7 МФО, які видають навіть позику з простроченням по онлайн-заявці

Реклама

Позику з простроченням взяти в банках дуже складно, практично неможливо. Вони обов’язково перевірять вашу кредитну історію, і якщо вона «заплямована», надійде відмова. Але фінансове досьє в силу різних обставин може стати небездоганною навіть у відповідальних людей. Однак зіпсована кредитна репутація не позбавляє позичальника шансів на отримання грошей в борг для споживчих потреб, адже в якості альтернативи є МФО, які проявляють більше довіри і лояльності до своїх клієнтів.

МФОСумаТермінСтавка
Moneyveo Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Top Creditдо 15 000 гривеньдо повного погашення1,90% в день
Ваша Готiвочкадо 7 000 гривендо 16 дніввід 0,01% в день
Globalcreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Miloanдо 12 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
SOSCREDITдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 35 дніввід 0,01% в день

Чи можна взяти позику з простроченням в Moneyveo

Якщо у людини кількість і розмір прострочень невеликий, фінансову підтримку нададуть в Moneyveo. Ця компанія працює на українському ринку, дозволяє заощадити ваш час, тому що не примушує довго чекати при винесенні рішення по онлайн-заявці. МФО справді не прискіплива до власників проблемної КІ, і майже в 99% випадків за 8-10 хвилин надає позики без відмови з простроченням.

Маніве

Завдяки Moneyveo клієнт отримує не тільки позикові кошти, а й підвищує кредитний рейтинг, покращує кредитний профіль. При наступних зверненнях він має можливість користування різними акційними пропозиціями, програмами лояльності та знижками на відсотки. Першу позику організація видає розміром 4 тис. грн. під денну ставку 0,01%.

Терміни погашення становлять 1-30 днів. Надалі позичальник може взяти більшу суму. У той час, як інші компанії пропонують максимальну межу в 10 тис. грн., Moneyveo дає в борг до 15 тис. грн. При цьому ставка досягає 1,70% в день. Сервіс працює моментально, цілодобово і тільки в сфері інтернет-кредитування. Кошти надходять на картку (дистанційне оформлення) або видаються готівкою (у відділенні).

Одержувачем мікрокредиту може стати людина, яка досягла повноліття, має паспорт, ІПН, електронну скриньку, телефон. Оскільки вимоги у Moneyveo мінімальні, клієнтом може бути: студент, безробітний, пенсіонер, мама в декреті, самозайняті та ін. Можлива пролонгація, продовження договору на 60 днів.

Позики з простроченням в Top Credit

Top Credit – це МФО, яка націлена на забезпечення українських громадян фінансовим ресурсом і високоякісним сервісом. Організація настільки лояльна до жителів України, що дозволяє взяти позику з відкритими простроченнями, наявними в іншому банку. В даному випадку кредитор надає платну грошову допомогу на 65 днів. Також діє пропозиція щодо продовження мікрокредиту на необмежений термін, але з оплатою відсотків кожні 10 днів.

Найпопулярніший кредит

У Top Credit наступні умови кредитування для позичальників з простроченнями:

 • перша позика – до 3 тис. грн., з часом доступна сума збільшується до 15 тис. грн .;
 • відсотки за користування – 1,90% в день;
 • час на отримання – до 20 хвилин;
 • клієнт – повнолітні особи (не старше 70 років) з наявністю: паспорта, ІПН, телефону, банківської картки, доходу (можна неофіційного);
 • можливість дострокового й часткового погашення мікропозик без сплати комісії;
 • видача грошей на будь-які потреби.

Щоб скористатися послугою компанії, потрібно зареєструватися на сайті, заповнити онлайн-заявку, яка буде оброблена миттєво. Потім відбудеться верифікація картки та підтвердження умов, перерахування коштів. Top Credit не вимагає великого пакета документів, заставу, поруку.

Як оформити позику з простроченням і поганою кредитною історією в Ваша Готiвочка

Для компанії Ваша Готівочка не стане перешкодою ваша погана КІ та непогашені заборгованості. Вона не відмовляє особам, у яких в минулому були проблеми з поверненням боргу. Кредит дається без довідок, додаткових перевірок і клопоту. Навіть, не маючи постійного місця роботи, людина може взяти позику. Необхідно тільки мати ІПН, паспорт, пенсіонерам + пенсійне посвідчення.

Ваша Готiвочка

Заявка оформлюється як через особистий кабінет онлайн, так і в офлайні з візитом в відділення. МФО здійснює свою діяльність цілодобово. Гроші позичити можна готівкою або на картку. Позика особам з простроченням надається від 200 грн. до 7 тис. грн. Термін користування досягає 16 днів. Комісійні нараховуються в розмірі 2% і щодня. Але новачки вправі оформити мікрокредит під 0,01% в день.

Щоб заощадити на оплаті, достроково погашайте борг. Якщо у вас виникають труднощі з поверненням, замовте пролонгацію. Позичальниками є люди у віці 18-70 років, які мають громадянство України. Отримати кошти вдається за 15 хв. після визначення необхідної суми і заповнення заявки.

Кредит з поганою кредитною історією в Globalcredit

Наявність непогашених кредитів, прострочень тривалістю понад місяць негативно позначається на фінансовому досьє. І Globalcredit звертається в БКІ за подібними відомостями, враховує їх. Однак співпраця з компанією можлива, якщо позичальник не є злісним неплатником. Ви можете отримати позику на картку з простроченням цілодобово. Кредитор протягом 15 хв. без зайвої метушні видасть кошти тим, у кого є ІПН і документ, що засвідчує особу.

Глобал Кредит

Для взаємодії з Глобал Кредит не знадобляться:

 • поручителі;
 • застава;
 • підтвердження платоспроможності;
 • трудова та інші довідки, які свідчать про зайнятість клієнта.

Також займ пропонується отримати готівкою в відділенні організації. Варто відзначити, що при живому спілкуванні з менеджером до простроченнь і кредитної історії поставляться також лояльно, як і у випадку з онлайн-кредитуванням. Укладення угоди відбувається на 30 днів з 18-річними та старше громадянами України. Величина позики може бути 10 тис. грн. Більше 5 тис. грн. дозволяється брати при повторному зверненні. Денна ставка не перевищує 0,01-2% (в залежності від статусу клієнта).

В якому розмірі дадуть позику з простроченнями в Miloan

Свою допомогу у фінансових труднощах пропонує Miloan. МФО відрізняється простотою та швидкістю кредитування. Вона намагається знайти індивідуальний підхід до кожного. Тому позичальники можуть розраховувати на позику на картку з простроченнями. Miloan дасть в борг, якщо у вас є діючий кредит в інших кредитних установах, і заборгованість невелика. Однак це повинно супроводжуватися підтвердженням платоспроможності.

мільйони

Віковий ценз вище, ніж у конкурентів, – від 20 років до 65-ти. Для оформлення не знадобляться довідки про доходи та інші документи, крім паспорта та ідентифікаційного коду. До відправлення запиту кожному користувачеві рекомендується використовувати кредитний калькулятор, щоб вибрати розмір позики та час виплат. Далі вам залишиться подати онлайн-заявку з достовірними даними про себе, підписати електронний договір в разі схвалення.

У Miloan не вдаються до поруки або декларуванню цілей використання мікрокредиту. При першому зверненні кожен клієнт отримає безвідсоткову позику (0,01% в день), що не перевищує 5 тис. грн. Максимальна сума становить 12 тис. грн. Кошти видаються в режимі 24/7 на 1-30 днів. Відсотки для постійних клієнтів – 1,70% в день. Особам, котрі періодично користуються послугами МФО, покладаються знижки.

Ключові моменти в кредитуванні SOSCREDIT

Нескладно буде отримати позику в SOSCREDIT при погашених простроченнях. МФО без відмови приймає анкети українців, якщо у них є діючі позики, але не перед СОС Кредит. Компанія переводить першу позику під 0,01% на 10 днів. Якщо вам необхідно взяти гроші на більш тривалий період, за кожну наступну добу доведеться платити 1,60%.

Всього термін кредитування дорівнює 30 дням. За 7-денну пролонгацію онлайн-сервіс стягує 150 грн., За 15-денну – 250. А для продовження позики на місяць потрібно заплатити 450 грн. SOSCREDIT гарантує моментальне зарахування коштів на картку після винесення позитивного вердикту. Організація характеризується:

 • безпекою персональних даних;
 • прозорістю умов;
 • простотою оформлення;
 • оперативністю.

Соскредіт

Видача відбувається тим особам, які досягли 18-річчя, є українськими громадянами, мають дохід, телефон, карту будь-якого українського банку. За участю в програмі лояльності ви зможете одержати 50% знижку на нову швидку позику. Для зменшення вартості користування кредитним продуктом пропонується дострокове погашення. SOSCREDIT працює без перерв і вихідних.

Перед тим, як буде відправлена ​​онлайн-заявка на позику, слід скористатися формою на головній сторінці сайту й вибрати необхідні параметри. Потім потрібно натиснути на «Отримати кредит». Тепер можна вносити дані в анкету. Компанія вимагатиме електронні копії документів (паспорта та ІПН), номер картки. Отримавши схвалення, позичальник, який мав раніше прострочення, повинен підписати договір і перевірити надходження грошей. Сума, яку надає в борг, варіюється від 300 грн. до 15 тис. грн.

MyCredit: позика цілодобова онлайн термінова

Ще однією МФО, яка видає позики клієнтам, у яких не все так добре з КІ, є MyCredit. Вона на місяць позичає від 100 до 10 тис. грн. під 1,60% в день. Перший клієнт отримує вигідний мікрокредит з 0,01% комісії за добу. Така позика передбачає термін 35 днів і величину в 3000 грн. Без нарахування штрафів дозволяється зробити 3-денну пролонгацію.

MayCredit

МайКредіт співпрацює з особами, що мають вік не менше 18 років. У числі її клієнтів:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • безробітні тощо

Оформляється онлайн-займ на картку з простроченнями при наявності паспорта та ІПН. Сканувати документи не доведеться, достатньо ввести в спеціальну форму номер і серію. Подача заявки здійснюється і на сайті, та за телефоном. Весь процесс триває 20 хв. Постійні позичальники мають можливість вибрати будь-яку з 6 кредитних програм і дату повернення заборгованості.

Підсумок

Позика з простроченням по онлайн-заявці

Сподіваємося, наша добірка «Де взяти позику з простроченням?» допоможе знайти надійного фінансового помічника, і у вас вже не буде в майбутньому проблем з виконанням своїх боргових зобов’язань. В іншому випадку це не тільки призведе до погіршення кредитного рейтингу та репутації, але й до нарахування значних штрафів.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
7 МФО, які видають навіть позику з простроченням по онлайн-заявціLoading...