5 популярних МФО, де можна взяти позику по паспорту та ІПН онлайн

Реклама

Ніхто з нас не любить бігати по різних інстанціях і займатися збором довідок. Але коли потрібні гроші, й людина звертається в банк, бюрократичної тяганини не уникнути. До того ж, це затратно по часу, а потреба може бути терміновою. При зверненні в ломбарди та до приватних кредиторів виникнуть свої підводні камені. Але не потрібно опускати руки, адже українські МФО допомагають в подібних ситуаціях, надаючи позику по паспорту та ІПН. Якраз такі компанії ми наводимо в даній статті.

МФОЛімітТермінСтавка
Eurogroshiдо 10000 гривеньдо 30 дніввід 1,90% в день
Creditplusдо 10000 гривеньдо 30 дніввід 0,90% в день
Moneyveoдо 15000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Globalcreditдо 10000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
ШвидкоГрошідо 10000 гривеньдо 14 днів2% в день

Чи надає ЄвроГроші позики на картку по паспорту

Без додаткових документів, довгого очікування термінові гроші за паспортом ви можете зайняти в ЄвроГроші. Організація за 15 хвилин надасть на будь-яку картку українського банку кредит від 1000 до 10000 грн. Повністю розрахуватися по заборгованості позичальникові необхідно протягом 1-30 днів. Якщо він не буде встигати, можна необмежену кількість разів пролонгувати позику.

Вартість користування фіксована – 1,90% в день. Але постійним клієнтам покладається мікрокредит зі знижками. Покрокова інструкція отримання грошей наступна:

 • визначитеся з сумою та терміном;
 • заповніть анкетні дані;
 • верифікуйте картку;
 • дочекайтеся рішення;
 • при схваленні перевірте зарахування коштів.

Єврогроші

Позичальником ЄвроГроші стають особи, котрі зареєстровані та проживають в Україні, яким виповнилося 18 років , але не старше 65-ти. Крім паспорта їм буде потрібен ще ідентифікаційний код. Застава, порука – це зайве. Також не будуть питати довідку про доходи. Перш ніж звертатися в МФО, ви повинні знати, що новачкам вона дає в борг не більше 4000 грн.

На жаль, оформлення за телефоном не передбачено. Про результат обробки заявки клієнт дізнається в особистому кабінеті. Там же відображається статус позики. Для економії рекомендується повертати її достроково. Одночасно брати більше одного мікрокредиту не можна.

Чому багато оформляють позики по паспорту в Creditplus

Ще однією компанією, що спеціалізується на кредитуванні українських громадян, є Кредитплюс. Вона пропонує отримати в день звернення позикові кошти в розмірі 500-10000 грн. Позика діє протягом 3-30 днів. Гроші зараховуються на банківську картку протягом 15 хвилин. Першим клієнтам позичають не більше 4000 грн. Зате вони мають привілеї в плані зниженої ставки – 0,90% в день.

Creditplus

Постійним ж клієнтам доводиться платити щодня по 1,80%. Організація вимагає наявності: документа, що посвідчує особу, ІПН, заповненої онлайн-заявки. Взяти позику за паспортом можуть люди, які мають: громадянство України, вік 18-65 років, підключення до мережі, телефон, електронну скриньку. Переваги Creditplus полягають в таких аспектах:

 • можливість дострокового погашення заборгованості;
 • надання послуг громадянам без офіційного працевлаштування;
 • відсутність вимог щодо забезпечення;
 • невеликий відсоток відмови;
 • різноманітність способів повернення мікропозик та ін.

Як отримати позику по паспорту в Moneyveo

Манівео – це швидкий сервіс, завдяки якому жителі України мають можливість вирішити свої тимчасові матеріальні труднощі. Причому не потрібно приходити в офіс. Послуги МФО надає через інтернет. Грошові кошти дають власникам банківських карток. Щоб допомагати оперативно й в будь-який час доби, Moneyveo працює цілодобово.

Організація не примушує клієнтів до участі третіх осіб в якості поручителів. Вона не потребує в ваших довідках з місця роботи. Пропонуються прозорі умови співпраці, які відображені в договорі, та не припускають будь-яких прихованих платежів. Коли людина робить запит в компанію вперше, вона дозволяє взяти під 0,01% в день 4000 грн.

Moneyveo

Щоб уникнути прострочень і значних штрафів, необхідно повертати кошти протягом 1-30 днів. Постійним позичальникам надається фінансова допомога на платній основі розміром 15000 грн. При цьому денна ставка досягає 1,70%. Всім, хто хоче укласти угоду з МФО, доступні:

 • пролонгація;
 • дострокове погашення;
 • різні програми лояльності.

Позичальником виступає людина з українським громадянством, мобільним, картою. Мінімально допустимий вік – 18 років, верхня межа – 90 років. Щоб підписати кредитний договір з Манівео, потрібно спершу за рахунок калькулятора, розміщеного на головній сторінці, вибрати термін і суму. Потім тисніть на кнопку «Отримати гроші». Відкриється форма, куди треба внести інформацію про себе (стать, дату народження та ін).

Онлайн-заявка на позику заповнюється паспортними даними та ІПН. Після того, як ви закінчите оформлення анкети, доведеться верифікувати картку. Ще система попросить вас перевірити, чи правильно вказані всі відомості. Далі заявка відправляється на перевірку. Коли вона закінчиться, надсилають відповідь. Якщо вердикт позитивний, ви ознайомлюється та погоджуєтеся з умовами договору. Гроші «приходять» на картку моментально.

Чому Манівео?

Шанси отримати позику по паспорту вищі, ніж у ряду інших кредиторів, тому що виключений людський фактор при обробці анкет. Вся процедура покладається на автоматизовану систему. Сервіс ще гарантує захист ваших даних. Оскільки діяльність Moneyveo поширюється на всю країну, можна отримати позику в Києві та інших українських населених пунктах.

Чи дають в Globalcredit позику готівкою по паспорту

У Глобал Кредит прекрасно розуміють, що людина не завжди може підтвердити наявність постійного заробітку. Тому компанія не прискіплива до позичальників і надає позику по паспорту, ідентифікаційному коду. Вона не проводить ретельний відбір, кому її давати, а кому – ні. Головне, – відповідати вимогам Globalcredit:

 • 18-71 рік;
 • наявність джерела доходу;
 • діюча картка банку України;
 • мобільний, електронна скринька.

Globalcredit

Глобал Кредит надає послуги терміново. Ні довідка з місця роботи, ні поручителі, ні застава не потрібні. Особа може взяти позику по паспорту на картку або звернутися в одне з 70 відділень, щоб забрати готівку. На всю процедуру у вас піде не більше 15 хвилин. А постійні клієнти взагалі оформлюють миттєву позику за 1 хвилину.

Перший мікрокредит організація дає в розмірі 200-5000 грн. по щоденній вартості 0,01%. Наступний може досягати 10000 грн. Термін погашення заборгованості не перевищує 30 днів. Але якщо ви не будете встигати з поверненням коштів, онлайн-сервіс запропонує пролонгацію. Стандартна ставка 2%.

Швидка позика по паспорту в ШвидкоГроші

Якщо ви як і раніше перебуваєте в роздумах, де взяти в борг позикові кошти, рекомендуємо подивитися на умови кредитування ще однієї популярної МФО ШвидкоГроші. Позичальнику з поганою кредитною історією отримати мікропозик буде не так складно, як в інших кредитно-фінансових установах, оскільки дана компанія лояльно ставиться до таких категорій громадян.

Швидко Гроші

Вона обслуговує клієнтів через інтернет-сервіс і в відділеннях. Але кредит на карту видають тільки тим людям, які раніше в офісі підписували договір. Тобто такий спосіб видачі доступний при повторному зверненні. Гроші в позику по паспорту можна взяти на таких умовах:

 • без поруки та застави;
 • без довідки про доходи, копії трудової та інших документів, крім оригіналів паспорта громадянина України та коду;
 • розмір позики варіюється в межах 400-10000 грн.;
 • денна ставка еквівалентна 2% (річна 730%);
 • період повернення 1-14 днів;
 • можливість надання послуги в тому випадку, коли у фізособи є відкриті заборгованості в інших компаніях.

Позичальник повинен бути повнолітнім, але не старше 60 років з доходом. У Швидко Гроші відсутні додаткові комісії, і вона дозволяє оформити заявку навіть за телефоном. На формальності піде до 20 хвилин. Не доведеться довго чекати відповіді, оскільки МФО відрізняється миттєвим рішенням. Повторним клієнтам ще простіше. Вони не подають заново анкету, а відразу підписують новий кредитний договір.

Передбачено продовження мікропозик. Також немає заборони на їх дострокове погашення. При цьому буде зроблено перерахунок виплати, що дозволить клієнтові знизити суму за користування грошима. Компанією зберігається абсолютна конфіденційність ваших даних.

На завершення

Позика за паспортом онлайн

Мікрофінансові організації, наведені в цій статті, роблять привабливі пропозиції. Але перш ніж оформляти позику по паспорту, добре зважте всі за та проти, проаналізуйте об’єктивно свій бюджет, ресурсний потенціал. Якщо ви не зможете вчасно погашати борг, будь-яка МФО буде стягувати з вас значні штрафи. А крім цього погіршиться кредитна історія, яка потім не так просто й швидко виправляється.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 4.50 out of 5)
5 популярних МФО, де можна взяти позику по паспорту та ІПН онлайнLoading...