15 провідних МФО, які надають онлайн позики в Україні

Реклама

Підвищений інтерес до швидких кредитів привів до того, що позики в Україні видають близько 680 компаній. Але ми не будемо описувати умови всіх учасників ринку, а виберемо лише найбільш вигідні та цікаві, на думку користувачів, пропозиції.

МФОСумаТермінСтавка
Dineroдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
ТОП Кредитдо 15 000 гривеньдо повного погашення1,90% в день
Манівео Лідердо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
КЛТ Кредитдо 10 000 гривеньдо 65 днів1,62% в день
ШвидкоГрошідо 10 000 гривеньдо 14 днів2% в день
СОС Кредитдо 15 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
Компаньйон Фінансдо 15 000 гривеньвід 65 дніввід 0,01% в день
Ccloan.uaдо 15 000 гривеньдо 29 дніввід 0,01% в день
Кредит365до 20 000 гривеньдо 30 дніввід 0,70% в день
Globalcreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
КредитАПдо 7 000 гривендо 30 дніввід 1,90% в день
Ваша Готiвочкадо 7 000 гривендо 16 дніввід 0,01% в день
Eurogroshiдо 10 000 гривеньдо 30 днів1,90% в день
Alex Сreditдо 10 000 гривеньдо 30 дніввід 0,01% в день
MyCreditдо 10 000 гривеньдо 35 дніввід 0,01% в день

Позика без відсотків в Дінеро – вигода та оперативність

Компанія Dinero спеціалізується на видачі короткострокових позик. Вона надає можливість українським громадянам оформити мікрокредит на тиждень, 14 або 30 днів. На той же термін дозволяється робити платну пролонгацію. Більшість МФО, що видають позики в Україні, першим клієнтам не займають більше 3-4 тис. грн. Однак Дінеро довіряє своїм новим позичальникам, тому готова дати в борг 10 тис. грн.

Фото логотипу МФО Dinero

А при другому зверненні людину не стануть обмежувати в сумі кредиту (15 тис. грн.). Також даний кредитор відрізняється низькими ставками. Перша позика надається безкоштовно (0,01% в день). Наступна на 7 днів оцінена в 1,13% за добу. Якщо брати гроші на 2 тижні, жителю України доведеться заплатити 0,85%. Та по 0,65% стягується з того, хто взяв позику на 30 днів.

Особі потрібні інтернет і пристрій, що підключається до нього, оскільки Dinero позичає кошти онлайн на картку. Великий пакет документів не потрібен. Достатньо паспорта й ІПН, причому з документом слід сфотографуватися для завантаження на сервіс. Така міра необхідна з метою безпеки. Клієнти, які допускали раніше великі прострочення, отримають відмову. Мікрокредитування здійснюється щодо повнолітніх громадян. Максимальна межа – 75 років.

Top Credit: мікропозика пенсіонерам і студентам України під прийнятний відсоток

Швидко на гнучких умови фінансує осіб, які проживають та зареєстровані в Україні, Топ Кредит. Організація надає свої послуги через інтернет, тому гроші надійдуть на картку будь-якого банку. Позики для новачків не перевищують 3 тис. грн., для постійних клієнтів – 15 тис. грн. Але їх теж не дають відразу, а поступово, переконавшись у вашій відповідальності щодо виконання боргових зобов’язань.

Допомогу отримують українці під стандартну ставку – 1,90% в день. Можна не хвилюватися за вплив кредитної історії на вердикт. Тут також треба ідентифікувати свою особу за допомогою відправки фотографії з паспортом. Крім документа, що посвідчує особу, підготуйте ІПН. Онлайн-заявка заповнюється на позику терміном від 65 днів.

Картинка з логотипом МФО Top Credit

Топ Кредит працює з молоддю від 18 років і пенсіонерами, чий вік не старше 75 років. При пролонгації мікрокредиту оплата відбувається кожні 10 днів. Забезпечення не потрібно, як і порука. Ще людині з України стане в нагоді телефон при реєстрації на сайті фінансової компанії.

Позика за 5 хвилин в Манівео без комісій та прихованих платежів

Найбільш часто в Україні звертаються за грошима в борг до компанії Манівео. Вона спочатку займає 4 тис. грн., а потім дозволяє отримати до 15 тис. грн. Примітно, що ці суми доступні різним категоріям українського населення: людям, що знаходяться в пошуку роботи, студентам, пенсіонерам до 90 років, власникам поганої КІ, мамам в декреті.

Логотип Moneyveo

Moneyveo люблять не тільки за клієнтоорієнтованість і лояльність, а й за:

 • швидкість оформлення та перерахування позики;
 • невисоку ставку 0,01-1,70% в день;
 • відсутність страховки, поруки;
 • кредитування без дзвінків і завищених вимог;
 • програми лояльності.

Взяти мікрокредит вдасться клієнтам з 18 років, які мають: паспорт, код, електронну скриньку, мобільний, банківську картку. Грошові кошти нададуть на 1-30 днів. При простроченні допускається 3 пільгових дня.

КЛТ Кредит: позики в Україні зі знижками

Добру знижку пропонується отримати на першу та другу позику в КЛТ Кредиті. Компанія надає мікрокредит розміром 500-10000 грн. під 0,80% для нових позичальників і під 1,62% – для постійних. Але ви можете оформити його за вартістю, меншою на 25%. Термін мікрокредитування варіюється в межах 7-65 днів. Процедура з оформлення позики протікає онлайн за короткий час через заповнення заявки.

КЛТ КРЕДИТ

Видається кредит 24/7, тобто цілодобово. При первинному зверненні жителі України, які мають код і паспорт, можуть отримати не більше 2,5 тис. грн. Схвалення відбувається в 50% випадків. За грошовою допомогою звертаються особи з 18 років, в яких є телефон, банківська картка. Претендентом на миттєвий кредит може стати навіть позичальник, який зіпсував кредитну історію.

До 10000 гривень в борг від ШвидкоГроші

Позика на картку онлайн в Україні можна взяти за 20 хвилин у ШвидкоГроші. Новачки тут отримують до 2-3 тис. грн. Компанія йде назустріч тим, хто зареєструвався та заповнив анкету такою інформацією:

 • ПІБ і паспортні дані;
 • адреси;
 • номер ІПН;
 • дата народження.

Швидко Гроші

Клієнту знадобляться: телефон, оригінали згаданих документів, громадянство України, картка, відкрита в будь-якому банку на його ім’я. Зверніть увагу, що МФО співпрацює з працевлаштованими особами віком 18-60 років. А пропонує вона 600-10000 гривень на 2 тижні. Щоденна ставка дорівнює 2%. Працює сервіс усі дні тижня, 24 години на добу. Видача першої позики відбувається через відділення.

SOSCREDIT – позика онлайн в Україні під 0,01% в день

Не менш вигідною пропозицією володіє СОС Кредит, що надає перші позики за вартістю 0,01% в день. Українцям зараховуються гроші в розмірі 3 тис. грн. на 10 днів. Якщо брати мікрокредит не в рамках акції, ставка складе 1,60% в день, а період користування ним може розтягнутися на місяць. Максимальна сума досягає 15 тис. грн. Компанія позичає кошти повнолітнім громадянам на картку за 2 документами: паспорту та ІПН. Постійні клієнти можуть оформити позику за телефоном.

Картинка МФО Соскредіт

На всю процедуру й підписання електронного договору у вас піде близько 15 хвилин. Допускається на 30 днів пролонгувати кредит. Також можливим є дострокове погашення. Програми лояльності дозволяють отримати 50-відсоткову знижку. Система гарантує збереження персональних даних.

Запозичення грошей готівкою або на картку в Компаньйон Фінанс

Ще однією непоганою МФО виступає Компаньйон Фінанс. Вона дає безвідсоткові позики розміром 500-4000 грн., а за 15000 грн. бере з позичальника 1,85%. Якщо звертається за послугою пенсіонер, умови будуть вигідніше. Перевагами укладення угоди з Компаньйон Фінанс є: кредитування за короткий проміжок часу, відсутність необхідності підтверджувати дохід, можливість пролонгації до 185 діб та ін.

компаньйон Фінанс

Не можна не відзначити досить тривалий термін кредитування – від 65 днів. Ви самі вибираєте, як забрати позичені кошти: у відділенні або онлайн. Щоб взяти позику громадянину України, потрібна наявність паспорта та коду. У числі клієнтів організації: безробітні, власники небездоганної КІ, студенти від 18 років. У Компаньйон Фінанс низький відсоток відмов, різні схеми погашення.

СС Лоун: кредит жителям України для споживчих цілей

Кредитний сервіс Ccloan.ua в Україні видає 20-річним особам і старше від 400 до 15000 грн. Власники банківського рахунку/іменної картки повинні мати телефон, електронну скриньку та зареєструватися на сайті компанії. Тоді вона, скоріш за все, схвалить заявку. Але, врахуйте, не вся сума доступна першим позичальникам. Під 0,01% мікрокредит надають на 29 днів.

Логотип СС Лоун

Постійних позичальників обслуговують за вартістю 1,33% на добу. Необхідно буде сфотографуватися з паспортом і відправити фото. Крім паспорта потрібно ІПН. Про рішення організація повідомляє людину за телефоном і email. Дозволяється: повернення боргу частинами, дострокове погашення, пролонгація. Але кілька позик одночасно оформити ви не зможете.

Великі позики по паспорту в Кредит365

Серед усіх перерахованих в цій статті МФО, Кредит365 перераховує найбільші позики – до 20 тис. грн. Завдяки програмі лояльності покладається при першому зверненні 30% знижки. Ставка варіюється в діапазоні 0,70-0,90% в день. Погашення здійснюється через 7-30 днів. На картку переказ грошей відбувається за 15 хвилин. Жителю України, який потребує фінансових ресурсів, варто мати: паспорт, ІПН, мобільний, добру кредитну історію.

Кредіт365

Позики отримують з 18 років. Новачки не зможуть взяти більше 5 тис. грн. Укладається угода онлайн. Пенсіонери оформляють кредити, якщо не досягли 76-річного віку. Ні порука, ні застава не передбачені. Дозволяється брати позику, якщо є поточний, непрострочений кредит в іншій компанії.

Мікропозика в Україні через Глобал Кредит – 2 шляхи вирішення фінансових проблем

Globalcredit працює на українському фінансовому ринку більше 5 років. Вона зарекомендувала себе як надійний, оперативний сервіс. В результаті цього компанія займає лідируючі позиції в сегменті мікрокредитування. З її допомогою за 20 хвилин новачки отримують до 5 тис. грн. при щоденній сплаті відсотків 0,01%. Регулярні клієнти вправі на 1-30 днів позичити максимум 10 тис. грн. ще швидше (протягом 60 секунд).

Globalcredit

Грошова підтримка надається готівкою в офлайн за допомогою 70 відділень, на картку через сервіс. Друга позика та всі наступні коштують 2% в день. Глобал Кредит не потребує: довідки про доходи, поруки, заставне майно. Позику онлайн в Україні можуть оформити персони з 18 до 71 року за умови, що є: інтернет, код, інтернет, телефон, паспорт.

Онлайн-заявка на позику в CreditUP

Якщо ви хочете заощадити на позиці, звертайтеся в КредитАП. Платформа інтернет-кредитування призначена для швидкого, комфортного фінансування українців. Буквально 8 хвилин витратьте на оформлення, та гроші переведуть миттєво. Схвалюються заявки повнолітніх людей, що володіють паспортом, ідентифікаційних кодом і телефоном. Ще користувачеві потрібні: ПК, інтернет, кредитна або дебетова карта, email.

Логотип МФО КредітАП

CreditUP кредитує без ретельних перевірок, дзвінків на 1-30 днів. Позичаються не більше 7 тис. грн. За користування позикою громадянин України повинен заплатити по 1,90% за день. У перший раз надаються 3,5 тис. грн. МФО частіше схвалює заявки, ніж їх відхиляє. Але при наявності прострочень про гроші в борг не варто й думати. Стати позичальником може 18-60-літня особа. Частина витрат на обслуговування мікрокредиту повертається клієнтові.

Причини підписання договору в компанії Ваша Готiвочка

На короткий термін (до 16 днів) швидку позику на картку онлайн в Україні надає Ваша Готiвочка. Організація виручає на суму 200-7000 грн. Чекати довго не доводиться, оскільки вона надає послуги протягом 15 хвилин. Вимоги до позичальників стандартні. При необхідності дозволяється пролонгувати позику. Ставка не перевищує 2% в день.

Ваша Готiвочка

Причинами звернення в Ваша Готiвочка є:

 • можливість взяття безпроцентної позики;
 • просте дистанційне оформлення, що не супроводжується підтвердженням доходів та іншими довідками з роботи;
 • прозорість розрахунків;
 • конфіденційність;
 • цілодобова робота сервісу;
 • видача грошей готівкою в офісі МФО та ін.

Укладає угоду з Ваша Готiвочка людина з громадянством України, яка досягла 18-річчя. Мікрокредитуванням можна скористатися, якщо є паспорт і код. Пенсіонерам знадобиться пенсійне посвідчення.

Eurogroshi – позики в 4 етапи без довідки про доходи

Досить часто мешканці України беруть позики в ЄвроГроші. Ця компанія за 15 хвилин надає позику 1-10 тис. грн. Плата за мікрокредит фіксована та дорівнює 1,90% в день. Клієнт зобов’язується повернути заборгованість через 1-30 днів. А якщо виникнуть проблеми з погашенням боргу, пропонується послуга з продовження позики. Щоб отримати гроші, слід виконати 4 кроки:

 • вибрати суму за допомогою калькулятора;
 • вказати в заявці необхідні дані;
 • пройти перевірку картки;
 • дочекатися рішення.

Єврогроші

Позика надходить на картку моментально. Далі ви розпоряджаєтесь коштами на свій розсуд, не звітуючи перед кредитором. Засоби позичаються тим, кому виповнилося 18 років. Необхідні ідентифікаційний код і паспорт. Перше звернення обмежене 4 тис. грн. Граничний вік позичальника – 60-65 років (в залежності від статі).

Мікропозика на картку онлайн в Україні терміново допомогою AlexCredit

Пропозиція АлексКредита для новачків полягає в запозиченні 3 тис. грн. на термін від 5 до 30 днів. За це нараховується щодня 0,01%. Повторно дається під уже 1,70% до 10 тис. грн. Оформлення позики здійснюється, не виходячи з дому, не доведеться довго чекати відповіді. Регулярних позичальників, наприклад, обслуговують всього за 5 хвилин.

AlexСredit - зображення логотипу

Договір для підписання надсилають на скриньку. Електронний підпис ставиться за допомогою коду, який прийде на телефон. Малоймовірно, що вам схвалять позику, якщо є непогашені кредити. Клієнтами AlexCredit стають по досягненню 18 років за наявності: паспорта, громадянства України, картки, ІПН.

MyCredit: цілодобовий кредит на картку в Україні без відмови

Часто схвалюються заявки в МФО МайКредит. Тільки одна людина з п’яти отримує негативну відповідь. Але це не єдина перевага організації. По-перше, вона дозволяє новим позичальникам оформити безвідсоткову позику (0,01% в день). По-друге, сервіс надає 3-денну відстрочку без штрафів і комісії. По-третє, вона не вимагає скан-копії ІПН, паспорта, як це роблять її конкуренти.

Фото логотипу МФО МайКредіт

Також кредитування в МайКредит відбувається без перевірок і дзвінків, цілодобово. І всі ці плюси разом з 3000 гривень на 30 днів отримують перші клієнти. Постійні ж позичальники беруть позики з 20-відсотковою знижкою на 35 днів і до 10000 гривень, беруть участь в кешбек-програмі. Для них передбачено автоматичне підтвердження й подовження мікрокредиту.

Крім цього компанія встановила невисоку ставку – 1,60%, швидко відгукується на запити громадян України. Додаткових комісій немає. Гроші зараховуються на банківську картку. Можливо взяти позику з поганою КІ. Підписати договір можуть особи з 18 років.

Для довідки

15 провідних МФО, які надають онлайн позики в Україні

Статистичні дані говорять про те, що за останній рік число осіб, які оформили мікрокредит в Україні онлайн, значно зросло. Тільки 43% українців як мінімум один раз на рік вдаються до послуг МФО. А 37% звертаються кілька разів. В основному це люди у віці 18-40 років із середнім рівнем доходу або нижче середнього. Також частими клієнтами фінансових компаній є особи, які не мають стабільного заробітку. Ще однією причиною популярності позик є погана кредитна історія, на яку МФО, як правило, закривають очі.

Поставте, будь ласка, оцінку автору за статтю!
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середня оцінка: 5.00 out of 5)
15 провідних МФО, які надають онлайн позики в УкраїніLoading...