4 МФО, які видають позики 24 години на добу, 7 днів на тиждень

Реклама

Нерідко людина стикається з фінансовими проблемами, які вимагають термінового вирішення. Причому, така необхідність може виникнути ввечері та в будь-який інший незручний час, коли банк вже закритий. Серед приватних кредиторів є велика ймовірність потрапити на недобросовісну компанію. Знайомих турбувати ніяково. Тоді залишається ще один варіант – МФО, які видають позики 24 години на добу.

МФОСумаТермінСтавка
Топ Кредитдо 15 000 гривеньдо повного погашеннявід 1,90% в день
КредитАПдо 7 000 гривеньдо 30 дніввід 1,90% в день
Манівеодо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Globalcreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Чи надає позики цілодобово Top Credit

Будь-який український громадянин у віці від 18 років, що має мобільний, паспорт, ІПН, картку банку, а також повідомив контакти людей, які підтвердять його особистість, може в будь-який час оформити онлайн-заявку на позику. Максимальна сума кредитування становить 15 тис. грн. Але вона не відразу буде доступна. Її видають покроково, в залежності від того, як позичальник своєчасно погашав раніше взяту на себе заборгованость. Таким чином, клієнту МФО спочатку дозволяється взяти 3, потім 5, 7 тис. грн. і т.д.

Найпопулярніший кредит

Кредит надається 24 години на добу мінімум на 65 днів. Його щоденна вартість дорівнює 1,90%. Якщо термін почне спливати, а у вас не буде можливості повністю погасити борг, можна замовити пролонгацію на 10 днів необмежену кількість разів. Коли ж людина, навпаки, – достроково повертає його, компанія не стягує комісію.

Позики на карту 24 години на добу видаються без декларування цілей їх використання, без довідок про доходи, поруки, застави. Гроші перераховуються і тим особам, які працюють неофіційно, мають зіпсовану кредитну історію. Оскільки заявки підлягають оперативній обробці, отримати гроші вдається за кілька хвилин після її обробки.

На яких умовах CreditUP видає позики 24 години

CreditUP – це сервіс, який протягом 10 хвилин перераховує позики онлайн 24 години на картку. Їх величина знаходиться в межах 3,5-7 тис. грн. Період погашення 1-30 днів. Для постійних позичальників передбачена програма лояльності. CreditUP не така, як інші мікрофінансові організації, оскільки її співробітники нічого не уточнюють і не передзвонюють. Боржник має право на необмежену кількість пролонгацій.

КредітАП

Позики 24 години на вихідних, в звичайні та святкові дні бере та особа, чий вік перевищує 18 років. Щоб стати клієнтом CreditUP, потрібно бути власником паспорта, коду, держателем банківської картки. Відсоткова ставка за користування мікрокредитом дорівнює 1,90% в день. Позитивне рішення виноситься майже 75% звернувшихся осіб. У МФО також висока оцінка по швидкості видачі та якості обслуговування.

Онлайн позики 24 години в Moneyveo

Отримати допомогу у вирішенні фінансових питань пропонує сервіс Moneyveo. Він не вимагає візитів в офіс, не примушує довго чекати відповіді. Для отримання коштів не потрібно шукати третіх осіб для поруки, надавати майно в якості застави, збирати купу довідок, підтверджувати свою платоспроможність.

Майбутньому позичальникові, щоб брати швидкі позики 24 години, досить мати:

 • паспорт;
 • громадянство України;
 • ідентифікаційний код;
 • доступ до Інтернету;
 • електронну скриньку;
 • телефон;
 • картку банку;
 • вік 18-90 років.

Маніве

Завдяки автоматизованій, безперервній роботі Moneyveo у клієнтів з’являється можливість не тільки звертатися до кредитору в будь-який час доби, але навіть у вихідні та святкові дні. Перша позика на картку перераховується в розмірі до 4 тис. грн. За неї стягується наймінімальніша плата – 0,01% в день. При наступних зверненнях сума збільшується до 15 тис. грн., а денна ставка – до 1,70%.

Термін використання грошей може тривати 30 днів. Їх можуть зайняти люди, які тимчасово втратили роботу, особи пенсійного віку, студенти, громадяни з неофіційним працевлаштуванням, поганою кредитною історією, з простроченнями, самозайняті. Цілодобові кредити оформляються без телефонних дзвінків, перевірок.

Рішення буде озвучено моментально. Позичальникам дається можливість пролонгувати позику необмежену кількість разів. Українські громадяни, неодноразово користуються послугами компанії, беруть участь в системі лояльності, яка має на увазі знижку на кредит до 50%.

Як в Globalcredit отримати цілодобову термінову позику

Глобал Кредит – це організація, що працює в фінансовому секторі. У неї є 2 способи видачі позики – в офісі готівкою та через інтернет-сервіс на банківську картку. В такому випадку звернутися можна 24 години на добу, незалежно від того, свято це чи будній день. Весь процес займе не більше 20 хвилин. У Глобал Кредит прозорі умови співпраці.

Кредитування ведеться відносно чоловіків і жінок, які досягли 18 років. Верхня межа становить 71 рік. Їм також необхідно мати:

 • діючий паспорт, ІПН;
 • постійне місце офіційної/неофіційною роботи, дохід;
 • активну карту будь-якого українського банку;
 • email, телефон.

Globalcredit

МФО позичає на 1-30 днів від 200 до 10 тис. грн. Для повторного кредиту доступна сума, що перевищує 5 тис. грн. Позичальнику нараховуються відсотки величиною 2% в день, якщо це не перший займ (0,01% на добу). Потрібно сказати, що постійні клієнти задоволені компанією й умовами кредитування, про що свідчать позитивні відгуки. Це обумовлено, в тому числі наявністю акцій, знижок.

Оформлення цілодобової позики в Глобал Кредит здійснюється поетапно. Спочатку потрібно вибрати суму та термін кредиту за допомогою онлайн-калькулятора. Потім треба зареєструватися, тим самим створивши особистий кабінет. Далі слід заповнити анкету, подати заявку, після чого дочекатися рішення, отримати гроші. Мікропозики 24 години на добу видаються не тільки благонадійним позичальникам, а й тим, у кого в силу якихось причин кредитна історія зіпсована.

На закінчення

Позики 24 години на добу

Сьогодні на фінансовому ринку України можна знайти чималу кількість кредитних організацій, які надають позику 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без вихідних і свят. Але нами були описані основні умови кредитування тих МФО, які заслуговують на довіру, користуються популярністю та надають послуги за доступними відсотковими ставками.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
4 МФО, які видають позики 24 години на добу, 7 днів на тижденьLoading...