditUP програма лояльності передбачає накопичення балів, які використовуються в подальшому для погашення заборгованості.

На завершення

Взяти позику без перевірки кредитної історії

Дійсно, оцінка кредитної історії є основним критерієм при ухваленні рішення про видачу нової позики або кредиту. У 80% випадків саме негативне фінансове досьє стає причиною відмови. Але це не привід опускати руки, оскільки багато МФО готові піти на зустріч. В майбутньому намагайтеся не псувати своє кредитне портфоліо. Якщо у вас виникли проблеми з виплатою, краще скористайтеся альтернативним варіантом, до того ж, банки і фінансові компанії такі пропонують. Наприклад, пролонгація, рефінансування, реструктуризація.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
8 кращих МФО, щоб взяти позику без перевірки кредитної історіїLoading...