5 МФО, в яких можна брати позики без відмови по онлайн-заявці

Реклама

Українська галузь кредитування налічує небагато мікрофінансових організацій, які видають позики без відмови. Отримати мікрокредит здатна кожна людина без винятку, єдине, що кредитор буде вимагати від своїх потенційних позичальників, так це виконання всіх правил кредитного договору та уважності при заповненні онлайн-заявки.

Найпопулярніші МФО, готові видати позики без відмови

Кількість електронних систем кредитування зростає з кожним роком. Кожна з МФО готова позичити гроші за лічені хвилини, але не кожна дає можливість громадянам оформити термінову позику без відмови. Таких, найбільш лояльних до своїх клієнтів систем кредитування, небагато. Увагу читачів хотілося б зосередити на затребуваних і популярних компаніях, що забезпечують позиками без відмови.

МФОСумаТермінСтавка
СОС Кредитдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
ЄвроГрошідо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 1,90% в день
КредитАПдо 7 000 гривендо 30 дніввід 1,90% в день
Манівео Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
АлексКредитдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день

Чи можна в SOS Credit взяти позику без відмови?

Сьогодні вже мало людей з підозрою ставляться до процесу онлайн-кредитування. Нині він є одним з найпростіших способів отримати позики без відмови. Наприклад, в СОС Кредит часто схвалюються заявки (близько 80% запитів). Компанія новим позичальникам може дати 300-3000 гривень на 10 днів під 0,01%. Постійні клієнти не підпадають під акцію, але мають право взяти на 1-30 днів до 15000 гривень.

Соскредіт

Тоді добова вартість буде дорівнювати 1,60%. Видача грошей відбувається цілодобово, незважаючи на святкові дні та вихідні. Якщо терміну кредитування не вистачить, дозволяється пролонгація на тиждень, два чи місяць. Щоб співпраця з МФО було взаємовигідною, вона не тільки практично без відмови обробляє анкети, а й розробляє програми лояльності, що дозволяє вдвічі заощадити на обслуговуванні позик.

Ще однією перевагою є швидкість винесення рішення. Позикові кошти надходять на картку будь-якого банку України. Для укладення угоди з SOS Credit, потрібно звертатися з 18 років, мати ідентифікаційний код і паспорт, фото яких слід завантажити на сайт організації, українське громадянство.

Eurogroshi: як без відмови отримати позику

Великою перевагою цієї фінансової структури є те, що позики без відмови може отримувати дистанційно як 18-річний студент, так і 60-65-річний пенсіонер, незалежно від соціального статусу, рівня доходів. Головне, бути громадянином України, власником активної картки, телефону, паспорта, ІПН. Позика видається на 1-30 днів. Якщо цього періоду недостатньо, замовте пролонгацію.

Eurogroshi

Ця послуга хоча і платна, але може бути надана необмежену кількість разів. У перший раз вам займуть не більше 4 тис. грн., а вже потім з’явиться можливість взяти в борг 10 тис. грн. Незважаючи на ризики, на які йде сервіс, видаючи позики всім без відмов, процентна ставка не висока – 1,90% в день. Для співпраці з МФО, необхідно: зареєструватися на сайті, подати заповнену анкету, верифікувати картку, дочекатися рішення, підписати електронний договір.

CreditUP: умови, на яких можна оформити позики без відмови, не виходячи з дому

Незважаючи на велику кількість недобросовісних позичальників, КредитАП готовий надавати позики без відмови, про що свідчать не тільки статистичні дані, а й відгуки задоволених клієнтів. Відсутність офіційного місця роботи та наявність непогашеної заборгованості в іншому банку – ці причини не стануть перешкодою для кредитування. Але без відмови отримати позику шансів більше у тих, хто не допускав значних прострочень.

КредітАП

Вимоги кредитора полягають в тому, що кожен претендент на мікрокредит повинен мати в наявності: паспорт, власну діючу картку, відкриту в одній із банківських установ України, код. Також важливо мати українське громадянство і вік в межах 18-60 років. Що стосується умов, то вони досить прийнятні:

  • відсотки за день – 1,90%;
  • термін досягає 30 днів;
  • максимальний розмір грошової позики – 7 тисяч гривень.

Moneyveo – найлояльніша компанія в сфері онлайн-кредитування

Манівео – ще одна інтернет-платформа, що спеціалізується на видачі термінових позик. Мікрокредити без відмов і додаткових вимог, поручителів і довідок про доходи – це основні аспекти, що характеризують дану систему. Необов’язково навіть мати офіційне місце роботи, достатньо правдиво заповнити онлайн-заявку, відповідати вимогам.

Маніве

Moneyveo згодна кредитувати 18-90-річних громадян України, які мають: паспорт, ІПН, картку. Більш того, знадобляться електронна скринька та телефон. Гроші перераховують моментально в розмірі 50-15000 гривень на картку. Новачкам покладаються не більше 4000 гривень під 0,01% в день. Послугу надають на 1-30 днів з можливістю продовження терміну. Стандартна ставка не перевищує 1,70% на добу. Постійних клієнтів радують знижками, акціями.

Хто бере в AlexСredit позики без відмови

МФО АлексКредит вже досить давно функціонує на просторах мережі Інтернет, видаючи бажаючим позики без відмови. Причому, позичальники, які звертаються вперше, можуть взяти до 3 тис. грн. на будь-які потреби з 100-відсотковою знижкою. Надалі дозволяється займати 10 тис. грн. Повернути їх необхідно через 5-30 днів. Щоденна ставка не менше 1,70%.

Алекс Кредит

АлексКредит відрізняється:

  • лояльністю;
  • швидкістю;
  • збереженням конфіденційності;
  • прозорістю умов;
  • простотою оформлення.

Позичальниками стають повнолітні фізичні особи з: українським громадянством, кодом і паспортом, електронною скринькою, мобільним. Відповідь по онлайн-заявці на позику клієнти отримують відразу. Видача здійснюється цілодобово. Щоб не надійшла відмова, бажано мати гарну КІ. Грошові кошти нараховуються на дебетову або кредитну картку.

Завершення

Варто відзначити, що насправді МФО, які обслуговують без відмови, немає. Річь йдеться про ті компанії, що частіше за інших схвалюють заявки, закривають очі на погану КІ, відсутність офіційної зайнятості та інших факторів, гарантуючих вашу платоспроможність, повернення заборгованості.

Позики без відмови

Зрозуміло, що кожен сервіс перевірить спочатку вашу кредитоспроможність, проаналізує безліч параметрів, на основі яких зробить висновок. Оскільки фінансова організація зацікавлена ​​у видачі позики, тому що це її прибуток, відповідь, скоріш за все, буде позитивна. Але відмова – не виняток. Якщо система вважатиме вас неблагонадійним позичальником, доведеться зробити запит в іншу МФО.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 МФО, в яких можна брати позики без відмови по онлайн-заявціLoading...