5 МФО, в яких можна взяти позику з 18 років по онлайн-заявці

Реклама

Українське законодавство дозволяє брати позики з 18 років. Але банківські установи молодь кредитують неохоче. В силу того, що молоді люди частіше за все не мають офіційної роботи та стабільного заробітку, вчаться, не володіють кредитною історією, позичальниками банку є особи, які досягли 21-23 років. Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, допомогти вам зможуть МФО з даної вибірки.

МФОСумаТермінСтавка
ЄвроГрошідо 10 000 гривеньдо 30 днів1,90% в день
Манівео Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Кредит365до 20 000 гривеньдо 30 дніввід 0,70% в день
СreditKasaдо 10 000 гривеньдо 27 дніввід 0,01% в день
КЛТ Кредитдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 1,62% в день

Позика з 18 років в ЄвроГроші

Терміново зайняти гроші можна в Eurogroshi. Мікрофінансова організація за 15 хв. забезпечить грошима для будь-яких споживчих потреб в розмірі 1-10 тис. грн. на 1-30 днів. Якщо у вас виникнуть непередбачені обставини, в результаті яких повернути борг своєчасно не вийде, позика продовжується на місяць, причому необмежену кількість разів.

ЄвроГроші

Ставка дорівнює 1,90% в день. Щоб отримати фінансову допомогу, необхідно вибрати суму, після чого заповнити заявку. Далі надійде рішення та гроші на картку. Крім повноліття, пред’являється ще одна вимога, – позичальник повинен проживати та бути зареєстрованим в Україні. Підписання договору не передбачає: збір документів, поруки, застави.

Позики з 18 років видаються без прихованих комісій, додаткових платежів. У заявці обов’язково вказуються паспортні дані, номер ІПН. Організація приймає анкети виключно в електронному вигляді. Можливо достроково повернути кошти, а ось надання декількох мікрокредитів не передбачано.

Чи видає Moneyveo займ на карту з 18 років

Лояльними умовами кредитування славиться Moneyveo. МФО надає послугу з мінімальним вимогам. Одним з них є наявність коду і паспорта, телефону і електронної скриньки. Підтверджувати платоспроможність – необов’язкове дію. Отримати онлайн займ з 18 років можна на суму до 15 тис. Грн., Але перший не повинен перевищувати 4 тис. Грн. При первинному зверненні за користування кредитними коштами ви заплатите копійки – 0,01% в день, а після – 1,70%.

Маніве

Термін кредитування – 1-30 днів. Миттєвий позика надається в будь-який день і будь-який час. Moneyveo не відмовляє пенсіонерам, матерям в декреті і іншим соціально незахищеним категоріям населення. Якщо часто брати мікрокредит в Moneyveo, почне діяти система знижок.

Позики з 18 років онлайн в Credit365

Для більшої суми варто звернутися в Credit365. Компанія пропонує взяти від 500 грн. до 20 тис. грн. на 7-30 днів. І на перший кредит з 18 років готівкою вона всім дасть знижку (30%). Візит в офіс не потрібен. Також не вимоглива МФО до офіційного працевлаштування клієнта. Рішення по онлайн-анкеті виноситься не більше ніж за 15 хв. за умови, що ви вказали номер і серію паспорта, ІПН.

Кредіт365

Мінімальна вартість кредиту – 0,70% в день, максимальна – 1,40%. Щоб брати позики від 18 років, позичальники повинні бути українськими громадянами, мати яку-небудь банківську картку. При наявності прострочень позикодавець відмовить. До того ж, у Credit365 діє бонусна програма. Бонуси, які будуть нараховані, громадянин України має право використовувати для:

  • пролонгації позики;
  • погашення частини боргу.

Мікрокредит з 18 років в СreditKasa: умови отримання

Компанія СreditKasa працює в сфері інтернет-кредитування та пропонує позбутися бюрократії, черг, взявши за 8-10 хв. позику в розмірі від 400 грн. до 10 тис. грн. Перших позичальників кредитують на 7 тис. грн. На погашення встановлений часовий проміжок 1-27 днів. Перша мікропозика варта 0,01% в день, наступний – 2%. Для її отримання необхідно надати оригінали паспорта та ІПН.

СредитКаса

СreditKasa лояльно ставиться до людей, які працюють неофіційно, та довідку про доходи не вимагає. Організація навіть обслуговує тих, хто має незакриті кредити в інших банках. Тут відсутні первинні внески, страхові платежі. Позику з 18 років онлайн оформляють громадяни України разом з відправкою скана документів. Ще доведеться відповісти на питання працівників СreditKasa під час телефонної розмови, повідомити номер картки, куди відправляти гроші.

Як в KLT CREDIT взяти позику від 18 років онлайн

KLT CREDIT тимчасово надає в борг до 10 тис. грн. (при першому зверненні до 2,5 тис. грн.). Плата за кредит становитиме 1,62% в день, а для новачків – 0,80%. Відсоток схвалення близько 43%. За програмою лояльності надаються знижки 25 і 50%. Швидкий займ з 18 років можна оформити на максимум 65 днів. Розгляд заявки забирає 5-10 хв. Додаткові документи не потрібні, також як і застава, поручителі.

КЛТ КРЕДИТ

Відсутня прихована комісія. Підписується договір через інтернет. Але спочатку необхідно:

  • визначитися з величиною кредиту, для цього служить кредитний калькулятор;
  • вказати в формі подачі заяви достовірні дані про себе;
  • верифікувати картку;
  • перевірити зарахування коштів через 2-5 хв.

Перевагами МФО є: висока швидкість обробки запитів, надійність і конфіденційність, можливість дострокового погашення, цілодобова робота. При неповерненні боргу може бути запущений процес його примусового стягнення в суді або звернення до колекторів. Позичальником стає тільки громадянин України.

На закінчення

Позика з 18 років

Незважаючи на лояльність МФО до молодих осіб, студентів, вимоги щодо повернення заборгованості однакові для всіх. Тому добре подумайте перш ніж оформляти позику. Оцініть свої можливості об’єктивно, адже псувати кредитну історію в ранньому віці, наживати зайві проблеми – це, щонайменше, нерозумно.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 МФО, в яких можна взяти позику з 18 років по онлайн-заявціLoading...