5 кращих МФО, що видають позику безробітним по онлайн-заявці

Реклама

Здається, що взяти позику безробітним неможливо. Але ж люди можуть мати неофіційну роботу, тому що є роботодавці, які не бажають платити страхові внески, податки. Банку вони не нададуть довідку про доходи. Однак для таких категорій громадян не все втрачено. В Україні існують МФО, готові приймати на себе ризики та видавати їм кредити.

МФОСумаТермінСтавка
Moneyveo Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Credit365до 20 000 гривеньдо 30 дніввід 0,70% в день
Eurogroshiдо 10 000 гривеньдо 30 днів1,90% в день
Globalcreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
SOSCREDITдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Чи можна отримати кредит безробітному в Манівео

Moneyveo йде на зустріч багатьом людям, у яких виникли будь-які фінансові проблеми. До того ж, у сервіса досить лояльні вимоги до позичальників і високий відсоток схвалення. Тому його послугами користуються понад 300 тис. осіб, серед яких зустрічаються: безробітні, домогосподарки, пенсіонери, студенти, самозайняті особи тощо.

Маніве

До сьогоднішнього дня в борг видано понад 2,7 млрд грн. Система обробить онлайн-заявку всього за 1 хвилину, а на оформлення піде близько 8 хвилин. Компанія працює цілодобово, отже, отримати позику можна в будь-який час і миттєво. Пропонується виключно прозора співпраця, відсутні приховані платежі й додаткове стягнення коштів в якості комісійних.

Клієнт, який бажає взяти в борг, повинен:

 • бути право- і дієздатним;
 • мати ІПН, паспорт/посвідка на постійне проживання, прописку;
 • досягти 18-річного віку (не старше 90 років);
 • володіти банківською карткою, телефоном;
 • діяти від свого імені.

МФО надає до 15 тис. грн., але при першому зверненні дозволяється брати до 4 тис. грн. Причому така сума перераховується на картку під 0,01% в день. Позика діє протягом 1-30 діб. Вторинний та всі наступні кредити вже будуть видаватися за щоденною вартістю 1,70%. Навіть громадянам з поганою кредитною історією надаються послуги.

На яких умовах Credit365 видає позики безробітним

Протягом 15 хвилин на картку може перерахувати гроші Credit365. Ця фінансова організація забезпечує українських громадян позиками величиною до 20 тис. грн. Мінімальний розмір 500 грн. Нові позичальники беруть не більше 5 тис. грн. Щоб отримати кредит онлайн, людині знадобляться: картка будь-якого банку України, інтернет, ПК, ІПН, паспорт.

Кредіт365

Клієнт Credit365 – це особа, що зареєстрована та проживає на території країни. Оскільки сервіс працює через інтернет, немає необхідності в особистому візиті позичальника. Компанія не буде запитувати довідку про доходи. Позики з 18 років безробітним пропонуються без забезпечення. У людей, які мають боргові зобов’язання перед іншими кредиторами, є можливість підписати договір з МФО, але не повинно бути прострочень.

Всі клієнти кредитуються по знижці 30%, а постійні ще беруть участь у програмі накопичення бонусів. Позика безробітним дається за зниженою ставкою 0,70% в день і може бути пролонгована, але послуга платна. Одночасно взяти кілька позичок не можна. Отримання позики доступно і вночі, і вдень.

Позики онлайн на карту безробітним в Eurogroshi

Кредит безробітним в Україні також надає організація Eurogroshi. Вона розробила спрощену процедуру оформлення позики. На відміну від банків, компанія не вимагає довідок про доходи, необхідні тільки паспорт, ідентифікаційний код. Не потрібні: поручителі, застава. У ЄвроГроші видають до 10 тис. грн. з погашенням через 1-30 днів. Плата за користування кредитними коштами не перевищить 1,90% на добу. Для жителів України, які є постійними клієнтами, покладаються знижки.

Eurogroshi

Сплативши відсотки, ви можете підключити пролонгацію, якщо потрібна більш довгострокова позика. Продовжувати період дозволяється необмежену кількість разів. Отримати гроші можна вже через 15 хвилин після подачі онлайн-анкети. Щоб укласти угоду з МФО, необхідно мати паспорт і телефон.

Для чоловіків віковий ценз – 18-60 років, для жінок – з 18 до 60-ти років. У перший раз особі виділяється 4 тис. грн. Постійні клієнти з доброю КІ можуть відразу оформити позику максимальної величини. Кредит надходить на банківську картку. Передбачено його дострокове повернення без комісії.

На яку суму пропонується взяти позику безробітним в Globalcredit

Глобал Кредит спеціалізується на видачі короткострокових позик. Від 200 до 10 тис. грн. необхідно повернути через місяць. Ставка дорівнює 2% в день. Але новачки беруть позики без відсотків (передбачається 0,01% за кожну добу). Довіра до клієнта у компанії зростає паралельно з тим, як він будете погашати борг. В силу цього понад 5 тис. грн. доступні для другого кредиту.

Globalcredit

Працюючим неофіційно надаються позикові кошти без зволікань, тому що не потрібно підтверджувати платоспроможність, пред’являти довідки з місця роботи. Взагалі, організація не прискіплива до позичальників. Її вимоги такі ж прості, як і у вищезгаданих сервісів:

 • громадянство України;
 • відповідність віковим рамкам 18-71 рік;
 • електронна скринька;
 • телефон;
 • активна кредитна картка;
 • паспорт, ІПН.

Позичає гроші Globalcredit цілодобово, включаючи вихідні дні та свята. Погана кредитна історія не стане перешкодою для взаємодії з МФО. Примітно, що вона не тільки дає в борг на картку. У будь-якому відділенні компанії, а їх не менше 70 по всій Україні, можна оформити кредит готівкою.

Фінансування клієнта відбувається і в тому випадку, коли у нього є заборгованість в іншій кредитно-фінансовій установі. Позика безробітним без відмови буде видана, якщо у них все-таки є якесь джерело доходу, наприклад, виплати по безробіттю.

Чи перераховують в SOSCREDIT позику на картку безробітним

На виручку українському населенню прийде SOSCREDIT. Організація, за умовами акції, першим клієнтам надає на 10 днів 3 тис. грн. під 0,01% на добу. Загальний термін кредитування варіюється в діапазоні 1-30 днів. Звертаючись повторно, взяти кредит безробітному вже можна в межах 15 тис. грн. Пролонгація передбачена на 7, 15, 30 діб.

SOSCREDIT

Видача здійснюється за 5 хвилин в режимі 24/7 на банківську картку. Ймовірність схвалення досягає 80%. Рішення по онлайн-заявці приймається миттєво. Оформлення документів відбувається виключно через інтернет. Людині не доведеться думати про заставу, поручителів. До того ж, послуга надається без довідок. Потрібні тільки документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код.

Позичальником може стати українець, який не має офіційного доходу. Його вік повинен бути від 18 років. Обов’язковими умовами є: громадянство, наявність картки. Кредитна історія враховується та разом з анкетними даними впливає на позитивний/негативний вердикт. Термінова порука безробітним буде коштувати 1,60% в день. Різні програми лояльності дозволять вам заощадити до 50%.

В підсумку

Позику безробітним онлайн

Тепер, сподіваємося, у вас не виникне питання про те, де можна взяти позику безробітним. Не хвилюйтеся через це положення. Воно тимчасове, а поки перераховані МФО допоможуть вам, оскільки для них статус «безробітний» ще ні про що не говорить. Зазвичай такі люди або влаштовані неофіційно, або отримують різні пільги. Для фінансових компаній це послужить гарантією повернення боргу.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 4.50 out of 5)
5 кращих МФО, що видають позику безробітним по онлайн-заявціLoading...