6 МФО, в яких можна взяти позику в день звернення онлайн

Реклама

Оформлення позики ще асоціюється у більшості людей з бюрократичною тяганиною та тяжким очікуванням рішення, видадуть її взагалі або відмовлять. Але кредитна система підлаштовується під сучасні реалії. Тому багато фінансових організацій почали пропонувати за спрощеною схемою послуги експрес-кредитування. Тепер представляється можливим отримати позику в день звернення. І ось які українські МФО зможуть швидко забезпечити вас необхідними коштами.

МФОСумаТермінСтавка
Moneyveoдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
CCloanдо 10 000 гривеньдо 29 дніввід 1,33% в день
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 35 дніввід 0,01% в день
Бистрозаймдо 10 000 гривеньдо 60 дніввід 1,40% в день
Eurogroshiдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 1,90% в день
Miloanдо 12 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Чи видає Moneyveo позику в день звернення

Популярним сервісом в сфері інтернет-кредитування є Moneyveo. Ця компанія надає оперативну фінансову допомогу, не примушуючи клієнта особисто звертатися в офіс. Заповнити заявку можна онлайн, а гроші отримати на картку. МФО приймає та обробляє запити українців цілодобово. Середній час оформлення кредиту становить 8 хвилин, а розгляд заявки – 1 хвилину.

Маніве

Moneyveo працює виключно в рамках закону, тому співпраця з нею відбувається прозоро. Тут не виникнуть приховані платежі, додаткові комісії. Перша швидка позика встановлена в рамках 4 тис. грн. за ставкою 0,01% в день. Термін кредитування дорівнює 1-30 дням. При повторному зверненні людина зможе взяти вже до 15 тис. грн.

Постійні клієнти беруть участь в різних програмах лояльності, завдяки чому отримують знижки на процентну ставку. Взяти позику дозволяється: безробітним, студентам, пенсіонерам , мамам в декреті, самозайнятим особам, людям з поганою кредитною історією . Їм не доведеться турбуватися про заставу, поруку, ретельні перевірки. Позичальником є особа:

 • у віці 18-90 років;
 • котра має банківську картку, телефон та електронну скриньку;
 • яка володіє паспортом і кодом;
 • громадянин/громадянка України.

Причини оформити мікрокредит в CCloan

Не здає своїх позицій по відвідуваності компанія CCloan, що говорить про її популярность й довірі з боку користувачів. Воно викликано тим, що МФО видає кредит за паспортом в день звернення, наявністю акцій, вигідних спецпропозицій для постійних клієнтів, низькою процентною ставкою та іншими перевагами. Вона позичає через інтернет на картку будь-якого українського банку від 400 до 10 тис. грн. на 5-29 днів.

СС Лоун

Особи, яким послуга надається вперше, мають можливість оформити позику під 0% (мається на увазі 0,01% в день). Компанія обслуговує всі категорії клієнтів. Їм не потрібно збирати великий пакет документів, достатньо достовірними даними заповнити анкету, обов’язково внісши адресу електронної скриньки та номер мобільного. Ще потрібно буде завантажити фото ІПН і паспорта.

Миттєвий кредит при необхідності можна пролонгувати. Починаючи з другої позики, діє щоденна ставка 1,33%. При простроченнях виникає пеня, яка збільшує відсотки до 3% в день. На весь процес отримання коштів витрачається не більше 15 хвилин. Кредитуються в день звернення українські громадяни старше 20 років, які є власниками іменних карток або особових рахунків в банку для безготівкового переказу грошей.

На яких умовах в MyCredit отримують позики в день звернення

Mycredit новачкам надає безвідсотковий кредит (0,01% в день) на суму від 100 до 5 тис. грн. з поверненням за часовий проміжок 1-30 днів. З 5 заявок схвалюються 4. Дозволяється 3-денна відстрочка щоб уникнути штрафів. Під час укладання угоди з організацією досить буде вказати паспортні дані та номер коду. Скан-копії робити не слід.

MayCredit

Позичальники, які подають анкети в другій, третій … раз, отримують кредит в день звернення зі знижкою 20%, беруть участь в бонусних програмах, які передбачають нарахування кешбека. Їх заявки підтверджуються автоматично, а розмір позики збільшується до 10 тис. грн. В даному випадку максимальний термін – 35 днів, денна ставка – 1,60%. Позикові кошти перераховуються на картку. Видача грошей можлива для:

 • громадян України, які досягли 18 років;
 • населення, що має погані кредитні історії;
 • осіб похилого віку, інвалідів;
 • студентів;
 • осіб без поручителів, застави, довідок, що підтверджують платоспроможність.

Мікропозики готівкою в Бистрозайме

Швидкий та зручний спосіб отримання грошей в борг пропонує Бистрозайм. Мікрокредит готівкою в день звернення ви можете забрати в касі найближчого відділення. А для надання коштів на картку доведеться на сайті оформити онлайн-заявку. Сервіс стягує відсотки тільки за фактичні дні користування позикою. Звернутися до нього за грошовою допомогою можна в будь-який час доби, день тижня.

Бистрозайм

Бистрозайм надає такі додаткові послуги:

 • часткове погашення;
 • дострокове повернення заборгованості;
 • програми лояльності.

Кредитором видаються від 300 до 10 тис. грн. під 1,40% в день. Термінову позику готівкою в день звернення беруть люди, у яких є українське громадянство, паспорт і код. На неї можна розраховувати тим, хто досяг 18-річного віку, але не старше 75 років. Мікрокредит дають на термін від 7 до 30 днів (максимально можливий – 60 діб). Імовірність схвалення позики досягає 90%. Новим клієнтам покладаються гроші під 0,01%.

Яка процентна ставка в Eurogroshi

Якщо вам найближчим часом необхідні позикові кошти, позичити їх можна в Єврогроші. Вона надасть вам 1-10 тис. грн. на 1-30 днів. Денна вартість користування позикою складає 1,90%. А постійні клієнти отримують знижки. У МФО мінімальний перелік вимог до потенційного позичальника, який бажає оформити мікропозик в день звернення: громадянство України, повноліття, наявність документа, що посвідчує особу, та ІПН.

Eurogroshi

Щоб отримати гроші в день звернення, необхідно:

 1. За допомогою калькулятора вибрати суму, термін.
 2. Заповнити заявку.
 3. Верифікувати картку.
 4. Дочекатися рішення.
 5. Електронно підписати договір.

Як і кого кредитує Miloan

Перша позика готівкою в Києві та інших українських містах під 0,01% на добу пропонує оформити МФО Мілоан. Її сума буде не більше 5 тис. грн. Друге звернення пов’язане з 6 тис. грн., а починаючи з третього мікрокредиту, дозволяється брати 7 тис. грн. Максимальна сума – 12 тис. грн. Термін кредитування варіюється в діапазоні 1-30 днів. Якщо взяті гроші в борг, ви не зможете вчасно повернути, допускається пролонгація на 3, 7, 15 днів.

мільйони

Miloan характеризується автоматичною видачею коштів (24/7) на банківську карту, наявністю програм лояльності, регулярних акцій. Завдяки фінансовій компанії ви можете не тільки взяти термінову позику, але й поліпшити свою кредитну історію. Вона не буде запитувати у вас стопку довідок і документів. Необхідно мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

Щоб стати позичальником Мілоан, потрібно протягом 5 хвилин заповнити заявку, відповісти на дзвінок менеджера та підписати електронний кредитний договір. Не дозволяється отримувати кілька позик одночасно. Наступна буде доступна після погашення старої. Оскільки сервіс знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта, на фінансову допомогу можуть розраховувати особи з небездоганною КІ. Гроші видаються на будь-які цілі з 18 років. Ставка не перевищує 1,70% на добу.

На завершення

Позику в день звернення

Сьогодні оформити позику з одержанням протягом 1 години можна практично у всіх МФО, оскільки кожна намагається збільшити клієнтську базу та крокувати в ногу з часом. Однак у того чи іншого сервісу свої особливості кредитування. Тому завжди потрібно порівнювати пропозиції, віддавати перевагу тим, де умови вигідніше.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
6 МФО, в яких можна взяти позику в день звернення онлайнLoading...