3 кращих МФО, щоб взяти позику на тривалий термін онлайн

Реклама

Раніше мікрокредитування здійснювалося на період, що не перевищує 30 днів. Сьогодні ж МФО надають можливість отримати позику на тривалий термін. Однак їх як і раніше можна порахувати на пальцях. Найнадійніші ми наведемо в даній вибірці. Але попереджаємо відразу, довгостроковий кредит доступний тільки повторним клієнтам. Тому, якщо ви користувалися раніше послугами нижчезгаданих компаній, вони з радістю нададуть фінансову допомогу більш ніж на місяць.

МФОСумаТермінставка
ТОП Кредит Лідердо 15 000 гривеньдо повного погашення1,90% в день
БИСТРОЗАЙМ UAдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 1,40% в день
КЛТ Кредитдо 10 000 гривеньдо 65 днів1,62% в день

Під яку ставку ТОП Кредит видає позики на тривалий термін онлайн

ТОП Кредит є одним з лідерів по експрес-кредитуванню. Компанія гарантує видачу кредитних коштів протягом 15 хвилин. Для цього вам не потрібно буде виходити з дому, достатньо мати доступ в інтернет. Мікрокредит перераховується на банківську картку. Крім картки й виходу у всесвітню мережу, позичальникові знадобляться:

  • паспорт;
  • ІСН;
  • мобільний телефон.

Логотип МФО ТОП Кредит

З обов’язкових вимог також виділяють: українське громадянство, вік в рамках 18-70 років. ТОП Кредит позичає до 15 тис. грн. Видаються позики на довгий термін від 65 днів до повного виконання клієнтом своїх боргових зобов’язань. Клиєнту дозволяється користуватися грошима необмежений період часу, якщо кожні 10 днів він буде за це платити відсотки по 1,90% на добу.

Миттєву позику на тривалий термін може взяти людина, яка не має постійної або офіційної роботи. Довідку про доходи пред’являти не потрібно. Немає необхідності в заставі, поруці . Головне, правильно заповнити онлайн-анкету, відправити скани документів та підтвердити номер телефону. Оформити позику може навіть володар поганої кредитної історії, тому що організація не розглядає її як важливий критерій. Дострокове й часткове погашення здійснюється без комісії.

Хто може отримати позику на тривалий термін у Бистрозаймі

Постійним клієнтам Бистрозайм пропонує онлайн позики на тривалий термін до 65 днів, в той час, як перші боржники зобов’язані повернути кошти за 30 діб. При цьому МФО позичає від 300 до 10 тис. грн. Щоденна ставка досягає 2%. Велику позику можна отримати 2 способами: на картку та в відділенні. У першому випадку слід ввести дані в заявку, вказавши номер картки.

Картинка з логотипом МФО Бістрозайм

Вердикт Бистрозайм озвучить за 20 хвилин. А при повторному зверненні весь процес не забере більше 5 хвилин. Кредит готівкою видається в касі одного з офісів. Послуги надаються 7 днів на тиждень, в денний/нічний час. Є різноманітні програми лояльності. Передбачені:

  • дострокове погашення;
  • часткове повернення.

Взяти позику на тривалий термін можуть особи віком 18-75 років. Обов’язкові вимоги – громадянство, документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код. Без відмови, перевірок обслуговуються чоловіки та жінки будь-якого регіону проживання.

Довгострокова позика призначена для громадян, які мають постійний заробіток. Перший кредит дають під 0%. Регулярно з’являються акційні пропозиції. Забезпечення для отримання фінансової допомоги не потрібно. У числі клієнтів Бистрозайма зустрічаються: студенти, приватні підприємці, пенсіонери, домогосподарки та ін. Особи, котрі підписують договір вперше, не можуть позичити більше 6 тис. грн.

Чи можна оформити велику позику на тривалий термін в КЛТ Кредит

КЛТ Кредит аналогічно попереднім компаніям веде діяльність по інтернет-кредитуванню, даючи в борг до 10 тис. грн. на 65 днів. Це досить великі позики на тривалий термін, з огляду на те, що за умовами більшості сервісів, потрібно повернути вже через місяць 5-7 тис. грн. Вікове обмеження –  18 років. Значить, молоді люди мають можливість співпрацювати з даною МФО.

Фото логотипу МФО КЛТ Кредит

Однак перші клієнти не можуть отримати відразу всю суму. Спочатку їм позичають не більше 2,5 тис. грн., зате за зниженою щоденною вартістю 0,80%. При повторних зверненнях позика на картку на тривалий термін надається зі знижками. Програмою лояльності передбачено 25-50%.

Стандартна ставка 1,62% – це ще одна перевага компанії, оскільки в основному подібного роду організації встановлюють вартість позики, рівну 2%. На розгляд заявки та отримання позики витрачається не більше 10 хвилин. Не вимагає КЛТ Кредит додаткових документів, крім паспорта та ідентифікаційного коду.

Звати поручителів і пред’являти заставу – зайві дії. Немає ніяких прихованих комісій. Договір на кредит на тривалий термін підписується виключно онлайн. Відсоток схвалення не менше 43%. Послуги надаються цілодобово 7 днів на тиждень. При бажанні позичальник може достроково погасити заборгованість.

Сервіс фінансує клієнтів віком не страше 75 років з: українським громадянством, стабільним заробітком, телефоном, банківською карткою. Кредитна історія та анкетні дані – вирішальні чинники для винесення позитивного рішення. Тому довгостроковий займ схвалюють тим, у кого кредитний рейтинг вище. Позичальникам з простроченням надійде відмова.

На замітку

Позика на тривалий термін онлайн

Якщо ви хочете взяти повторну позику, але в МФО раніше не зверталися, можна спробувати вийти з положення таким чином: отримати перший кредит на мінімальний термін і погасити його. Тоді ви при мінімальних втратах станете постійним клієнтом, вам буде доступна довгострокова позика. Пояснимо на прикладі. Припустимо, ви берете у Бистрозаймі мікрокредит на 7 днів сумою 300 гривень під 2%. За цей тиждень переплата складе всього 42 грн. Разом з позиковими засобами ви платите цю суму. Кредит буде закритий, отже, можна оформляти новий, але вже на довгий термін.

<div style=”text-align: center;”><big>
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
3 кращих МФО, щоб взяти позику на тривалий термін онлайнLoading...