5 МФО, в яких можна взяти позику з 21 року по онлайн-заявці

Реклама

Більшість фінансових компаній 21-річних громадян розглядають як благонадійних позичальників. Зазвичай такі люди ще необтяжені кредитами, дієздатні, та матеріально незалежні. З цієї причини досить легко взяти в багатьох українських МФО позику з 21 року. Більш того, навіть повнолітні особи можуть позичити гроші без обмежень.

МФОСумаТермінСтавка
ШвидкоГроші Лидердо 10 000 гривеньдо 14 днів2% в день
СС Лоундо 10 000 гривеньдо 29 днів1,33% в день
Динеродо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Кредитплюсдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,90% в день
Бистрозаймдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 1,40% в день

Чи видає ШвидкоГроші позики з 21 року онлайн

Чимало української молоді користується послугами ШвидкоГроші. Компанія видає мікропозики, що не перевищують 10000 грн. При цьому для укладення угоди достатньо приділити 20 хвилин. Якщо ви погодитеся на співробітництво з організацією, вам не треба буде збирати довідки, щоб підтвердити дохід і працевлаштування, залучати осіб для поруки, думати про заставу.

ШвидкоГроші

Виконуючи свою роботу, ШвидкоГроші дотримується основних принципів:

 • оперативність;
 • зручність;
 • надійність;
 • практичність.

Зверніть увагу, МФО надає позики як готівкою в відділеннях, так і дистанційно на банківську картку. Вона дає можливість виплатити борг достроково або його пролонгувати. Стандартний же термін кредитування триває від 3 до 14 днів. Плата за мікрокредит становить 2% в день. Серед клієнтів можна зустріти: володарів поганої кредитної історії, працівників, влаштованих неофіційно або частково зайнятих, домогосподарок, студентів і т.д.

До позичальника висуваються такі вимоги:

 • наявність трудового доходу;
 • українське громадянство;
 • наявність паспорта, ІПН;
 • відповідність віковому цензу – від 18 років до 60-ти.

Чи варто брати позики онлайн на карту з 21 року в СС Лоун

Ще однією компанією, яка заслуговує на довіру, є СС Лоун. Вона допомагає клієнтам реалізувати деякі їхні потреби. Послуги сервіс інтернет-кредитування надає терміново. Позика перераховується виключно на картку. Гроші позичаються без великого пакета документів. Необхідно лише заповнити онлайн-заявку, повідомити мобільний та електронну скриньку для зв’язку, завантажити фото паспорта, ідентифікаційного коду.

СС Лоун

Позику з 21 року людина може отримати в розмірі від 400 до 10000 грн. Щоденна вартість кредиту приємно дивує 1,33%. Погашення здійснюється за 5-29 днів, а надання позикових коштів – за 10 хвилин. Нові позичальники беруть не більше 3000 грн. за ставкою 0,01% в день. СС Лоун дозволяє 21-річним громадянам пролонгувати позику майже на місяць.

Вас не змусять довго чекати рішення. Для переказу підійде картка будь-якого українського банку. Щоб бути в числі клієнтів МФО, слід: мати українське громадянство, бути старше 20 років, володіти іменною карткою/поточним рахунком, телефоном, пройти реєстрацію на сайті. Якщо заявку на позику можна відправити коли завгодно, то її розглядом будуть займатися в робочий час. Вітається дострокове повернення коштів.

Як взяти позику в Дінеро з 21-річного віку

У Дінеро жителі України можуть отримувати позики з 21 року, і з 18 років. Для компанії важливий не стільки вік позичальника, скільки його фінансові можливості погашати заборгованість. Тому, якщо ви досягли повноліття, маєте заробіток, скоріш за все, МФО не відмове. Для взяття на себе боргових зобов’язань ще знадобляться:

 • реєстрація та проживання на території країни;
 • документ, що засвідчує особистість, ІПН;
 • діюча картка українського банку;
 • відсутність значних прострочень перед іншими кредиторами.

Релігія

Dinero видає першим клієнтам споживчі беззаставні кредити під 0%. Але сума доступна не вся, а лише 10000 грн. При повторних зверненнях вона зросте до 15000 грн. Позика діє протягом 7, 14 або 30 днів. За оформлення не стягується комісія. З другого кредиту добова ставка буде дорівнювати 0,65-1,13%. Видача грошей відбувається в автоматизованому режимі, отже, дуже швидко.

Погана кредитна історія – не найважливіший критерій при вирішенні МФО про надання позики. Щоб її отримати, ви повинні: визначитися з терміном і сумою за допомогою калькулятора, заповнити реєстраційну анкету. Потім, оформивши заявку детальними даними про себе, ви чекаєте вердикту. Коли він позитивний, кошти надходять на картку миттєво.

Що потрібно, щоб оформити позику з 21 року в Кредитплюс

Молоді люди не обмежені тільки парою-трійкою організацій. Кредитування щодо них також здійснює Кредитплюс. Сервіс швидко перераховує гроші на банківську картку, не примушуючи клієнта до особистого візиту в відділення. Людям, які звертаються за допомогою, МФО надає кредит онлайн при наявності 2 документів: паспорта, ідентифікаційного коду.

Ще потрібні:

 • доступ в Інтернет;
 • громадянство;
 • мобільний телефон.

Кредітплюс

Новачкам покладається не більше 4000 грн. У них є привілей – знижені відсотки за користування позиковими засобами – 0,90% в день. Якщо раніше ви вже брали позики з 21 року на картку та своєчасно їх погашали, вам будуть доступні 10000 грн. на 3-30 днів. Однак щоденна плата за них вже стане 1,80%. Дозволяється: достроково повертати, продовжувати мікрокредит. Взяти позику можна, вибравши її тривалість і розмір, зареєструвавшись і заповнивши онлайн-анкету. Далі система зажадає верифікувати картку та після схвалення підписати кредитну угоду за допомогою смс-коду.

Скільки грошей в Бистрозайме можуть оформити в борг особи, які досягли 21 року

Нерідко людині потрібен кредит готівкою, а не на картку. Тоді доцільно звернутися в Бистрозайм. МФО пропонує взяти до 10000 грн. під 1,40% на добу. Нові клієнти можуть брати участь в акції, згідно з якою можливо оформити позику без відсотків. Сервіс не вимагає:

 • початкові внески;
 • довідки про доходи;
 • заставне забезпечення;
 • додаткову плату за послуги;
 • підтвердження цільового використання грошей.

Бистрозайм

У Бистрозайма є різні кредитні програми в залежності від категорії позичальника та його потреб. Так, підприємцям видається позика в Україні з 21 року до 75 років на суму 2000-10000 грн. Максимальний термін – місяць. Необхідно, крім паспорта, пред’явити або ІПН, або інший документ (водійські права, студентський, військовий квиток, закордонний і т.п.)

Для пенсіонерів приблизно такі ж умови кредитування, але мінімальна величина позики може бути 300 грн. А ось студенти обслуговуються з 18-ти років. У їхньому випадку доведеться запрошувати поручителя та довірену особу, якою виступає хтось із батьків. При цьому мікрокредит не перевищує 2000 грн., а його період – 16 днів. Ставка буде різною в кожному конкретному випадку, але річна дорівнює 511%.

На закінчення

Позика з 21 року

Кредит з 21 року набагато простіше отримати, ніж в більш молодому віці. Це обумовлено тим, що майже всі МФО працюють з клиєнтами, яким виповнилося 18 років. Кожна компанія надає послуги швидко та без упередженості. Недоліком представлених сервісів є те, що вони не підходять для тих, кому потрібна позика на банківський рахунок переказом.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 МФО, в яких можна взяти позику з 21 року по онлайн-заявціLoading...