5 МФО, в яких можна швидко взяти позику на 30 днів по онлайн-заявці

Реклама

Читати статтю на російській мовіЯкщо ви маєте намір в силу певних причин взяти позику на 30 днів, шукати вигідні умови кредитування краще серед альтернативних рішень, тобто у МФО. Справа в тому, що банки надають кредити на тривалий термін, за який доведеться платити високими відсотками. Більш того, послуга надається не всім, а тільки особам, які підтверджують свою платоспроможність, мають стабільну роботу та відповідають ще ряду строгих вимог.

Крім цього, банківський кредит ще доводиться довго чекати, тому що не завжди його видають в день звернення. Непокоїть очікуваннями кредитор і щодо вердикту. Тому рекомендуємо ознайомиться з підбіркою компаній, які лояльніше ставляться до потенційних клієнтів і забезпечують процедурою швидкого й простого отримання позики.

МФОСумаТермінСтавкаОформлення
АлексКредитдо 10 000 рублівдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
MyCreditдо 10 000 рублівдо 35 дніввід 0,01% в деньонлайн
ЄвроГрошідо 10 000 рублівдо 30 днів1,90% в деньонлайн
SOSCREDITдо 15 000 рублівдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
Credit365до 20 000 рублівдо 30 дніввід 0,70% в деньонлайн

Чи можна отримати в АлексКредит позику онлайн на 30 днів

АлексКредит – це онлайн-сервіс, що працює в сфері експрес-кредитування українського населення. Завдяки ньому можна отримати позику в будь-який час без простоювання в чергах, збору документів, поруки та застави. Вся процедура з перевірки вашої онлайн-заявки та прийняття рішення відбувається настільки швидко, що кошти можна не просто забрати в день звернення , але буквально за кілька хвилин.

МФО надає повну інформацію позичальникові про свої послуги, що говорить про прозорість, відсутність незрозумілих умов і комісій в кредитному договорі. Термін погашення позики становить від 5 днів до місяця, а сума – 100-10000 грн. Мікрокредит, перевищує 3000 грн., доступний з другого звернення. АлексКредит пропонує всім новачкам позику під 0% на 30 днів.

Алекс Кредит

Ставка при другому та всіх наступних мікрокредитах дорівнює 1,70% в день. Позичальниками становляться:

 • особи, яким виповнилося 18 років;
 • громадяни, які мають паспорт і доступ до інтернету;
 • люди, які заповнили та відправили анкету.

Щоб заощадити на нарахуванні відсотків, можна достроково погасити позику.

Оформити онлайн-заявку на позику в АлексКредит >

Позика на 30 днів у MyCredit

Компанія МайКредит, незалежно від цілей кредитування, готова видати позику на 30 днів без відсотків (мається на увазі 0,01% за добу) всім першим позичальникам. Її величина не може перевищувати 3000 грн. При повторному зверненні період використання кредитних коштів сягає 35 днів. Процентна ставка буде 1,60% в день. Гроші перераховуються на картку. Максимальна сума позики – 10000 грн.

MyCredit

MyCredit без зайвої тяганини дозволяє оформляти мікрокредит людям, у яких кредитна історія погана. Немає необхідності в зборі довідок і виписок, візити поручителів. Позику на місяць беруть як студенти з 18 років, так і пенсіонери. Позичальник повинен мати паспорт, ІПН, телефон. МФО надає фінансову допомогу:

 • до зарплати;
 • для малого бізнесу;
 • для ремонту транспортного засобу;
 • з метою провести свято;
 • на житло;
 • на покупку техніки, електроніки, інших товарів;
 • на оплату навчання та інші потреби.

Сервіс працює цілодобово. Він не мучить очікуваннями при прийнятті рішення. Про вердикт ви довідаєтеся не пізніше ніж через 20 хвилин після відправлення анкети.

Надіслати онлайн-заявку на позику в Майкредит >

Чому доцільно брати кредит на 30 днів у ЄвроГроші

Оформити позику на місяць на картку ви також можете в МФО ЄвроГроші. Вона дозволяє брати в борг від 1000 до 10000 грн. За користування кредитом позичальнику кожен день нараховуються відсотки – 1,90%. На людей, яких організація кредитує в черговий раз, поширюються персональні знижки. Якщо позикові кошти українець повернути не може в установлений термін, пропонується відстрочити платіж.

Євро Гроші

Позику на 30 днів отримують, виконавши такі дії:

 1. Вибір суми, терміну кредиту.
 2. Заповнення заявки.
 3. Ознайомлення з вердиктом.
 4. Підписання договору.

Претендентом на позикові гроші стають громадяни України, які мають банківську карту, ІПН, діючий паспорт. Жінки обслуговуються у віці 18-65 років. Чоловікам видають позики з 18 до 60 років. Кожен перший клієнт може взяти в ЄвроГроші до 4000 грн. Допомогу отримують позичальники з гарною кредитною історією.

Подать онлайн-заявку на позику в ЄвроГроші >

Отримання позики в SOS CREDIT на вигідних умовах

SOS CREDIT є онлайн-сервісом, який призначений для видачі швидких мікрокредитів на карту будь-якого українського банку в розмірах 300-15000 грн. Термін кредитування досягає 30 днів. У компанії досить високий рівень схвалення заявок – не менше 80%. Працює вона 24/7. Щоб укласти угоду з нею, не потрібні: застава, порука, великий перелік документів, офіційне працевлаштування.

SOSCREDIT

SOS CREDIT, як і конкуренти, має опцію пролонгації, дає можливість дострокового погашення. Оформлення позики відбувається виключно онлайн, і при цьому кредитор гарантує збереження персональних даних. Першим клієнтам сервіс надає безвідсоткову позику на 10 днів (врахуйте, передбачається 0,01% в день). В інших випадках ставка буде дорівнювати 1,60%.

Вимоги до потенційного позичальника наступні:

 • повноліття;
 • реєстрація та проживання на території України;
 • наявність паспорта, коду, банківської картки.

Постійні клієнти організації беруть участь в системі знижок, що дозволяє заощадити на 50%. Для участі в програмі потрібно своєчасно виконувати боргові зобов’язання, дотримуватися умов договору, періодично займати у СОС Кредит.

Оформити онлайн-заявку на позику в СОС Кредит >

Позики онлайн на місяць в Credit365

Ще однією МФО, яка в короткі терміни надає кредит онлайн на карту, є Credit365. Вона кредитує в розмірі від 500 до 20000 грн. Але максимальна величина стане доступною тільки тоді, коли ви погасите першу позику, що не перевищує 5000 грн. Її видають на період від 7 до 30 днів. Постійні клієнти мають можливість не тільки брати велику грошову суму, але і отримувати знижки, бонуси.

Кредит на місяць буде в розпорядженні тих громадян України, які старші 18 років, не мають прострочень. Також позичальникові знадобляться: документ, що засвідчує особу, ІПН, мобільний, картка будь-якого українського банку. Гроші будуть у вас через 15 хвилин після позитивного рішення. Можна користуватися позикою довше покладеного терміну, якщо пролонгувати її.

Credit365

20000 грн. Credit365 позичає за зниженою денною процентною ставкою 0,70%. Щоб компанія зайняла вам грошові кошти, слід спочатку на кредитному калькуляторі вибрати параметри та натиснути «Оформити кредит». Далі потрібно вказати адресу електронної скриньки,  телефонний номер, на який прийде смс з перевірочним кодом для входу в особистий кабінет.

Потім заповніть онлайн-заявку, погодившись з правилами видачі позики. Наступний етап полягає в верифікації карти. Потрібно уважно вивчити кредитний договір і «Прийняти умови». З цього моменту заявка буде відправлена ​​на розгляд. Як тільки її схвалять, на телефон пришлють повідомлення. Можна перевіряти зарахування позики на картку.

Заповнити онлайн-заявку на позику в Кредит365 >

На завершення

Позика на 30 днів

Зрозуміло, мікропозик на місяць пропонується отримати й в інших українських МФО. Але ми вибрали для вас з метою спростити пошуки ті організації, які зазвичай розглядають прохання людей без відмови, надають послуги за спрощеною схемою та на взаємовигідних умовах.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Немає оцінок)
5 МФО, в яких можна швидко взяти позику на 30 днів по онлайн-заявціLoading...