6 кращих МФО, в яких можна взяти позику на картку банку онлайн

Реклама

Позика на картку сьогодні є найбільш популярним і доступним способом отримання грошей на невідкладні потреби. Це дуже зручно, до того ж, МФО не так прискіпливі до позичальників. Сама процедура забирає мінімум часу й проводиться виключно дистанційно. Більш того, даний вид кредитування вигідніше звичайного банківського кредиту.

МФОСумаТермінСтавка
ШвидкоГрошідо 10000 гривеньдо 14 днів2% в день
Ваша Готiвочкадо 7000 гривеньдо 16 дніввід 0,01% в день
Moneyveoдо 15000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
БИСТРОЗАЙМ UAдо 10000 гривеньдо 65 дніввід 1,40% в день
CreditUPдо 7000 гривеньдо 30 днів1,90% в день
Top Creditдо 15000 гривеньдо погашення1,90% в день

Причини оформити мікропозик на картку в ШвидкоГроші

Мікрофінансова організація ШвидкоГроші пропонує взяти кредит в розмірі 400-10000 грн. Денна процентна ставка буде залежати від параметрів позики. Але вона не перевищує 2%. Компанія видає мікрокредити на картку, а також готівкою за допомогою відділень. Кредитування короткострокове – від 3 до 14 днів. Гроші можна отримати за 20 хвилин. Оформлення онлайн-позики здійснюється в 3 етапи: реєстрація, заповнення заявки, підписання електронного договору після схвалення анкети.

ШвидкоГроші

Є кілька причин, чому співпраця з ШвидкоГроші стане приємним:

 • великий досвід роботи на українському ринку мікрокредитування;
 • наявність широкої мережі офісів по всій Україні;
 • можливість дострокового погашення заборгованості;
 • відстрочка платежу, необмежена кількість пролонгацій;
 • скорочений час на видачу коштів при повторному зверненні;
 • захист персональних даних;
 • прозорість умов, відсутність додаткових комісійних зборів;
 • надання послуг працюючим неофіційно;
 • надання мікрокредиту особам, у яких є непогашені позики в інших МФО.

Вимоги до позичальників нежорсткі. Гроші в борг на картку можуть брати українські громадяни, вік яких не менше 18 років. Максимальний вік 60 років. У клієнтів організації повинні бути: паспорт, ідентифікаційний код, постійний дохід. Також знадобляться: електронна скринька, мобільний телефон. ШвидкоГроші не обслуговує жителів Луганської та Донецької областей, Криму.

Хто може отримати позику на картку в Ваша Готiвочка

Від 200 до 7000 грн. займає Ваша Готiвочка. Позикові кошти необхідно повернути за 1-16 днів. У МФО високий відсоток підтвердження заявок. Тому є велика ймовірність того, що вам буде видана позика цілодобово без відмови. Навіть погана кредитна історія не стане на заваді. Вартість користування грошима становить 2% в день (перший мікрокредит оцінений в 0,01% за день). Якщо позичальникові буде недостатньо 16 днів для повернення боргу, він має право пролонгувати його.

Ваша Готівочка

Ваша Готiвочка позичає гроші на картку та готівкою. Швидка позика зараховується протягом 2 хвилин після отримання позитивного рішення. Клієнтами компанії є люди з громадянством України, паспортом та ІПН. За віком потрібно відповідати кордонам – 18-70 років. Рішення про те, чи надавати позику на картку, виноситься в залежності від правильності й достовірності зазначених вами персональних даних.

Швидкий спосіб отримати позику в Moneyveo

Якщо ви оформите перший онлайн-кредит в Манівео, зможете отримати в борг 4000 грн. за мізерною вартістю 0,01% в день. Коли людині необхідна велика сума, МФО дозволяє взяти не більше 15000 грн. Тоді денна ставка буде 1,70%. Учасники, які беруть участь у програмі лояльності, отримують знижку 50%. Термін кредитування варіюється в межах 1-30 днів.

Кожному позичальнику дається можливість продовження договору до 2 місяців і більше. Кількість пролонгацій необмежена. Оптимальний час на видачу позики не перевищує 10 хвилин. Після схвалення заявки кошти надходять на картку моментально. При отриманні грошей готівкою приходять до відділення.

Moneyveo

У Moneyveo ви не знайдете додаткових комісій і платежів. Вся інформація про кредити відкрита і доступна до вивчення відразу. За дострокове погашення також не доведеться доплачувати. Вимоги до позичальників такі:

 • наявність банківської картки;
 • відповідність віковому цензу 18-90 років;
 • електронна скринька та телефон.

Клієнти організації беруть позики по паспорту та ІПН, інші документи не потрібні. Манівео не дивиться на статус осіб, які звернулися за фінансовою допомогою. Тому на неї можуть розраховувати: учні ВНЗ, безробітні, пенсіонери, мами в декреті і т.п. Прострочення, зіпсована кредитна історія – не проблема для кредитування. Гроші видають без перевірок, дзвінків.

Якого розміру видає кредит на картку БИСТРОЗАЙМ

Ще одним гравцем на українському фінансовому ринку є БИСТРОЗАЙМ. Організація також цілодобово надає термінові онлайн-кредити. Користуватися позиковими коштами дозволяється протягом 1-65 днів, сплачуючи за них 1,40% на добу. Але період понад 30 днів пропонується тільки повторним клієнтам. Гроші нараховуються на картку будь-якого банку. А якщо вам потрібна готівка, доведеться звернутися в касу найближчого відділення.

Перші клієнти обслуговуються протягом 20 хвилин, регулярні позичальники – 3 хвилин. Імовірність схвалення заявки досягає 90%. Мінімальна величина позики – 300 грн., верхня межа – 10 000 грн. Взяти її можуть особи, у яких є паспорт і код. Не треба повідомляти компанії, для яких цілей вам потрібні гроші, збирати купу довідок, кликати поручителів.

БИСТРОЗАЙМ

Громадянам України МФО позичає кошти без забезпечення. Кредит дається тим, кому виповнилося 18-75 років. Це можуть бути: студенти, працівники за наймом, військові, домогосподарки та інші верстви населення, які володіють постійним доходом, мобільним. У БИСТРОЗАЙМа постійно з’являються знижки, акції та інші спеціальні пропозиції. Особи, які звернулися вперше, нічого не платять за користування позикою.

Переваг у кредитора багато. Ось деякі з них:

 • оплачуються тільки фактичні дні користування мікрокредитом;
 • опція часткового і дострокового погашення;
 • наявність програм лояльності;
 • більше 4 варіантів повернення заборгованості;
 • простота укладання угоди;
 • пролонгація та можливість взяти позику позичальникам з поганою кредитною історією.

Кращі пропозиції від CreditUP

Ні чим не гірше вищезазначених МФО CreditUP. Це компанія, яка видає короткострокові моментальні позики на банківську картку. Вона в значній мірі відрізняється від банківських установ, оскільки дозволяє оформляти мікрокредити в будь-який час року та доби. Крім цілодобової видачі позик, CreditUP не примушує позичальників до особистої присутності. Тобто отримати кошти ви зможете, не виходячи з дому.

Не потрібні:

 • різні виписки, довідки про доходи;
 • порука та заставне майно;
 • ідеальний кредитний рейтинг.

КредітАП

Організація проявляє високу лояльність до своїх клієнтів, відповідаючи по заявці за 8 секунд. З розумінням тут ставляться і до стану кредитної історії. Підписати договір з МФО може кожен, хто проживає і зареєстрований в Україні, має ідентифікаційний код, документ, що засвідчує особу. До обов’язкових вимог ще відносяться: відсутність істотних прострочень, вік 18-60 років.

CreditUP компенсує частину витрат бонусами. Ви не будуть передзвонювати, щоб перерахувати на картку займ. Позикодавець позичає до 7000 грн., першим клієнтам – до 3500 грн. Послуга надається громадянам, у яких є поточні кредити. Але кілька позик одночасно брати не можна. Пролонгація стандартного терміну (1-30 днів) здійснюється необмежену кількість разів. Щоденна плата за обслуговування мікрокредиту – 1,90%. Для постійних клієнтів у компанії є кілька пропозицій.

Кращі онлайн-позики:

 • «Будь здоров» – 1400 грн. на 12 днів (переплата 250 грн.);
 • «Класні вихідні» – 700 грн. на 4 доби (комісія 30 грн.);
 • «13-а зарплата» – 2000 грн. на 2 тижні (переплата 450 грн.);
 • «Нічні мисливці» – 1000 грн. на 7 днів (переплата 120 грн.);
 • «Студентська» – 900 грн. на 8 днів (переплата 120 грн.);
 • «Ремонт без турбот» – 1700 грн. на 11 днів (переплата 270 грн.);
 • «Люблю свято» – 2500 грн. на тиждень (переплата 290 грн.).

Позики-онлайн в Top Credit

Фінансовим помічником українців може стати сервіс Top Credit, який надає в борг не більше 15000 грн. за ставкою 1,90% в день. Кредит видається мінімум на 65 днів. Кінцева дата повернення – до виконання позичальником своїх зобов’язань. 15 хвилин приділяється прийняттю рішення. Після цього гроші відразу будуть вашими. Вони перераховуються на банківську картку (соціальну/дебетову/кредитну).

Інших способів фінансування немає. Допускається пролонгація, часткове погашення або дострокове. Щоб отримати позику в Top Credit, необхідно використовувати ПК або інший портативний пристрій з виходом в інтернет. На офіційному сайті компанії обов’язково заповнюється форма персональною інформацією. Крім цього відправляються скани ІПН і паспорта.

Найпопулярніший кредит

На наступному етапі людина, що бажає отримати онлайн позику, повинен буде підтвердити, що він – не робот, а реальна особистість. З цією метою прийде повідомлення на телефон, в ньому ви побачите код, який введете в спеціальне поле. Ваша заявка буде оброблена найближчим часом. У розділі «Підтвердження умов» клієнту слід вказати термін і суму кредиту, потім додати картку.

Результатом стане підтвердження кредитного договору в особистому кабінеті. У числі клієнтів МФО чимало осіб, для яких кредитування в банках та інших компаніях не представляється можливим. Тому не хвилюйтеся, якщо у вас немає постійного місця роботи або неофіційне працевлаштування. Top Credit йде на зустріч і таким категоріям громадян. Головне, щоб ваш вік був старше 18 років і не більше 70-ти. Новачкам покладається сума, що не перевищує 3000 грн.

В підсумку

Позика на карту банку онлайн

Позика на картку має масу позитивних сторін. По-перше, це швидке проведення операції з отримання позикових коштів. По-друге, кредитування проводиться без відвідування офісів мікрофінансових організацій. По-третє, немає вимог щодо виду картки. Зазвичай обслуговуються і ощадні, і кредитні, і зарплатні. Але одне правило все-таки є – карта повинна підтримуватися однією з платіжних систем: Visa або MasterCard.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
6 кращих МФО, в яких можна взяти позику на картку банку онлайнLoading...