5 МФО, в яких можна взяти позику під низький відсоток онлайн

Реклама

Читати статтю на російській мовіНіхто не стане за власним бажанням переплачувати за споживчі кредити або позики. Це робиться вимушено, оскільки такі умови банків і фінансових компаній. Через відсутності коштів, людині доводиться миритися з цим. Але очевидно ж, раз у неї немає грошей, то й платити багато за надану послугу буде накладно. Добре, що є МФО, які розуміють це, і дають позику під низький відсоток.

МФОСумаТермінСтавкаОформлення
Динеродо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
СС Лоундо 10 000 гривеньдо 29 днів1,33% в деньонлайн
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 35 дніввід 0,01% в деньонлайн
SOSCREDITдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
Манівеодо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн

Як взяти кредит в Дінеро, та скільки це буде коштувати

Першу позику в Dinero раніше давали до 4 тис. грн. і без відсотків. Нині можлива сума збільшена до 10 тис. грн. Щоб підписати договір з МФО, немає необхідності підтверджувати платоспроможність, збирати купу довідок. З документів достатньо пред’явити паспорт і ІПН. Їх і анкету перевіряють недовго, після чого незабаром надходить вердикт. Якщо він позитивний, кошти моментально перераховують на картки будь-яких банків України.

Фото з логотипом Дінер

Дінеро пропонує найнижчі відсотки при повторному зверненні – 0,65-1,13% в день. Позичальник – це повнолітній громадянин України, що не допускав в минулому серйозних прострочень. Позику надають на 7-30 днів. Термін може бути подовжений на той же період. Погана кредитна історія не стане причиною для відмови. Заповніть онлайн-заявку, верифікуйте картку, дочекайтеся рішення, підпишіть договір і отримаєте гроші.

Оформити онлайн-заявку на позику в Дінеро >

Запозичення грошей в СС Лоун за низькою ставкою

Звернувшись в Ccloan, ви маєте можливість взяти в борг до 10 000 гривень з щоденною платою за 1,33% на термін від 5 до 29 днів. Також ця компанія належить до тих, хто дає безвідсотковий кредит в Україні першим клієнтам. Мабуть, у неї одні з найнижчих ставок. Але є ще переваги в кредитуванні у СС Лоун:

  • не потрібно повідомляти мету отримання позикових коштів;
  • немає потреби в наданні застави, пошуку поручителів;
  • відсутні додаткові комісії;
  • прийнятно дострокове погашення;
  • заявки обробляються в прискореному режимі;
  • пред’являється мінімальний пакет документів (паспорт і код).

Логотип СС Лоун

Позика під низький відсоток пропонується з переказом на карту особам, які досягли 20-річчя. Це повинні бути українські громадяни, які мають телефон, пройшли реєстрацію на сайті МФО. Онлайн кредит можна отримати у зручний час, в тому числі в вихідні. При необхідності його пролонгують на 29 днів.

Оформити онлайн-заявку на позику в СС Лоун >

Позики онлайн на карту в MyCredit: умови отримання

У МайКредит ставка дещо більше, але якщо порівнювати її з відсотками конкурентів, перевагу слід віддати даній організації. Вона за 20 хвилин переводить на картку 100-10000 грн. Повернути гроші позичальник зобов’язується протягом 35 днів. Вартість послуги складає 1,60% в день. Також тут новачкам в розмірі 3 тис. грн. видають позики під низькі відсотки – 0,01% на добу.

Картинка з логотипом МФО Майкредіт

Щоб співпрацювати з MyCredit, потрібно бути повнолітнім, дієздатним громадянином України, мати банківську картку, паспорт і ідентифікаційний код, контактний номер телефону, подати заявку. МФО відрізняється високим відсотком схвалення. Завдяки ній постійні клієнти обслуговуються за 20% знижкою й отримують кешбек. Процедура оформлення настільки спрощена, що людині не доведеться навіть сканувати документи.

Робота сервісу ведеться цілодобово. Є можливість відстрочити платіж на 3 дні без пені та штрафів. Допускається пролонгація й дострокове погашення. Діяльність МайКредит орієнтована на широке коло осіб. Тому швидкі позики під низькі відсотки отримують люди, що:

Подати онлайн-заявку на позику в МайКредит >

Чи можна оформити позику під низький відсоток в СОС Кредит

Досить низький відсоток і у СОС Кредит. Організація кредитує осіб під 1,60% в день. Позикові кошти надають по паспорту, ІПН на 30 днів і менше. Вони перераховуються на будь-які картки, відкриті в українських банках, в тому числі на кредитні карти. Рішення виноситься автоматично. Не потрібні: довідки про доходи, візити в офіс МФО, поручителі та інше забезпечення повернення боргу.

Картинка з логотипом Соскредіт

Наявність програм лояльності дозволяє постійним клієнтам позичати гроші по знижці 50%. До 3 тис. грн. ви можете взяти на 10 діб під найнижчі відсотки (0,01% на добу), якщо в перший раз просите про фінансову допомогу і є повнолітнім. Продовження терміну кредитного договору здійснюється на тиждень-два або місяць. Дострокове погашення можна здійснити без обмежень і комісійних зборів. У SOS CREDIT звертаються люди в будь-який час і при зіпсованої КІ. Доп. інформація про позики знаходиться на офіційному сайті.

Надіслати онлайн-заявку на позику в СОС Кредит >

На яку суму видається позика під низький відсоток в Манівео

Манівео – це мікрофінансова організація, яка без бюрократичних зволікань надає на 30 днів 50-15000 грн. Початкова позика передбачає щоденну плату 0,01% та максимальний розмір 4 тис. грн. При повторних мікрокредитах умови дещо інші. Це не тільки підвищена сума кредитування, а й процентна ставка 1,70% в день. Компанія обслуговує миттєво.

Логотип Moneyveo

Вона вимагає з майбутнього позичальника наявності: інтернету, паспорта, ідентифікаційного коду, електронної скриньки, телефону. Вік повинен бути від 18 років. Українці, які регулярно займають у Манівео, отримують знижки на ставку, беруть участь в акціях. Якщо людина не встигає повернути кредит готівкою, сервіс, що функціонує в режимі 24/7, включає пролонгацію.

Заповнити онлайн-заявку на позику в Манівео >

В підсумку

Займ под низкий процент - картинка

Завдяки вищезгаданим МФО кожна людина, у якої погіршився матеріальний стан, може швидко зайняти гроші на вигідних умовах та ще й онлайн. Хоча, як правило, послуги фінансових компаній виходять дорожче, ніж банківські. Але які б привабливі тарифи вам не пропонували, будьте уважні при підписанні кредитного договору.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Немає оцінок)
5 МФО, в яких можна взяти позику під низький відсоток онлайнLoading...