5 МФО, в яких можна взяти позику під низький відсоток онлайн

Реклама

Ніхто не стане за власним бажанням переплачувати за споживчі кредити або позики. Це робиться вимушено, оскільки такі умови банків і фінансових компаній. Через відсутності коштів, людині доводиться миритися з цим. Але очевидно ж, раз у неї немає грошей, то й платити багато за надану послугу буде накладно. Добре, що є МФО, які розуміють це, і дають позику під низький відсоток.

МФОСумаТермінСтавка
Динеродо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
СС Лоундо 10 000 гривеньдо 29 днів1,33% в день
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 35 дніввід 0,01% в день
SOSCREDITдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Манівеодо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Як взяти кредит в Дінеро, та скільки це буде коштувати

Першу позику в Dinero раніше давали до 4 тис. грн. і без відсотків. Нині можлива сума збільшена до 10 тис. грн. Щоб підписати договір з МФО, немає необхідності підтверджувати платоспроможність, збирати купу довідок. З документів достатньо пред’явити паспорт і ІПН. Їх і анкету перевіряють недовго, після чого незабаром надходить вердикт. Якщо він позитивний, кошти моментально перераховують на картки будь-яких банків України.

Фото з логотипом Дінер

Дінеро пропонує найнижчі відсотки при повторному зверненні – 0,65-1,13% в день. Позичальник – це повнолітній громадянин України, що не допускав в минулому серйозних прострочень. Позику надають на 7-30 днів. Термін може бути подовжений на той же період. Погана кредитна історія не стане причиною для відмови. Заповніть онлайн-заявку, верифікуйте картку, дочекайтеся рішення, підпишіть договір і отримаєте гроші.

Запозичення грошей в СС Лоун за низькою ставкою

Звернувшись в Ccloan, ви маєте можливість взяти в борг до 10 000 гривень з щоденною платою за 1,33% на термін від 5 до 29 днів. Також ця компанія належить до тих, хто дає безвідсотковий кредит в Україні першим клієнтам. Мабуть, у неї одні з найнижчих ставок. Але є ще переваги в кредитуванні у СС Лоун:

 • не потрібно повідомляти мету отримання позикових коштів;
 • немає потреби в наданні застави, пошуку поручителів;
 • відсутні додаткові комісії;
 • прийнятно дострокове погашення;
 • заявки обробляються в прискореному режимі;
 • пред’являється мінімальний пакет документів (паспорт і код).

Логотип СС Лоун

Позика під низький відсоток пропонується з переказом на карту особам, які досягли 20-річчя. Це повинні бути українські громадяни, які мають телефон, пройшли реєстрацію на сайті МФО. Онлайн кредит можна отримати у зручний час, в тому числі в вихідні. При необхідності його пролонгують на 29 днів.

Позики онлайн на карту в MyCredit: умови отримання

У МайКредит ставка дещо більше, але якщо порівнювати її з відсотками конкурентів, перевагу слід віддати даній організації. Вона за 20 хвилин переводить на картку 100-10000 грн. Повернути гроші позичальник зобов’язується протягом 35 днів. Вартість послуги складає 1,60% в день. Також тут новачкам в розмірі 3 тис. грн. видають позики під низькі відсотки – 0,01% на добу.

Картинка з логотипом МФО Майкредіт

Щоб співпрацювати з MyCredit, потрібно бути повнолітнім, дієздатним громадянином України, мати банківську картку, паспорт і ідентифікаційний код, контактний номер телефону, подати заявку. МФО відрізняється високим відсотком схвалення. Завдяки ній постійні клієнти обслуговуються за 20% знижкою й отримують кешбек. Процедура оформлення настільки спрощена, що людині не доведеться навіть сканувати документи.

Робота сервісу ведеться цілодобово. Є можливість відстрочити платіж на 3 дні без пені та штрафів. Допускається пролонгація й дострокове погашення. Діяльність МайКредит орієнтована на широке коло осіб. Тому швидкі позики під низькі відсотки отримують люди, що:

 • володіють поганою кредитною історією;
 • працюють неофіційно;
 • пенсіонери;
 • студенти з 18 років;
 • інваліди та ін.

Чи можна оформити позику під низький відсоток в СОС Кредит

Досить низький відсоток і у СОС Кредит. Організація кредитує осіб під 1,60% в день. Позикові кошти надають по паспорту, ІПН на 30 днів і менше. Вони перераховуються на будь-які картки, відкриті в українських банках, в тому числі на кредитні карти. Рішення виноситься автоматично. Не потрібні: довідки про доходи, візити в офіс МФО, поручителі та інше забезпечення повернення боргу.

Картинка з логотипом Соскредіт

Наявність програм лояльності дозволяє постійним клієнтам позичати гроші по знижці 50%. До 3 тис. грн. ви можете взяти на 10 діб під найнижчі відсотки (0,01% на добу), якщо в перший раз просите про фінансову допомогу і є повнолітнім. Продовження терміну кредитного договору здійснюється на тиждень-два або місяць. Дострокове погашення можна здійснити без обмежень і комісійних зборів. У SOS CREDIT звертаються люди в будь-який час і при зіпсованої КІ. Доп. інформація про позики знаходиться на офіційному сайті.

На яку суму видається позика під низький відсоток в Манівео

Манівео – це мікрофінансова організація, яка без бюрократичних зволікань надає на 30 днів 50-15000 грн. Початкова позика передбачає щоденну плату 0,01% та максимальний розмір 4 тис. грн. При повторних мікрокредитах умови дещо інші. Це не тільки підвищена сума кредитування, а й процентна ставка 1,70% в день. Компанія обслуговує миттєво.

Логотип Moneyveo

Вона вимагає з майбутнього позичальника наявності: інтернету, паспорта, ідентифікаційного коду, електронної скриньки, телефону. Вік повинен бути від 18 років. Українці, які регулярно займають у Манівео, отримують знижки на ставку, беруть участь в акціях. Якщо людина не встигає повернути кредит готівкою, сервіс, що функціонує в режимі 24/7, включає пролонгацію.

В підсумку

Займ под низкий процент - картинка

Завдяки вищезгаданим МФО кожна людина, у якої погіршився матеріальний стан, може швидко зайняти гроші на вигідних умовах та ще й онлайн. Хоча, як правило, послуги фінансових компаній виходять дорожче, ніж банківські. Але які б привабливі тарифи вам не пропонували, будьте уважні при підписанні кредитного договору.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 МФО, в яких можна взяти позику під низький відсоток онлайнLoading...