5 кращих МФО, в яких можна взяти позику на тиждень онлайн

Реклама

Позика на тиждень – це вид короткострокового та платного фінансування, яким сьогодні користується чимале число українців, оскільки він допомагає «дотягнути» до получки, придбати необхідний товар, а також вирішити ряд інших питань, пов’язаних з грошима. За такою допомогою звертаються в МФО, готові надати цю послугу на визначених умовах і, в більшості випадків, навіть особам з поганою кредитною історією, тимчасово безробітним та іншим категоріям громадян, яким зазвичай відмовляють в банках.

МФОСумаТермінСтавка
ШвидкоГрошідо 10 000 гривеньдо 14 дніввід 2% в день
Манівеодо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
КредитПлюсдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,90% в день
КредитКассадо 10 000 гривеньдо 27 дніввід 0,01% в день
Мілоандо 12 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Особливості кредитування в ШвидкоГроші

На невеликий проміжок часу взяти кредит онлайн в Україні можна у компанії ШвидкоГроші. Вона позичає 600-10000 грн. Повернути кошти клієнт зобов’язується за 3-14 днів. При цьому щоденна плата за користування ними становить 2%. Організація виручає людей, які не мають довідку про доходи та гарну КІ. Для неї важливо, щоб ви були працевлаштовані.

ШвидкоГроші

ШвидкоГроші дає можливість не тільки оформити позику на тиждень через онлайн-сервіс, а й звернутися за послугою в будь-який з 200 офісів. Процедура триває не більше 20 хвилин і проходить без бюрократичної тяганини. У кожного боржника є право скористатися опцією пролонгації позики. Щоб заповнити та відправити онлайн-заявку, потрібні ІПН, паспорт. Якщо ви будете звертатися повторно, кредитний ліміт збільшиться, а на оформлення піде ще менше часу – близько 5 хвилин.

Гроші надходять на картку будь-якого банку, а у відділенні – готівкою. Позичальником може виступати українець у віці 18-60 років. Йому немає потреби в пошуку поручителів, застави. При достроковому поверненні МФО перераховує відсотки, що дозволяє одержувачеві позики заощадити. ШвидкоГроші гарантує абсолютну конфіденційність.

Кому Манівео видає позику на тиждень

Moneyveo є однією з найпопулярніших компаній, які надають позику онлайн на картку в Україні. Вона користується попитом, оскільки дає в борг до 15 тис. грн., а при першому запозиченні на суму, що не перевищує 4 тис. грн., стягує з клієнта лише 0,01% в день. При вторинному кредитуванні денна вартість позики досягне 1,70%. Сервіс обробляє онлайн-заявки цілодобово.

Маніве

Для МФО характерні:

 • мінімальні вимоги щодо документів – паспорт та код;
 • високий рівень лояльності до постійних клієнтів – знижки, різні вигідні кредитні програми;
 • укладення угоди з безробітними, студентами, самозайнятими особами, пенсіонерами, особами, у котрих кредитна історія бездоганна;
 • обслуговування громадян України з 18 років до 90 років;
 • можливість пролонгації кредиту необмежену кількість разів.

Отримати швидку позику можна без ретельних перевірок, поруки, дзвінків, а також, практично без відмови. Щоб зареєструватися на сайті та заповнити анкету, знадобиться всього 15 хвилин. А рішення надходить моментально. Сервіс доступний для користування з будь-якого пристрою. Отриманий займ на 7 днів або місяць погашається через термінали, банківські відділення, особистий кабінет.

Як взяти кредит в КредитПлюс

Ще одним зручним і оперативним сервісом, що видає мікрокредити в Україні, є CreditPlus. Він допоможе вам фінансово, незважаючи на цілі, для яких необхідні гроші. Позикові кошти надаються онлайн, тому відвідувати офіс організації не варто. Зайняти у КредитПлюс дозволяється від 500 до 10 тис. грн. Але перше звернення обмежено 4 тис. грн. Зате в такому випадку відсотки не будуть більше 0,90% в день.

КредітПлюс

А ось позичальники, які в черговий раз збираються підписати договір, повинні за позику кожен день платити 1,80%. Позичальник кредитується на термін від 3 до 30 днів. Йому треба мати: український паспорт, ІПН, телефон, електронну скриньку, вік старше 18 років, але не більше 65-ти, та проживати в будь-якому регіоні країни, крім зони АТО, Криму. Дозволяється погашати кредит достроково або його пролонгувати, якщо людина не здатна вчасно повернути заборгованість.

Щоб отримати позику на тиждень на картку, слід пройти 4 стандартних етапи:

 • відвідати сайт організації, визначитися з умовами, вдавшись до кредитного калькулятора;
 • зареєструватися, ввівши ПІБ, контактний телефон та інші персональні дані;
 • верифікувати картку;
 • підтвердити заявку та дочекатися відповіді, яка надійде повідомленням на мобільний/листом на електронну скриньку.

Під яку ставку КредитКасса надає позики в Україні

Щоб не втрачати часу на очікування грошей в борг, рекомендується розглянути такий варіант взаємовигідного співробітництва, який пропонує КредитКасса. Компанія запевняє у відсутності прихованих додаткових комісій і несподіваних платежів, що свідчить про прозорість умов кредитування. Вона допоможе вам отримати кредит на банківську картку за 8 хвилин.

КредітКасса

Для цього не потрібно буде виходити з дому, пред’являти стос попередньо зібраних довідок, викликати поручителів. Позики видаються без заставного забезпечення. Максимальна сума до видачі – 10000 грн., мінімальна – 400 грн. Новачки не можуть взяти більше 7 тис. грн. Відсотки при цьому рівні 0,01% на добу. Щоб оформити кредит на тиждень, необхідно:

 • бути громадянином України;
 • досягти повноліття;
 • володіти паспортом, ідентифікаційним кодом (оригіналами);
 • мати картку, електронну скриньку та мобільний.

У CreditKasa фіксована ставка. Кожен день вона нараховується в розмірі 2%. МФО не обслуговує осіб, які старші 60 років. Рід діяльності позичальника не має значення. Ви можете навіть працювати на себе або бути влаштованим неофіційно. Примітно, що організація лояльно ставиться до осіб, у яких вже є поточні позики в інших кредитно-фінансових установах.

Що потрібно, щоб отримати позику в Miloan

Як і ряд інших фінансових організацій, Miloan працює 24/7. Таким чином, клієнти компанії можуть взяти в борг у будь-який час, не дивлячись на свята та вихідні дні. Конкурувати з іншими сервісами онлайн-кредитування молодий організації вдається за рахунок програм лояльності, акцій, знижок. Коли послуга надається вперше, мікропозик оцінюється в 0,01% в день, а потім – по 1,70% і вище.

мільйони

Miloan видає кошти на картку. Нові позичальники беруть не більше 5 тис. грн. Регулярним клієнтам стає доступною сума 12 тис. грн. Ви можете взяти кредит на кілька тижнів, максимум на 30 днів. Оформлення позики здійснюється без:

 • застави;
 • поручителів;
 • довідок і виписок;
 • підтвердження платоспроможності.

Для співпраці з Мілоан потрібні: наявність паспорта та коду, відповідність вимогам за віком (18-65 років), українське громадянство. Позика на тиждень схвалюється навіть особам, у яких кредитна історія зіпсована. Отримати гроші можна тільки після заповнення короткої анкети та підписання електронного договору, але вже в день звернення. Вам нададуть послугу, якщо є інші кредити, але заборгованість невелика.

На завершення

Позика на тиждень

Судячи з ймовірності схвалення, вимог і умов кредитування, це, мабуть, кращі пропозиції. Однак кожна МФО має право без пояснення причин відхилити вашу заявку. І якщо так сталося, в першу чергу подивіться, чи не припустилися ви помилки при заповненні. Зазвичай саме це є причиною відмови і, як наслідок, негативних відгуків. При відсутності помилок спробуйте повторно відправити анкету. Іноді бувають збої в роботі сервісів.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 4.50 out of 5)
5 кращих МФО, в яких можна взяти позику на тиждень онлайнLoading...