10 МФО, в яких можна взяти позику за 5 хвилин через інтернет

Реклама

Де можна взяти позику за 5 хвилин онлайн? Подібним питанням ми задаємося, коли з’являється гостра потреба в невеликій сумі грошей. Незважаючи на те, що банківські кредити обходяться дешевше, вони підходять не кожному. По-перше, їх не дають на короткий термін. По-друге, вони практично недоступні безробітним, власникам поганої КІ. Мікропозики, хоча й дорожче, але мають масу переваг. Вони надходять клієнтам не тільки миттєво, але й в будь-який час доби. До позичальника висуваються вимоги мінімальні, отже, мікрофінансовими компаніями обслуговується більше число людей. Пропонуємо ознайомитися з вибіркою таких організацій, які задовольнять ваші потреби. Вони швидко та через інтернет на порівняно вигідних умовах надають свої послуги.

МФОСумаТермінСтавкаОформлення
Moneyveo Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
КредитКасадо 10 000 гривеньдо 27 дніввід 0,01% в деньонлайн
CreditUPдо 7 000 гривендо 30 дніввід 1,90% в деньонлайн
AlexCreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
Top Creditдо 15 000 гривеньдо повного виконання зобов’язаньвід 1,90% в деньонлайн
Dineroдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0% в деньонлайн
SOSCREDITдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
Globalcreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в деньонлайн
Creditplusдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,90% в деньонлайн

Позики online в Moneyveo: як оформити та отримати

На українському фінансовому ринку МФО Манівео займає лідируючі позиції. Вона – одна з перших, хто почав видавати позики онлайн на картку миттєво в Україні на будь-які цілі, причому без поруки та застави. При співпраці дотримуються всі норми, а саме: організація пропонує чесні, взаємовигідні умови, захищає дані користувачів, забезпечує спрощене та дистанційне оформлення.

Сервіс надає позику за 5 хвилин онлайн завдяки технічним розробкам і оперативній техпідтримці. Однак клієнтоорієнтованість і зручність – це не єдині плюси Moneyveo. До них ще можна віднести:

 • можливість отримання грошей безробітними, пенсіонерами, молоддю від 18 років;
 • лояльне ставлення до суб’єктів з поганою кредитною історією;
 • видача коштів без дзвінків і ретельних перевірок, вимог до пакету документів;
 • відсутність додаткових комісій, страхових внесків;
 • пропозиція практично безкоштовної позики (0,01% в день) новачкам;
 • дія програм лояльності для постійних клієнтів та інше.

Логотип Moneyveo

Позичальником стає повнолітній українець/українка. На відміну від банків, які дають кредит на карту тільки платоспроможним клієнтам, Манівео обслуговує соціально незахищені верстви населення, осіб з нестабільним доходом без довідки, яка підтверджує його. За 5 хвилин взяти позику без відмови можуть і мами в декреті, і фрілансери. Перше звернення обіцяє їм суму в 50-4 000 грн. під 0,01% на добу.

Передбачається пільговий період тривалістю 3 дні. Через особистий кабінет пропонується оплатити позику без комісій. При повторній подачі онлайн-заявки можна зайняти до 15 000 грн. Для оформлення знадобляться: паспорт та ІПН, електронна скринька та телефон, картка. Воно відбувається в 3 етапи: заповнення анкети й верифікація картки, отримання смс з відповіддю, перерахування позики. Термін кредитування становить 1-30 днів. Стандартна ставка дорівнює 1,70% в день.

Позика за 5 хвилин онлайн в КредитКасса – умови мікрокредитування

CreditKasa є МФО, яка за 5-8 хвилин дозволяє взяти короткострокову позику (1-27 днів) розміром 400-10 000 грн. Першим позичальникам покладаються мізерні відсотки 0,01% на добу, повторним – 2%. Дана компанія, як і Манівео, працює з 18-річними громадянами України (межа за віком – 60 років), що мають:

 • мобільний;
 • паспорт;
 • банківську картку;
 • ІПН;
 • електронну поштову скриньку.

Надається швидкий кредит без початкового внеску, забезпечення. Але у позичальника повинен бути постійний заробіток (допускається неофіційний). Протягом 5 хвилин ви заповнюєте просту форму анкетними даними, вказавши на калькуляторі необхідні параметри (термін, суму). Необхідно також завантажити сканкопіі документів. Потім заявка відправляється на обробку.

Фото логотипу CreditKasa

Буквально через 3 хвилини співробітник КредитКасси подзвонить, щоб уточнити деякі деталі. Коли система проведе перевірку та оголосить позитивний вердикт, миттєво відбувається зарахування коштів. Дозволяються: погашення боргу частинами, пролонгація терміну договору. Особи, які вже зареєстровані на сервісі, оформити позику онлайн можуть менше ніж за 5 хвилин.

CreditUP – мікропозики з компенсацією витрат

Кредит онлайн на картку цілодобово в Україні також отримують завдяки CreditUP. Платформа призначена для мікрокредитування, приймає рішення автоматично. На обробку заявки піде не більше 8 секунд, на переказ грошей – 1 хвилини, на реєстрацію – 5 хвилин. Отже, ви витратите всього 6-8 хвилин, щоб отримати фінансову допомогу в даній МФО. Для позитивного вердикту, потрібні:

 • повноліття;
 • картка, відкрита в будь-якому українському банку;
 • ідентифікаційний код;
 • діючий паспорт громадянина України;
 • номер телефона та email;
 • інтернет і ПК/мобільний пристрій;
 • коректно заповнена заявка на своє ім’я.

Логотип МФО КредітАП

Укладати угоду з CreditUP приємно тим, що тут ніхто не передзвонює. Ще позитивними моментами є: цілодобове запозичення коштів, наявність програм лояльності, що дозволяють компенсувати витрати на позику, пролонгація, дострокове повернення боргу, великий відсоток схвалення (до 75%). Крім цього МФО не пред’являє вимог щодо рівня доходу, стажу.

Фінансовий портал позичає до 7 тис. грн. на 1-30 днів. Вартість мікрокредиту, який оформлюється за 5 хвилин, дорівнює 1,90% в день. На першу позику виділяється 3,5 тис. грн. Пенсіонерам надається послуга, якщо їх вік не перевищує 60 років. КредитАП відмовляє особам, у котрих в КІ є значні прострочення.

Отримання безпроцентної позики в AlexCredit

До 3 тис. грн. всього під 0,01% в день може позичити АлексКредит. Постійним позичальникам організація пропонує оформити моментальний кредит онлайн на картку сумою 10 тис. грн., але вже за щоденною вартістю 1,70%. Користуються ним протягом 5-30 днів. Компанія не примушує клієнтів відвідувати офіс, заповнювати багатосторінкові анкети, шукати поручителів, надавати заставу.

AlexСredit - зображення логотипу

Щоб підписати договір з AlexCredit, слід перейти на її сайт, вказати контактні дані та іншу персональну інформацію, повідомити номер картки для зарахування грошей, дочекатися рішення. Варто відзначити, що на створення аккаунта, повідомлення вердикту та переказ коштів піде не більше 10 хвилин, а якщо ви звертаєтеся в другій, третій … раз, – близько 5 хвилин.

Експрес-позика доступна дієздатним особам від 18 до 65 років, які проживають та зареєстровані в Україні. Їм потрібні: ІПН і паспорт. Щоб уникнути шахрайства доведеться сфотографуватися з паспортом в руках. Через кілька секунд після відправки заявки ви дізнаєтеся відповідь, а після на електронну скриньку надішлють договір. Підписують його за допомогою телефону та смс-повідомлення. Позику не отримають люди, які мають непогашені зобов’язання перед іншими кредиторами.

Top Credit: фінансова допомога за 5 хвилин в непередбачених ситуаціях

Людям, котрі потребують фінансів, підуть назустріч в Топ Кредит. Основними принципами МФО вважаються:

 • гнучкість;
 • комфорт;
 • швидкість.

Не виходячи з дому, ви зможете брати позики до 15 тис. грн. Однак такі умови доступні тим, хто має довірчі відносини з компанією, тобто неодноразово брав позикові кошти та своєчасно їх погашав. Коли ж людина звертається вперше, надається 3 тис. грн. Щоденна плата за мікрокредити становить 1,90%. З Top Credit ви не втратите багато часу.

Картинка з логотипом МФО Top Credit

На оформлення й видачу грошей відводиться максимум 15 хвилин. Компанії не важлива ваша кредитна історія, головне, щоб ви були в змозі повернути в повній мірі заборгованість і відсотки. До того ж, можна достроково погасити позику та заощадити на цьому. Сервіс не розглядає онлайн-заявки громадян, які не відправили відскановані ІПН, паспорт.

При вході в особистий кабінет, необхідно буде підтвердити, що ви оформляєте кредит на себе. Його беруть на 65 днів і більше. Якщо кожні 10 днів платити відсотки, кредитні гроші можна використовувати протягом необмеженого терміну. Позичальники повинні відповідати таким вимогам: віковий ценз – 18-75 років, наявність документів і телефону, кредитної/дебетової карти.

Вигідні пропозиції по позикам від Дінеро

У МФО Dinero на короткострокові позики встановлені низькі відсотки. У той час, як її конкуренти займають новачкам невелику суму грошей, дана компанія дає можливість отримати аж до 10 000 гривень безкоштовно. Максимальна величина кредиту досягає 15 000 гривень (при повторному зверненні). Взяти позику дозволяється на тиждень-два або на місяць.

Фото логотипу МФО Dinero

Якщо громадянин вдруге оформляє його на 30 днів, потрібно буде платити 0,65% за добу. Коли беруть кредит за 5 хвилин онлайн на 14 днів, ставка встановлюється розміром 0,85%. Менш вигідною є позика на тиждень – 1,13% за день. Процес оформлення відбувається без заставного забезпечення, підтвердження доходу. Заявку подають 18-75-річні особи з паспортом, банківською картою.

Врахуйте, Dinero співпрацює з клієнтами, які не допускали великих прострочень. З документів потрібні паспорт, ІПН. При необхідності позичальник зможе пролонгувати позику. Під час подачі анкети обов’язково завантажується фото з паспортом, щоб сервіс ідентифікував особистість.

Схвалення кредиту за 5 хвилин в SOSCREDIT

Ще одним кредитором, який швидко видає позики, є SOSCREDIT. Мікрофінансова компанія також готова запропонувати всім новим позичальникам кредит під 0%. Але під цією пропозицією мається на увазі щоденна сплата 0,01% і період користування ним в 10 днів. Наступного разу позика буде коштувати 1,60% на добу. Спочатку видають тільки 3 тис. грн., а вже потім відкривається доступ до 15 тис. грн. Кредитування триває 30 днів і менше.

Картинка МФО Соскредіт

Отримати гроші онлайн можна, якщо ви маєте паспорт, ІПН, і зробите їх копії, після чого завантажите на сайт. Але в першу чергу потрібно:

 • зареєструватися;
 • вибрати суму й термін мікрокредиту;
 • вказати паспортні та контактні дані, номер картки.

На завершення підтверджується заявка, підписується договір. Позика відправляється протягом 5 хвилин. Позиковими коштами SOSCREDIT забезпечує людей від 18 років, які є українськими громадянами. Вони повинні володіти карткою MasterCard/Visa. Вітається пролонгація або дострокове погашення. Позичальники, що успішно повернули кредити, можуть оформити нові за телефоном.

Позики онлайн і готівкою від Глобал Кредит

Сервіс Глобал Кредит обіцяє: швидке та просте оформлення позики (у повторних клієнтів займає процес не більше 5 хвилин), якісне обслуговування й зручність в погашенні боргу. Видаються кошти готівкою або на картку. Умови для отримання грошей наступні:

 • зайнятість;
 • код і паспорт;
 • телефон;
 • вік в межах 18-71 рік.

Globalcredit

Щоб взяти мікрокредит онлайн, достатньо заповнити заявку, за рахунок Bank-ID ідентифікувати особу. Клієнти, які раніше укладали угоди з Globalcredit, мають право в України або з-за кордону відправити смс-запит на надання позики. Гроші зараховуються протягом 1 хвилини. Повернення боргу здійснюється після закінчення 1-30 днів. Новачкам позичають 5 тис. грн., а діючим клієнтам – 10 тис. грн.

Перший мікрокредит дуже дешевий – 0,01% в день, другий, третій та всі наступні оцінюються в 2%. У МФО проходять періодично акції, розіграші грошових призів. Організація обслуговує: підприємців, осіб з поганою кредитною історією, пенсіонерів.

MyCredit – гроші в борг через інтернет без тяганини та проблем

Фінансовим помічником українців може стати MyCredit – компанія, що дорожить своєю репутацією. Вона працює в режимі 24/7. Онлайн позику переводять відразу після схвалення заявки, а рішення озвучується миттєво. Надаються кошти на будь-які цілі. Договір пропонується підписати на суму від 100 до 10 000 гривень (для нових клиєнтів – до 3 000 гривень) терміном на 35 днів.

Фото логотипу МФО МайКредіт

Якщо ви будете укладати угоду вперше, вам гарантовано дадуть позику під 0,01% в день. Позичальник повинен бути повнолітнім, мати громадянство України, володіти телефоном, паспортом, ІПН. Система аналізує безліч параметрів, але схвалює заявки навіть тим, хто зіпсував КІ. МайКредит не потребує підтвердження особи через фото, не передзвонює своїм клієнтам.

До речі, повторно оформляються мікрокредити на картку зі знижкою 20%. Також МФО дає 3-денну відстрочку платежу, можливість брати участь в кешбек-програмі. Процентна ставка не перевищує 1,60% за день. Додаткові комісії не стягуються.

Creditplus – позики без офіційного працевлаштування

Головною перевагою компанії Кредитплюс, що спеціалізується на мікрокредитуванні, є робота з широким колом позичальників. Тобто швидко й конфіденційно тут можуть взяти позику люди, що працюють неофіційно, з поганою кредитною історією, похилого віку, студенти. Видача проводиться цілодобово, в свята.

Creditplus

Кредит онлайн на банківську картку оформляється за 5-10 хвилин розміром від 500 до 10 000 гривень. Причому нові клієнти можуть брати в борг не більше 4 000 гривень під 0,90% в день. Весь термін кредитування варіюється в межах 3-30 днів. Є у Creditplus акції, спецпропозиції. Наприклад, погашення більше 10 позик веде до присвоювання статусу VIP-клієнта.

Це дає різні привілеї, тиждень безвідсоткового користування грошима. Позичальником може бути українець 18 років і старше (до 65 років), у якого є паспорт, код, телефон, картка, відкрита на його ім’я. Більше шансів отримати кредит у тих, хто зарекомендував себе з позитивного боку.

На завершення

10 МФО, в которых можно взять займ за 5 минут через интернет

Мікрокредитування стає все більш популярним. В Україні регулярно користуються послугами МФО, тому що вони, на відміну від банків, заявки розглядають в найкоротші терміни. З представлених компаній ви можете звернутися в будь-яку, чиї умови вам більше підходять. Можете бути впевненими, що кожна видасть позику за 5 хвилин дистанційним способом. Головне, відповідати вимогам.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
10 МФО, в яких можна взяти позику за 5 хвилин через інтернетLoading...