4 МФО, в яких можна взяти позику готівкою по онлайн-заявці

Реклама

В силу складної економічної ситуації чимало українців шукають, де можна взяти позику готівкою і, бажано, на вигідних умовах. Зрозуміло, грошей завжди не вистачає, але коли вони є, можна реалізувати деякі потреби. Тому ми підготували добірку пропозицій від затребуваних і, на думку позичальників, кращих МФО.

МФОСумаТермінСтавка
Глобал Кредитдо 10000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Бистрозаймдо 10000 гривеньдо 65 дніввід 1,40% в день
ШвидкоГрошідо 10000 гривеньдо 14 днів2% в день
КЛТ Кредитдо 10000 гривеньдо 65 днів1,62% в день

Кому видає позику готівкою в Україні Глобал Кредит

Тисячі громадян залишилися задоволені співпрацею з Глобал Кредит. Ця організація надає екстрену фінансову допомогу. У ній практично завжди йдуть на зустріч клієнтам, тому ймовірність розгляду заявки без відмови досить велика. МФО видає кредити онлайн в Україні на картку та готівкою. У другому випадку договір підписується в одному з 70 відділень.

Глобал Кредит

Мережа розширюється з великою швидкістю. Отже, проблем з отриманням грошей не виникне. Сума кредитування досягає 10 тис. грн., максимальний термін становить 30 днів. Щоб оформити мікропозик, знадобляться такі документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • банківська картка.

У момент заповнення анкети потрібні: телефон та електронний гаманець. У Глобал Кредит ви не знайдете завищених відсотків, прихованих платежів. Отримати гроші пропонується при спілкуванні з менеджером і заповненні з його допомогою простої анкети. Головне, не забути взяти з собою оригінали згаданих документів. Позика готівкою буде вашою через 15 хвилин після схвалення заявки.

Ставка дорівнює 2% в день. Новачкам Глобал Кредит позичає кошти під 0,01% і не дає більше 5 тис. грн. Позичальником виступає людина з українським громадянством, постійним доходом, мобільним телефоном. ЇЇ вік не може бути менше 18 років і старше 71 року. Погана кредитна історія не стане перешкодою для взаємодії з МФО.

Чому гроші в борг багато хто бере в Бистрозаймі

Відзначимо, що не так вже й багато мікрофінансових організацій, які можуть забезпечити українців коштами в борг. В основному, всі спеціалізуються на інтернет-кредитуванні. Однією з компаній, яка все ж дає можливість взяти кредит готівкою в Україні, є Бистрозайм. Її умови прийнятні, а ставка дорівнює 1,40% в день.

Бистрозайм

Позика видається на термін до 65 днів. Але більш 30 днів – привілей постійних клієнтів. Якщо ви звертаєтеся перший раз, максимальна величина заборгованості буде 6 тис. грн. Вторинне підписання договору відбувається на суму до 10 тис. грн. Загальний час, що витрачається на розгляд анкети, – 20 хвилин. Позики онлайн покладаються тим, хто:

  • має стабільний дохід;
  • у віці від 18 до 75 років;
  • українські громадяни;
  • пред’являє паспорт, ІПН.

При позитивному фінансовому досьє шансів взяти кредит більше, але й погана кредитна історія ще не кінець. Немає необхідності в: документальному підтвердженні доходів, пошуку співпозичальників/поручителів. Більшість позичальників країни вважають співробітництво з МФО гарним наміром за її оперативність, чесність, лояльність, можливість виплати позики завчасно.

Можна пізніше терміну повернути борг, якщо замовити пролонгацію. Перший кредит безкоштовний. До того ж, компанія забезпечує позичальників знижками. Бистрозайм кредитує не тільки у вигляді готівки, але й нараховує кошти на картки будь-яких банків України. Якщо вам з якихось причин відмовили у видачі банківських продуктів, сміливо звертайтеся до цієї організації. У кредитора високий рівень схвалення.

Чи можна отримати позику готівкою в ШвидкоГроші

2 варіанти видачі позики передбачені у ШвидкоГроші. Компанія на будь-які цілі перераховує на картку від 600 до 10 тис. грн., може надати позику готівкою. Вартість користування кредитними коштами залежить від терміну, величини позики. Зазвичай це 2%, тому що річні відсотки становлять 730%. Клієнтами стають особи віком 18-60 років.

ШвидкоГроші

Укладення угоди з МФО зобов’язує позичальника мати при собі оригінали ідентифікаційного коду та документа, що посвідчує особу. Підтверджувати працевлаштування, дохід не потрібно, тому ви можете отримати фінансову підмогу від ШвидкоГроші, якщо працюєте неофіційно. Але для клієнта важливо мати щомісячний заробіток.

Кредитування здійснюється без поручителів і застави. Прихованих комісій, страховки немає. Більш того, допускається оформлення мікрокредиту без початкового внеску, а також, тоді, коли у людини є кілька споживчих кредитів в інших кредитних організаціях. Видача грошей займе не більше 20 хвилин. Готівкові отримати можна тільки у відділеннях компанії.

Співробітник попросить вас заповнити заявку, її опрацюють, при схваленні займуть гроші. Дозволяються: пролонгація, дострокове погашення. Кількість пролонгацій, до речі, не обмежена. Мікропозики в Україні видаються з платою за них 2% в день. Позикою можна користуватися протягом 3-14 днів. Оскільки ШвидкоГроші довіряє своїм клієнтам, серед них зустрічаються і ті, в яких кредитна історія погана.

Однак за своєчасною виплатою боргу йде строгий контроль. Зверніть увагу, що навіть ті громадяни, які оформляють кредит на картку, повинні відвідати відділення (але це вимога пред’являється при першому зверненні). Пролонгація проводиться на той же термін.

Які способи отримання позики пропонує КЛТ Кредит

Якщо терміново з’явилася проблема матеріального характеру, чи немає коштів на покупку товару, хочеться відзначити якусь подію й т.п., готова допомогти фінансова організація КЛТ Кредит. У неї багато переваг. Наприклад, надання послуги відбувається 2 шляхами:

  • готівкою;
  • на банківську карту.

КЛТ Кредит

Друге – це пристойна сума позики до 10 тис. грн. По-третє, компанія фінансує українських громадян на 65 днів з можливістю продовження терміну. Новачкам вона позичає гроші під 0,80% в день, а регулярним позичальникам – під добову ставку, рівну 1,62%. Перші клієнти можуть взяти кредит невеликого розміру 2,5 тис. грн. Поступово ліміт збільшується, максимальна величина доступна з 8 позики та тільки тоді, коли позичальник своєчасно погашав попередні.

Вимоги щодо застави, поруки, довідок про доходи відсутні. На всю процедуру йде мінімум часу. Оформити заявку можуть особи, яким виповнилося 18 років, але не старше 80-ти. Вони повинні бути зареєстрованими на території України. Володарі поганих кредитних історій можуть також розраховувати на допомогу в КЛТ Кредит. Людині для позики будуть потрібні: паспорт, ІПН, картка будь-якого українського банку.

Схвалення відбувається в 43% випадків. Тимчасові рамки надання коштів – з 9 ранку до 8 вечора. У вихідні дні МФО також працює. Діють програми лояльності. Відповідь по заявці ви зможете дізнатися через кілька хвилин після її подачі.

В підсумку

Позика готівкою по онлайн-заявці

У споживчих кредитів в банку є як свої переваги, так і недоліки. Однак позики, якими забезпечують людей українські МФО, краще. Звичайно, банківський кредит готівкою видають з великим лімітом, але за нього нараховується суттєва плата. А мінімальний термін кредитування – 1 рік. Тому оптимальним варіантом буде звернення в одну з представлених компаній, попередньо порівнявши їх пропозиції та вибравши для себе найвигідніше.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 4.50 out of 5)
4 МФО, в яких можна взяти позику готівкою по онлайн-заявціLoading...