5 МФО, які видають позики пенсіонерам по онлайн-заявці

Реклама

Позики пенсіонерам можуть знадобитися на лікування, подарунок дітям чи онукам, покупку побутової техніки та інші потреби. Оскільки державної допомоги не вистачає, українські громадяни похилого віку іноді змушені вдаватися до послуг кредиторів. Але останні, в свою чергу, не всі охоче йдуть на співпрацю з соціально незахищеними категоріями населення. В такому випадку більше шансів отримати гроші в борг не в банку, а в мікрофінансових компаніях.

МФОСумаТермінСтавка
Moneyveo Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
АлексКредитдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Ccloan.uaдо 10 000 гривеньдо 29 дніввід 1,33% в день
Ваша Готiвочкадо 7 000 гривендо 16 дніввід 0,01% в день
КЛТ Кредитдо 10 000 гривеньдо 65 дніввід 1,65% в день

До якого віку пенсіонери можуть взяти позику в Манівео

Говорячи про те, де отримати позику пенсіонерам через інтернет, не можна не згадати про одну з найперших електронних систем кредитування – Манівео. Вона лояльно ставиться і до студентів 18 років, і пенсіонерів, яким виповнилося не більше 90 років. Кожен з них може оформити позику на 50-15000 гривень. Якщо звернення відбувається вперше, ставка буде мізерною – 0,01% в день, а сума – 4000 гривень.

При повторному укладанні угоди відсотки стягуються в розмірі 1,70% за добу. Манівео оперативно обслуговує клієнтів, дбаючи про те, щоб вони залишилися задоволені сервісом. Тому пенсіонерам та іншим позичальникам послуга буде надана швидко. Гроші прийдуть на картку. Але спочатку необхідно заповнити на сайті заявку, повідомивши про розмір і термін (1-30 днів) позики.

Маніве

Ще доведеться верифікувати картку, завантажити скан ІПН, паспорта. Позичальникам знадобляться в процесі онлайн-оформлення: телефон, електронна скринька. Постійні клієнти можуть брати участь в програмі лояльності. Їх запити на видачу позики обробляються автоматично. Пенсіонери, які не встигають погасити борг, мають можливість вдатися до пролонгації.

Хто бере позики в AlexСredit

Мікрофінансова організація АлексКредит призначена для фінансування молоді (від 18 років), людей середнього віку та пенсіонерів, чий вік не старше 65 років. Пропонується новачкам в борг оформити до 3 тис. грн. під 0,01% за день і постійним позичальникам – до 10 тис. грн. зі сплатою 1,70%. Процес забирає трохи часу, здійснюється за стандартною схемою, тобто дистанційно через подачу заявки.

Алекс Кредит

Про рішення ви зможете дізнатися швидко. Щоб підписати договір з AlexСredit, підготуйте паспорт, ідентифікаційний код. Розглядаються анкети тільки від українських громадян. Ще з основних вимог виділяють:

  • дієздатність;
  • постійна реєстрація на не окупованій території;
  • наявність картки, відкритої в будь-якому українському банку.

Кредитування пенсіонерів та інших осіб здійснюється на 5-30 днів. Про мету отримання позики не питають, довідки, поручителів і заставу не вимагають. Кредитна історія повинна бути позитивною, хоча і з поганим досьє ви не приречені на відмову. Практикуються: повне та часткове дострокове погашення, продовження терміну договору.

Скільки коштують позики пенсіонерам в Ccloan.ua

Якщо ви раніше не зверталися в дану МФО, можна буде зайняти не більше 3 тис. грн. Друга позика обіцяє 5 тис. грн. Так, поетапно, ви дійдете до максимально можливої ​​суми 10 тис. грн. Новачок зобов’язаний платити 0,01% в день, а діючий клієнт – 1,33%. Позика короткострокова, її надають на 29 днів. Але цей мінус компенсується пролонгацією. На час оформлення та зарахування грошей на картку йде близько 10-15 хвилин.

СС Лоун

Мінімальний вік для взяття мікрокредиту – 20 років. Верхня межа вікового цензу невизначена. Це означає, що пенсіонери можуть і в 70, і в 80 років подати онлайн-заявку. Тільки для цього їм потрібні: телефон, активна картка, паспорт, код. Подача анкети здійснюється цілодобово, але її обробка – в робочі години. Примітна МФО не тільки низьким відсотком, а й тим, що працює практично без відмови.

Ваша Готівочка: переваги кредитування для пенсіонерів

Пенсіонери, як в принципі інші категорії людей, отримують від співпраці з МФО Ваша Готівочка наступні плюси:

  • відсутність паперової тяганини;
  • немає виснажливих очікувань вердикту;
  • зручність і простота оформлення позики;
  • цілодобова технічна допомога;
  • можливість отримання коштів готівкою та онлайн на картку;
  • висока швидкість обслуговування та ін.

Ваша Готiвочка

Умови у компанії поняті й взаємовигідні. Ви можете взяти до 7000 гривень на особисті потреби, але повернути їх потрібно через 16 днів. Позичальником стане людина від 18 років, що є українським громадянином. Пенсіонерам, крім паспорта, ІПН, слід пред’явити відповідне посвідчення. Ставка не перевищує 2% в день, хоча новачкам пропонується фінансова допомога під 0,01%.

Що може запропонувати пенсіонерам KLT CREDIT

Під 0,80% в день пенсіонеру та молодій особі надаються позики в розмірі 2,5 тис. грн. Щоб отримати більше, потрібно перший мікрокредит повернути без прострочень. Другий раз з клієнта стягують 1,62% за кожен день кредитування. Користуватися позикою можна протягом 7-65 днів. Максимальна сума досягає 10 тис. грн.

 

КЛТ Кредит

Грошові кошти переводять на картку за лічені хвилини та цілодобово. Пенсіонери тут не виявлять прихованих комісій. До того ж, їм будуть доступні знижки, акції, коли вони стануть постійними клієнтами. Забезпечення не застосовується. Позики видаються з 18 років до 75-ти за паспортом і кодом.

На завершення

Пенсіонерам доводиться не так просто, як молоді, здатної заробити собі на хліб. Відсутність здоров’я та сил, відповідного виду зайнятості з гідною оплатою праці, високі ціни, тарифи на комунальні, позбавляють літньої людини можливості жити на “широку ногу”. Бути залежними від дітей теж не хочеться. Тому залишається рахувати копійки. Але бувають такі випадки, коли без запозичення грошей не обійтися.

позики пенсіонерам

А оскільки банки не завжди йдуть на угоду, вимагають великий пакет документів, довше розглядають заявки, альтернативою виступають перевірені МФО. Одні з кращих ми представили в даній статті. Хоча на українському ринку мікрокредитування є й інші компанії, готові видавати позики пенсіонерам. Так, наприклад, можна додатково ознайомитися з умовами Дінер, Бистрозайма, ТОП Кредит, MyCredit.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
5 МФО, які видають позики пенсіонерам по онлайн-заявціLoading...