6 популярних МФО, де можна взяти позику без поручителів онлайн

Реклама

Якщо ви не можете гарантувати банку повернення кредиту з боку третіх осіб, вам можуть надати послугу, але ставки будуть високими, а сума – маленькою. Деякі кредитно-фінансові установи зовсім відмовляють. Тому краще взяти позику без поручителів в МФО. Вона вигідніше, не потрібно переплачувати, оформляти страховку, турбуватися про заставне забезпечення.

МФОСумаТермінСтавка
Moneyveo Лідердо 15000 гривеньдо 30 дніввід 0,01%
Dineroдо 15000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Top Creditдо 15000 гривеньдо повного погашення1,90% в день
AlexCreditдо 10000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Globalcreditдо 10000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Miloanдо 12000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Позика без довідок і поручителів в Moneyveo: переваги та недоліки

Moneyveo миттєво видає кошти за допомогою інтернету та в відділеннях готівкою. При першому зверненні ви зможете отримати суму, що не перевищує 4 тис. грн. Позика безвідсоткова, хоча під цим мається на увазі сплата 0,01% в день. Якщо ви попросите більший розмір кредиту, близько 15 тис. грн., денна ставка підніметься до 1,70%. Але програма лояльності дозволяє оформити позику без поручителів по знижці 50%.

Moneyveo

Постійні клієнти обслуговуються за тарифом, який передбачає вартість мікрокредиту, еквівалентну 1,60% в день. Якщо протягом місяця український громадянин не в змозі повернути борг, пропонується продовжити термін договору на 60 днів і більше. Причому пролонгація може оформлятися необмежену кількість разів.

Клієнтами організації стають особи, які:

 • мають банківську картку;
 • старше 18-ти, але не більше 90 років;
 • можуть надати паспорт українського громадянина, ІПН;
 • вказують в онлайн-заявці телефон і електронну скриньку.

Якщо у людини погана кредитна історія, в минулому були прострочення, Манівео може лояльно поставитися до неї. Також у фінансовій допомозі компанія не відмовляє: студентам, молодим мамам в декреті, пенсіонерам, безробітним.

Чи видає Dinero позики без поручителів

У населення України є можливість за 15 хвилин взяти в Dinero безкоштовний мікрокредит величиною 10 тис. грн. Друга позика надається величиною до 15 тис. грн. під 0,65, 0,85 і 1,13%. Термін кредитування становить 7, 14 або 30 днів і впливає на вартість послуги. Пролонгація відбувається на тиждень, дві або місяць. Після подачі анкети кошти надходять на картку моментально.

Позика без довідки про доходи, поручителів покладається особам у віці 18 років і старше (межа 75 років), у яких є:

 • українське громадянство;
 • діючий паспорт;
 • картка будь-якого українського банку;
 • ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон.

Гроші

Обов’язковою умовою є відсутність серйозних прострочень у позичальника перед іншими організаціями. Необхідно правильно заповнити та надіслати онлайн-заявку. Відмови в компанії – рідкісне явище, незважаючи на стан кредитної історії.

7 причин оформити позику без поручителів в Top Credit

Пропозиція Top Credit полягає в запозиченні суми до 15 тис. грн. під 1,90% в день. МФО дає гроші на дебетову, соціальну або кредитну картку. Новачкам дозволяється займати 3 тис. грн. У неї спрощена процедура оформлення. Термінову позику онлайн беруть люди, яким в банку відмовляють. Особам без офіційної роботи або при її тимчасовій відсутності також надаються послуги з кредитування.

Найпопулярніший кредит

Можна виділити 7 основних переваг, завдяки яким співпраця з Top Credit залишить добре враження:

 • тривалий термін дії договору (від 65 днів до повного виконання позичальником своїх боргових зобов’язань);
 • наявність опцій довгострокового й часткового повернення, пролонгації;
 • мінімальні вимоги до документів – паспорт та ІПН;
 • обслуговування громадян з 18 до 70 років;
 • позики без застави та поручителів;
 • відсутність додаткових комісій;
 • ймовірність схвалення 90%.

Українцям для укладення угоди з компанією знадобляться: згадані документи, мобільний, онлайн-анкета, подана на офіційному сайті кредитора, інтернет, картка. Гроші отримати можна за 20 хвилин.

Чому варто в AlexCredit брати позики без довідок і забезпечення

Якщо вам потрібен швидкий кредит, їм забезпечить вас АлексКредит. Ця організація не стане пред’являти вимоги по збору цілого пакету документів. Позикові кошти МФО дає тим, хто має паспорт, ідентифікаційний код. У більшості випадків запити громадян розглядаються без відмови. Не потрібно відвідувати офіс, операція з оформлення та отримання позики проводиться, не виходячи з дому.

Alexcredit

Отримати її без поручителів можна на вигідних умовах. Кожен день плата за користування позикою буде дорівнювати 1,70%. Максимальна сума до видачі – 10 тис. грн. Повернути її необхідно за 30 днів . У AlexCredit прозорі умови, тому дрібних рядків в кредитній угоді ви не знайдете. Кредит онлайн на картку в Україні компанія перераховує дієздатним особам, зареєстрованим на території країни, яким виповнилося 18 років, але не більше 65 років.

Перша позика надається з 100% знижкою. Але її розмір не перевищує 3 тис. грн. Жителі окупованих зон не кредитуються. Оскільки сервіс автоматизований, рішення по заявці надійде майбутньому позичальникові миттєво. Не допускається оформлення 2 і більше кредитів. Функцію «Пролонгація» замовляють до 30 днів.

Кредит готівкою та на банківську картку без поручителів в Globalcredit

Якщо вас влаштовують короткострокові позики і потрібна готівка, підійде кредитна програма, що належить Глобал Кредит. Дана організація дасть в борг від 200 до 10 тис. грн. Термін коливається в діапазоні 1-30 днів. Людина, незалежно від способу отримання грошей (у відділенні або онлайн позика на картку без поручителів), платить щодня перший раз 0,01% за добу, а при повторному зверненні – 2%.

МФО відрізняється:

 • швидким наданням фінансової допомоги;
 • високим рівнем довіри до клієнтів, отже, високим відсотком схвалення;
 • якісним сервісом.

Globalcredit

Мережа Globalcredit налічує 70 відділень по всій державі, тому проблем з отриманням грошей не буде. Вона пропонує взяти позику тим жителям України, які досягли 18-річного віку. Верхня межа – 71 рік. Слід мати: постійний дохід, документ, що засвідчує особу, ІПН. У разі необхідності ви можете достроково погасити заборгованість або її пролонгувати. Позики готівкою без поручителів необов’язково брати з декларуванням цілей їх використання.

Як отримати мікропозик онлайн в Miloan

Як і багато сервісів інтернет-кредитування, Miloan надає перший мікропозик під 0,01% в день. У підсумку, взявши на 30 днів гроші в борг (максимум до 5 тис. грн. для новачків), людина переплатить всього лише 15 грн. При повторному зверненні доступними стануть 6 тис. грн. Тоді і щоденна ставка збільшиться. На її розмір впливають умови позики. Це 1,70% в день.

мільйони

Мілоан працює 24 години на добу. Тобто онлайн-заявка на позику буде оброблена навіть в нічний час, свята. Позичальники, які співпрацюють з МФО на регулярній основі, беруть участь в програмах лояльності, акції, отримують знижки. Часовий проміжок пролонгації – 3, 7, 15 днів. В першу чергу фізособа на кредитному калькуляторі вибирає необхідну суму та термін мікропозик, потім заповнює коротку форму, верифікує картку.

Якщо анкету організація схвалює, треба ознайомитися з договором і підписати його. Після виконання цих дій гроші відразу будуть зараховані на картку. Щоб укласти угоду з Мілоан, вдаватися до поручителів не доведеться, зате потрібні:

 • ідентифікаційний номер;
 • паспорт;
 • телефон;
 • дохід і робота;
 • банківська картка.

Підтверджувати платоспроможність і пред’являти копію трудової – зайві заходи. Компанія не запитує ці довідки. Кредитна історія – не найголовніший критерій при розгляді заявки. Позичальник – це український громадянин у віці від 20 до 65 років.

Резюмуючи

6 популярных МФО, где можно взять займ без поручителей онлайн

Позики на картку без поручителів, застави видає більшість українських мікрофінансових організацій. Вони розуміють, що для людини – це оптимальний спосіб вирішити свої тимчасові матеріальні проблеми тоді, коли серед його знайомих немає бажаючих, гарантувати повернення боргу. До того ж, компанії мають підстрахування. Якщо позичальник виявляється злісним неплатником, згідно з договором, вони можуть передавати право стягнення заборгованості колекторам.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
6 популярних МФО, де можна взяти позику без поручителів онлайнLoading...