5 МФО, в яких можна швидко взяти позику на 30 днів по онлайн-заявці

Реклама

Якщо ви маєте намір в силу певних причин взяти позику на 30 днів, шукати вигідні умови кредитування краще серед альтернативних рішень, тобто у МФО. Справа в тому, що банки надають кредити на тривалий термін, за який доведеться платити високими відсотками. Більш того, послуга надається не всім, а тільки особам, які підтверджують свою платоспроможність, мають стабільну роботу та відповідають ще ряду строгих вимог.

Крім цього, банківський кредит ще доводиться довго чекати, тому що не завжди його видають в день звернення. Непокоїть очікуваннями кредитор і щодо вердикту. Тому рекомендуємо ознайомиться з підбіркою компаній, які лояльніше ставляться до потенційних клієнтів і забезпечують процедурою швидкого й простого отримання позики.

МФОСумаТермінСтавка
АлексКредитдо 10 000 рублівдо 30 дніввід 0,01% в день
MyCreditдо 10 000 рублівдо 35 дніввід 0,01% в день
ЄвроГрошідо 10 000 рублівдо 30 днів1,90% в день
SOSCREDITдо 15 000 рублівдо 30 дніввід 0,01% в день
Credit365до 20 000 рублівдо 30 дніввід 0,70% в день

Чи можна отримати в АлексКредит позику онлайн на 30 днів

АлексКредит – це онлайн-сервіс, що працює в сфері експрес-кредитування українського населення. Завдяки ньому можна отримати позику в будь-який час без простоювання в чергах, збору документів, поруки та застави. Вся процедура з перевірки вашої онлайн-заявки та прийняття рішення відбувається настільки швидко, що кошти можна не просто забрати в день звернення , але буквально за кілька хвилин.

МФО надає повну інформацію позичальникові про свої послуги, що говорить про прозорість, відсутність незрозумілих умов і комісій в кредитному договорі. Термін погашення позики становить від 5 днів до місяця, а сума – 100-10000 грн. Мікрокредит, перевищує 3000 грн., доступний з другого звернення. АлексКредит пропонує всім новачкам позику під 0% на 30 днів.

Алекс Кредит

Ставка при другому та всіх наступних мікрокредитах дорівнює 1,70% в день. Позичальниками становляться:

 • особи, яким виповнилося 18 років;
 • громадяни, які мають паспорт і доступ до інтернету;
 • люди, які заповнили та відправили анкету.

Щоб заощадити на нарахуванні відсотків, можна достроково погасити позику.

Позика на 30 днів у MyCredit

Компанія МайКредит, незалежно від цілей кредитування, готова видати позику на 30 днів без відсотків (мається на увазі 0,01% за добу) всім першим позичальникам. Її величина не може перевищувати 3000 грн. При повторному зверненні період використання кредитних коштів сягає 35 днів. Процентна ставка буде 1,60% в день. Гроші перераховуються на картку. Максимальна сума позики – 10000 грн.

MyCredit

MyCredit без зайвої тяганини дозволяє оформляти мікрокредит людям, у яких кредитна історія погана. Немає необхідності в зборі довідок і виписок, візити поручителів. Позику на місяць беруть як студенти з 18 років, так і пенсіонери. Позичальник повинен мати паспорт, ІПН, телефон. МФО надає фінансову допомогу:

 • до зарплати;
 • для малого бізнесу;
 • для ремонту транспортного засобу;
 • з метою провести свято;
 • на житло;
 • на покупку техніки, електроніки, інших товарів;
 • на оплату навчання та інші потреби.

Сервіс працює цілодобово. Він не мучить очікуваннями при прийнятті рішення. Про вердикт ви довідаєтеся не пізніше ніж через 20 хвилин після відправлення анкети.

Чому доцільно брати кредит на 30 днів у ЄвроГроші

Оформити позику на місяць на картку ви також можете в МФО ЄвроГроші. Вона дозволяє брати в борг від 1000 до 10000 грн. За користування кредитом позичальнику кожен день нараховуються відсотки – 1,90%. На людей, яких організація кредитує в черговий раз, поширюються персональні знижки. Якщо позикові кошти українець повернути не може в установлений термін, пропонується відстрочити платіж.

Євро Гроші

Позику на 30 днів отримують, виконавши такі дії:

 1. Вибір суми, терміну кредиту.
 2. Заповнення заявки.
 3. Ознайомлення з вердиктом.
 4. Підписання договору.

Претендентом на позикові гроші стають громадяни України, які мають банківську карту, ІПН, діючий паспорт. Жінки обслуговуються у віці 18-65 років. Чоловікам видають позики з 18 до 60 років. Кожен перший клієнт може взяти в ЄвроГроші до 4000 грн. Допомогу отримують позичальники з гарною кредитною історією.

Отримання позики в SOS CREDIT на вигідних умовах

SOS CREDIT є онлайн-сервісом, який призначений для видачі швидких мікрокредитів на карту будь-якого українського банку в розмірах 300-15000 грн. Термін кредитування досягає 30 днів. У компанії досить високий рівень схвалення заявок – не менше 80%. Працює вона 24/7. Щоб укласти угоду з нею, не потрібні: застава, порука, великий перелік документів, офіційне працевлаштування.

SOSCREDIT

SOS CREDIT, як і конкуренти, має опцію пролонгації, дає можливість дострокового погашення. Оформлення позики відбувається виключно онлайн, і при цьому кредитор гарантує збереження персональних даних. Першим клієнтам сервіс надає безвідсоткову позику на 10 днів (врахуйте, передбачається 0,01% в день). В інших випадках ставка буде дорівнювати 1,60%.

Вимоги до потенційного позичальника наступні:

 • повноліття;
 • реєстрація та проживання на території України;
 • наявність паспорта, коду, банківської картки.

Постійні клієнти організації беруть участь в системі знижок, що дозволяє заощадити на 50%. Для участі в програмі потрібно своєчасно виконувати боргові зобов’язання, дотримуватися умов договору, періодично займати у СОС Кредит.

Позики онлайн на місяць в Credit365

Ще однією МФО, яка в короткі терміни надає кредит онлайн на карту, є Credit365. Вона кредитує в розмірі від 500 до 20000 грн. Але максимальна величина стане доступною тільки тоді, коли ви погасите першу позику, що не перевищує 5000 грн. Її видають на період від 7 до 30 днів. Постійні клієнти мають можливість не тільки брати велику грошову суму, але і отримувати знижки, бонуси.

Кредит на місяць буде в розпорядженні тих громадян України, які старші 18 років, не мають прострочень. Також позичальникові знадобляться: документ, що засвідчує особу, ІПН, мобільний, картка будь-якого українського банку. Гроші будуть у вас через 15 хвилин після позитивного рішення. Можна користуватися позикою довше покладеного терміну, якщо пролонгувати її.

Credit365

20000 грн. Credit365 позичає за зниженою денною процентною ставкою 0,70%. Щоб компанія зайняла вам грошові кошти, слід спочатку на кредитному калькуляторі вибрати параметри та натиснути «Оформити кредит». Далі потрібно вказати адресу електронної скриньки,  телефонний номер, на який прийде смс з перевірочним кодом для входу в особистий кабінет.

Потім заповніть онлайн-заявку, погодившись з правилами видачі позики. Наступний етап полягає в верифікації карти. Потрібно уважно вивчити кредитний договір і «Прийняти умови». З цього моменту заявка буде відправлена ​​на розгляд. Як тільки її схвалять, на телефон пришлють повідомлення. Можна перевіряти зарахування позики на картку.

На завершення

Позика на 30 днів

Зрозуміло, мікропозик на місяць пропонується отримати й в інших українських МФО. Але ми вибрали для вас з метою спростити пошуки ті організації, які зазвичай розглядають прохання людей без відмови, надають послуги за спрощеною схемою та на взаємовигідних умовах.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 МФО, в яких можна швидко взяти позику на 30 днів по онлайн-заявціLoading...